To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - windows

bahama_mama - 2014-06-24, 21:15
Temat postu: windows
Yo, mysle nad kupnem nowego widowsa. Co polecacie ? Zeby nie spamowac to jaki firewall/antywir polecacie ?
jajeczkoo - 2014-06-24, 21:34

Windows to same problemy biery DOS-a
bahama_mama - 2014-06-24, 21:57

rwij_papucie napisa³/a:
Windows to same problemy biery DOS-a


Rozumiem ze win7 64 bit ? Ale co kupic home czy premium ? Czy to trzeba juz isc w 8 bo chce do sklepu podjechac na czasie a internet obecnie to jak pani domu i szkoda czytac opinie miliona ludzi co wiedza ze nic nie wiedza :)

spocony pelikan - 2014-06-24, 22:56

mnie papu? namówi? i zainstalowa?em 8.1 i jestem zadowolony ogólnie, mam tylko jeden problemy, po wybudzeniu z hibernacji nie w??cza mi neta ( po kablu ) i musz? robi? reseta.

Za to na laptopie mam problem ze raz na tydzie? wyskakuje b??d sterowników graficznych i te? reset.

Win 7 x64 nigdy nie zawiód? , ale wydaje mi sie ?e 8ka stabilniejsza :spoko:

krbartek - 2014-06-24, 22:59

Siódemk? to nie wiem czy jeszcze kupisz w sklepie ja mam win 8.1 studenck? za darmo i ?miga dobrze.
jajeczkoo - 2014-06-24, 23:21

Siciu aktualizacja sterownikow plyty i problem znika wiem bo mam ta sama plyte i mialem taki problem


bahama odpowiedz jest jedna 8.1 nie ma sensu sie cofac do wolniejszej o 15% siodemki

777John_Rambo77 - 2014-06-24, 23:35

siciuwyspaPL napisa³/a:
mnie papu? namówi? i zainstalowa?em 8.1 i jestem zadowolony ogólnie, mam tylko jeden problemy, po wybudzeniu z hibernacji nie w??cza mi neta ( po kablu ) i musz? robi? reseta.

Za to na laptopie mam problem ze raz na tydzie? wyskakuje b??d sterowników graficznych i te? reset.

Win 7 x64 nigdy nie zawiód? , ale wydaje mi sie ?e 8ka stabilniejsza :spoko:


ja osobiscie dzialam na legalnej 90 dniowej wersji systemu win 8.1 enterprice i jedyne co musze robic to co 90 dni wpisac 1 komende w wierszu polecen i automatycznie licencja przedloza mi sie o kolejne 90 dni i taki manewr mozna wykonywac 2 razy czyli 9 miechow legalnego systemu za darmo. jak konczy sie 3 aktualizacja systemu instaluje go ponownie na zbootowanym pendrivie i oszczedzam ponad 300zl....

tyr8338 - 2014-06-24, 23:48

Polecam win 8 nawet bez aktualizowania do 8.1, bo ponoc powoduje to u niektorych problemy. Wgrywasz start menu x i win 8 staje sie po prostu szybszym , stabilniejszym win 7, ktory z ssd startuje do pelnego wgrania pulpitu w 13s ;)
MOORFEUSZ - 2014-06-25, 00:06

Robie tak samo jak John akurat dzisiaj mija mi pierwsze 90 dni.
777John_Rambo77 - 2014-06-25, 00:32

MOORFEUSZ napisa³/a:
Robie tak samo jak John akurat dzisiaj mija mi pierwsze 90 dni.


jest jedno "ale" wersja ktora posiadam nie ma polskeigo jezyka i trzeba go sciagnac po instalce systemu - no ale to chyba pikus biorac pod uwage ze system jest w sumie za darmo na wieki bo instalowac go z pena moge na okraglo...

bahama_mama - 2014-06-25, 00:38

777John_Rambo77 napisa³/a:
MOORFEUSZ napisa³/a:
Robie tak samo jak John akurat dzisiaj mija mi pierwsze 90 dni.


jest jedno "ale" wersja ktora posiadam nie ma polskeigo jezyka i trzeba go sciagnac po instalce systemu - no ale to chyba pikus biorac pod uwage ze system jest w sumie za darmo na wieki bo instalowac go z pena moge na okraglo...


ale to dalej mozna tak ta wersje testowa sciagnac czy dobre sie skonczylo i trzeba kupic fulla ? Sprawdzalem na ebay i wersja 8.1 kosztuje cos kolo 70 funtow czyli nie jest to jakies mega drogie. Wrzucilem znowu viste ale meczy mnie juz ten system.

777John_Rambo77 - 2014-06-25, 01:27

bahama_mama napisa³/a:
777John_Rambo77 napisa³/a:
MOORFEUSZ napisa³/a:
Robie tak samo jak John akurat dzisiaj mija mi pierwsze 90 dni.


jest jedno "ale" wersja ktora posiadam nie ma polskeigo jezyka i trzeba go sciagnac po instalce systemu - no ale to chyba pikus biorac pod uwage ze system jest w sumie za darmo na wieki bo instalowac go z pena moge na okraglo...


ale to dalej mozna tak ta wersje testowa sciagnac czy dobre sie skonczylo i trzeba kupic fulla ? Sprawdzalem na ebay i wersja 8.1 kosztuje cos kolo 70 funtow czyli nie jest to jakies mega drogie. Wrzucilem znowu viste ale meczy mnie juz ten system.


z tego co czytalem na forach jak pierwszy raz zaopatrzylem sie w ten system to mozna go instalowac w nieskonczosc. z mojej perspektywy to wygalda tak jakby system za kazdym razem generowal nowy klucz licencyjny przy kazdej nowej instalce. A wszystko to free. Ja teraz "zbieram" (bo nie wiem czy dozbieram) na nowe biurko pod kompa gdyz na tym nie miesci mi sie wszystko wiec juz dawno podarowalem sobie mysli o kupnie klucza systemowego

joksikPDG - 2014-06-25, 06:47

teraz bedzie wersja 8.2 i od razu w niej masz aktualizacje do win9 w kwietniu 2015, nie oplacalo by sie bardziej? jak 9 bedzie kicha to dalej mozesz na 8.2 siedziec
777John_Rambo77 - 2014-06-25, 12:37

joksikPDG napisa³/a:
teraz bedzie wersja 8.2 i od razu w niej masz aktualizacje do win9 w kwietniu 2015, nie oplacalo by sie bardziej? jak 9 bedzie kicha to dalej mozesz na 8.2 siedziec


to tak piszac zartem poczekajmy na win9 a przy okazji zobaczy sie jakie bledy powstana...
brak kompatybilnosci z battlefield 4 albo "program przestal dzialac wymien karte graficzna gdyz system nie obsluguje rodziny nvidia" pozdrawiamy

Paul_5399 - 2014-06-25, 13:12

777John_Rambo77 napisa³/a:
joksikPDG napisa³/a:
teraz bedzie wersja 8.2 i od razu w niej masz aktualizacje do win9 w kwietniu 2015, nie oplacalo by sie bardziej? jak 9 bedzie kicha to dalej mozesz na 8.2 siedziec


to tak piszac zartem poczekajmy na win9 a przy okazji zobaczy sie jakie bledy powstana...
brak kompatybilnosci z battlefield 4 albo "program przestal dzialac wymien karte graficzna gdyz system nie obsluguje rodziny nvidia" pozdrawiamy


Bardzo prawdopodobny scenariusz. I brak sterowników na 9, chyba, ?e te z 8/8.1 b?d? dzia?a?.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group