To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - PTT vs Pure #4

KWB_Daras - 2014-06-29, 12:12
Temat postu: PTT vs Pure #4
Dominacja 5v5 ESL Rules
Sobota albo Niedziela 5-6 Lipiec
Ch?tni pisa? poni?ej, sk?ad wybior? osobi?cie

2 mapy od nas 2 mapy od nich

BF4

777John_Rambo77 - 2014-06-29, 12:25
Temat postu: Re: PTT vs Pure #4
KWB_Daras napisa³/a:
Dominacja 5v5 ESL Rules
Sobota albo Niedziela 5-6 Lipiec
Ch?tni pisa? poni?ej, sk?ad wybior? osobi?cie

2 mapy od nas 2 mapy od nich

BF4


ja bym bardzo chetnie wzial udzial, niestety jestem jeszcze troche za slaby...czy jest chociaz mozliwosc obserwowania Was na spektatorze?

KWB_Daras - 2014-06-29, 12:30

zapytam si?, o ile mi wiadomo maj? 10 slotów a spec zajmuje te? slota tak?e raczej nie, ale zobaczymy
KnockOut - 2014-06-29, 13:00

o której godz ? je?lii ok 20 mog? zagra? ;]
Qaras - 2014-06-29, 13:08

john jak by by?a mo?liwo?? mo?esz komentowa? mecz na stremie sam ch?tnie bym to obejrza?
joksikPDG - 2014-06-29, 13:41

ja ja ja ja ja, aha bf4 to nie :D
777John_Rambo77 - 2014-06-29, 13:54

Qaras napisa³/a:
john jak by by?a mo?liwo?? mo?esz komentowa? mecz na stremie sam ch?tnie bym to obejrza?


do komentowania esli sie na razie nie nadaje gdyz aby cos pokazywac powinno sie dysoponowac choc minimalnym poziomem wiedzy na dany temat. Dla mnie temat ESL jest jeszcze owiany tajemnica a nie naleze do tej charakterystycznej grupy ludzi ktorzy moga gadac na zasadzie "gadam bo gadam ale w sumie nie wiem o czym gadam"

Qaras - 2014-06-29, 14:13

jak tam sobie chcesz to by?a tylko propozycja :)
Kretsonn - 2014-06-29, 14:25

Mog? zagra?
Brutal_Demon - 2014-06-29, 14:30

777John_Rambo77 napisa³/a:
Qaras napisa³/a:
john jak by by?a mo?liwo?? mo?esz komentowa? mecz na stremie sam ch?tnie bym to obejrza?


do komentowania esli sie na razie nie nadaje gdyz aby cos pokazywac powinno sie dysoponowac choc minimalnym poziomem wiedzy na dany temat. Dla mnie temat ESL jest jeszcze owiany tajemnica a nie naleze do tej charakterystycznej grupy ludzi ktorzy moga gadac na zasadzie "gadam bo gadam ale w sumie nie wiem o czym gadam"


Ale zawsze móg?by? postreamowa? tak o dla nas, nie od razu Rzym zbudowano, gadka Ci si? wyrobi, to masz jak w banku.

777John_Rambo77 - 2014-06-29, 14:44

Brutal_Demon napisa³/a:
777John_Rambo77 napisa³/a:
Qaras napisa³/a:
john jak by by?a mo?liwo?? mo?esz komentowa? mecz na stremie sam ch?tnie bym to obejrza?


do komentowania esli sie na razie nie nadaje gdyz aby cos pokazywac powinno sie dysoponowac choc minimalnym poziomem wiedzy na dany temat. Dla mnie temat ESL jest jeszcze owiany tajemnica a nie naleze do tej charakterystycznej grupy ludzi ktorzy moga gadac na zasadzie "gadam bo gadam ale w sumie nie wiem o czym gadam"


Ale zawsze móg?by? postreamowa? tak o dla nas, nie od razu Rzym zbudowano, gadka Ci si? wyrobi, to masz jak w banku.


brutal o "gadke" to akurat sie nie martwie bo "gadane" mam i wielu moich znajomych mi to powiedzialo z moja dziewczyna (mieszkam z nia) na czele. Problem w tym ze za malo siedze w esl (jak na razie ogladalem w ostatnim czasie tylko rozgrywki na polskiej stronie ESL na twitch) zeby moc powiedziec cos konstruktywnego. Gadac w stylu "on poszedl tam, o teraz tamten sie schowal" to malo konstruktywne.

nie mowie jednoznacznie "nie" ale samemu bedac widzem mialbym watpliwosci czy osoba komantujaca ktora nie zna sie na temacie jest na tyle kompetentna aby "piastowac" owa funkcje w takim momencie

Brutal_Demon - 2014-06-29, 14:50

Najpierw powienem spyta? czy wgl do tego d??ysz ;p bo je?li nie to jak ju? mówi?em, mo?na streamn?? dla nas
777John_Rambo77 - 2014-06-29, 15:08

Brutal_Demon napisa³/a:
Najpierw powienem spyta? czy wgl do tego d??ysz ;p bo je?li nie to jak ju? mówi?em, mo?na streamn?? dla nas


wybacz ze sie nieco pogubilem ale "Najpierw powienem spyta? czy wgl do tego d??ysz" - do czego mialbym dazyc :)
sam stream nie bedzie tylko dla nas gdyz ogladaliby to widzowie z jarock.pl i tu pojawia sie pytanie czy bedzie zainteresowanie takim streamem jesli zamiast gracza stane sie obserwatorem rogrywki ESL...

Brutal_Demon - 2014-06-29, 15:09

Do komentowania meczy :D

"Ja rock" wgl do mnie nie przemawia, wygl?da to troch? tak jakby rock rzuca? monet? a stado murzynów (które nabijaj? mu wy?wietlenia) mia?yby si? bi? o te pierwsze miejsca. Mia?em wiele propozycji ?eby tam streamowa? (ale nie mam do tego sprz?tu) albo ?eby wrzuca? im w artyku?ach jakie? materia?y ze "?wie?ych" gier, ale wiem jak dzia?a ich elita i nie chce si? do nich zbli?a?.

MOORFEUSZ - 2014-06-29, 15:45

Zagra?bym tylko bf4 ?ci?gne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group