To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - 2 bany

b4son - 2014-11-24, 14:53
Temat postu: 2 bany
Siemano, wczoraj 2 moich kumpli z kanału 29. dostało bany od Brutala i Kreta. Spirit juz ich odbanowal ale można wiedzieć za co mieli bana?

Nicki chłopaków Pater i krzysiek majster.

Kretsonn - 2014-11-24, 15:01

weszli na kanał krzyczeli, piszczeli itp. Skoro w trakcie gry z Brutalem zrzuciliśmy gre do paska to znaczy, że musiało byc cos nie do zniesienia.
b4son - 2014-11-24, 15:19

bana dostali jak nie bylo ich na tsie, jak sa to na moim kanale.

maja 20 i 22 lata więc wątpię żeby to byli oni :P

Kretsonn - 2014-11-24, 15:27

tak, rozdaje bany za nic przypadkowym osobom. A bany może i dostali po wyściu z ts, bo myśleli, że jak wyjdą to nie dostaną. Z resztą, co mogę mówić.... Ja za nic nie banuje tym bardziej podczas gry, myślę ze Brutal też nie.
b4son - 2014-11-24, 16:03

nie wiem, moze jakas pomylka czy cos. Z tego co mi powiedzieli to grali w lola normalnie wczoraj, a dzisiaj jak chcieli wejsc na ts to wyskoczylo ze zbanowani sa. Siedza na ts tylko jak graja w lola i na moim kanale na dole a jak mowie znam ich w realu i wiem ze nie robia syfu.
Kretsonn - 2014-11-24, 16:43

To skąd pewność, że my ich zbanowaliśmy ? Jeśli mówimy o tych samych osobach, to na pewno byli u nas na kanale po czym wyszli.
Brutal_Demon - 2014-11-24, 18:00

Nie wnikam jakich masz kolegów, co więcej nie przypominam sobie tych nicków, pewnie pomyśleli, że jak zmienią nick i wyjdą z TS'a po robieniu burdelu to ich nie namierzymy, faktycznie była taka sytuacja jak mówił Kret.

BANY lecą bardzo rzadko a gdy już lecą to nie ma mowy o pomyłce. ZWŁASZCZA gdy gramy sobie na naszym kanale i znamy wszystkich ludzi co akurat siedzą a właśnie tam to miało miejsce.

Orenos - 2014-11-24, 19:14

Pilnuj kolegów bardziej.
b4son - 2014-11-24, 19:43

Spirit powiedzial ze to bany od was, wiem ze za byle co banow nie dajecie ale z 2 strony to nie sa jacys odpierdalacze. Dobra unban jest dla mnie sytuacja to jeden wielki WTF, jak cos zrobia to dostana bana i tyle.

Peace&Out

Luk - 2014-11-24, 23:16

Sprawa wyjaśniona, więc :)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group