To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - PTT vs Pure #4

777John_Rambo77 - 2014-06-29, 16:23

Brutal_Demon napisa³/a:
Do komentowania meczy :D

"Ja rock" wgl do mnie nie przemawia, wygl?da to troch? tak jakby rock rzuca? monet? a stado murzynów (które nabijaj? mu wy?wietlenia) mia?yby si? bi? o te pierwsze miejsca. Mia?em wiele propozycji ?eby tam streamowa? (ale nie mam do tego sprz?tu) albo ?eby wrzuca? im w artyku?ach jakie? materia?y ze "?wie?ych" gier, ale wiem jak dzia?a ich elita i nie chce si? do nich zbli?a?.


jest jedna mala roznica miedzy streamami LIVESPOT a rocka czy graby...streamerzy LIVESPOT w przeciwienstwie do nich nawiazuja kontakt z kazdym ktory pojawi sie na czacie, rock i graba maja tylu widzow ze nie sa w stanie fizycznie odniesc sie do kazdego komentarza jaki sie na czacie pojawi. Przez co mamy i ja osobiscie rowniez mam kilku widzow ktorzy przychodza na stream tylko wtedy kiedy livespot nadaje bo wiedza ze zostana wysluchani.
Na streamach rocka i graby sou i kilku innych to nie wyswietlenia sa istotne ale reklamy puszczane przez twitch gdy ma sie program partnerski. W innym przypadku - przyklad MrKOKOSfly - mozna bawic sie w dotacje.
Uwazam jednak ze ten temat odbiega nieco od tego ktory stworzyl Daras wiec z mojej strony to tyle.

aimathead - 2014-06-29, 16:36

Ja zagram i od razu rezerwuj miejsce dla mojej magicznej dru?yny pier?cienia tj Pan Papu? i Pan Bajzel je?eli wyra?? ch?? grania!
jajeczkoo - 2014-06-29, 18:12

+
ABajzel - 2014-06-29, 18:57

+
Hinnergy - 2014-06-29, 20:18

Je?li Pure zgodzi?oby si? na spectate Johna i stream to ja z ch?ci? bym to obejrza? :)
777John_Rambo77 - 2014-06-30, 01:05

Hinnergy napisa³/a:
Je?li Pure zgodzi?oby si? na spectate Johna i stream to ja z ch?ci? bym to obejrza? :)


jesli faktycznie pure sie zgodzi to mozna zastanowic sie nad tym, moze cos z tego wyjdzie

joksikPDG - 2014-06-30, 05:29

777John_Rambo77 napisa³/a:
Qaras napisa³/a:
john jak by by?a mo?liwo?? mo?esz komentowa? mecz na stremie sam ch?tnie bym to obejrza?


do komentowania esli sie na razie nie nadaje gdyz aby cos pokazywac powinno sie dysoponowac choc minimalnym poziomem wiedzy na dany temat. Dla mnie temat ESL jest jeszcze owiany tajemnica a nie naleze do tej charakterystycznej grupy ludzi ktorzy moga gadac na zasadzie "gadam bo gadam ale w sumie nie wiem o czym gadam"




tak przeczytalem pare Twoich komentarzy, czym dla Ciebie sa tzw. esle, bo kurde nie kumam? domyslam sie ze Ty nie znasz prawie zadnej nazwy miejscowki na mapie, wiec ciezko Ci cos bedzie komentowac, ale wiesz jest takie cos jak google i tam wszystko sie znajduje. komentujac ten sparing mozesz zrobic sobie z tego mega fan(bo od czegos trzeba zaczac) i mysle, ze kazdy bedzie zadowolony :)

Qaras - 2014-06-30, 10:41

w?a?nie nigdy si? nie dowiesz jak ci pójdzie do póki nie spróbujesz a masz do tego okazje :)
777John_Rambo77 - 2014-06-30, 12:08

Qaras napisa³/a:
w?a?nie nigdy si? nie dowiesz jak ci pójdzie do póki nie spróbujesz a masz do tego okazje :)


szczerze mowiac "jakosc komentowania" i brak znajomosci tematyki ESL to nie jest jedyny problem...najwazniejsze pytanie czy taki "event" przyciagnie mlodych widzow ktorzy o rozgrywkach ESL niewiele wiedza. Fakt nie pamietam wiekszosci nazw miejscowek (daras kiedys mi o nich wspominal) ale widzowie i tak nie beda mieli pojecia o czym mowie gdy uzyje slow "mamy teraz wymiane ognia na laczniku" "dwoch przewcnikow probuje flankowac z masy.."

Hinnergy - 2014-06-30, 13:23

777John_Rambo77 napisa³/a:
Qaras napisa³/a:
w?a?nie nigdy si? nie dowiesz jak ci pójdzie do póki nie spróbujesz a masz do tego okazje :)


szczerze mowiac "jakosc komentowania" i brak znajomosci tematyki ESL to nie jest jedyny problem...najwazniejsze pytanie czy taki "event" przyciagnie mlodych widzow ktorzy o rozgrywkach ESL niewiele wiedza. Fakt nie pamietam wiekszosci nazw miejscowek (daras kiedys mi o nich wspominal) ale widzowie i tak nie beda mieli pojecia o czym mowie gdy uzyje slow "mamy teraz wymiane ognia na laczniku" "dwoch przewcnikow probuje flankowac z masy.."



Ja te? nie mam poj?cia o tematyce ESLa,nie znam przyj?tych tam poj??. Jednak?e podejd? do tego problemu z innej strony, nie transmitujesz jakiego? super wa?nego spotkania. Nikt nie b?dzie od Ciebie wymaga? aby? w pe?ni ogarnia? temat. Skoro masz gadane to nie b?dzie dla Ciebie problemem zaimprowizowaniem je?li w danym momencie zapomnisz o nazwie danej miejscówki.
Martwisz si? o widzów? Je?li PURE zgodzi si? na stream to niech do?o?? swoje 5 groszy i zareklamuj? mecz.

Qaras - 2014-06-30, 14:35

777John_Rambo77 napisa³/a:
Qaras napisa³/a:
w?a?nie nigdy si? nie dowiesz jak ci pójdzie do póki nie spróbujesz a masz do tego okazje :)


szczerze mowiac "jakosc komentowania" i brak znajomosci tematyki ESL to nie jest jedyny problem...najwazniejsze pytanie czy taki "event" przyciagnie mlodych widzow ktorzy o rozgrywkach ESL niewiele wiedza. Fakt nie pamietam wiekszosci nazw miejscowek (daras kiedys mi o nich wspominal) ale widzowie i tak nie beda mieli pojecia o czym mowie gdy uzyje slow "mamy teraz wymiane ognia na laczniku" "dwoch przewcnikow probuje flankowac z masy.."


Po raz kolejny napisze nie przekonasz si? jak tego nie zrobisz a co do miejscówek nikt nie wymaga od ciebie komentowania na jakim? nie wyobra?alnym poziomie zrób co uwa?asz i baw sie przy tym bo o to w tym w?a?nie chodzi

KWB_Daras - 2014-06-30, 17:00

serwer maj? 10 slotowy
http://battlelog.battlefi...E-CUP-unranked/
tak?e ze streamu nici

Kretsonn - 2014-06-30, 17:04

Daras, warto by siekn?? jakiegos versusa
KWB_Daras - 2014-06-30, 17:16

Kretsonn napisa³/a:
Daras, warto by siekn?? jakiegos versusa


Co masz na celu graj?c versusa?
Je?eli Ci chodzi o wznowienie regularnych treningów i rozruszanie sekcji ESL, jestem za, a je?eli Ci chodzi o to ?eby Rambo mia? co streamowa? to Ci powiem "not gonna happen" z racji tego ?e zasady ESL Versus jasno okre?laj? co si? w takiej sytuacji robi je?eli jest "pasa?er na gap?" na serwerze.

A co do meczy ze spectatorem mog? z innym klanem pogada? i tyle.

777John_Rambo77 - 2014-06-30, 17:57

KWB_Daras napisa³/a:
serwer maj? 10 slotowy
http://battlelog.battlefi...E-CUP-unranked/
tak?e ze streamu nici


w sumie moglby ktorys z chlopakow nagrywac i potem dac linki na niepublicznym, chetnie bym to obejrzal



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group