To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Sexy_Olka

Paul_5399 - 2014-06-23, 15:48

Mo?e to dlatego Rampalta zbanowali na niektórych serwerach:

http://gamezilla.komputer...i-bez-przyczyny

Rampalt - 2014-06-23, 16:05

Paul: ehh mo?e

Papu?: jak chcesz mog? Ci nagra? te filmy nie ma problemu, naprawd? nie chc?, ?eby? mia? mnie za cheat'a.

Paul_5399 - 2014-06-23, 16:16

Rampalt napisa³/a:
Paul: ehh mo?e

Papu?: jak chcesz mog? Ci nagra? te filmy nie ma problemu, naprawd? nie chc?, ?eby? mia? mnie za cheat'a.


Mnie te? przez ostatnie kilka dni wyrzuca?o z serwerów, i to najró?niejszych! Z tym filmem do dobry pomys? chyba.

KWB_Daras - 2014-06-23, 17:03

Qaras to qaras, nie Rampalt, co do celnosci sam robie bez spiny 23 do 24 procent, kpm tlumacza warzywa. Rampalt predzej ma adhd w rece niz cheata na pc (za slaby jest), powaznie , srasz tez sie do mistrzow polski ktorych sam banowales. zaloze sie ze jakby ktorys z nich zalozyl nowe konto to rampalta 40% na warzywach by bylo najmniejszym zmartwieniem. Nic innego nie widac, hkr w normie, dmg z broni w normie...
Paul_5399 - 2014-06-23, 19:58

KWB_Daras napisa³/a:
Qaras to qaras, nie Rampalt, co do celnosci sam robie bez spiny 23 do 24 procent, kpm tlumacza warzywa. Rampalt predzej ma adhd w rece niz cheata na pc (za slaby jest), powaznie , srasz tez sie do mistrzow polski ktorych sam banowales. zaloze sie ze jakby ktorys z nich zalozyl nowe konto to rampalta 40% na warzywach by bylo najmniejszym zmartwieniem. Nic innego nie widac, hkr w normie, dmg z broni w normie...


Albo ma kompa za s?abego na czita :P hahaha Jako? nie wierz? w to ?eby akurat zacz?? u?ywa? czitów, a tak poza tym to jest jaki? problem z PB i ludzi sam banuje.

jajeczkoo - 2014-06-23, 23:59

Sprawa wyjasniona Rampalt nie ma czita po rozmowie i podlicznieu statystyk kmp mog byc zawyzony. Prosze nie komentowac juz tej sprawy a admina o zamkniecie tematu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group