To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Odrobina spokoju.

Brutal_Demon - 2015-07-08, 21:58
Temat postu: Odrobina spokoju.
Jak wiadomo z mojego powodu mogło się pojawić trochę więcej użytkowników naszego Teamspeak'a, adresy ze swoich stron pokasowałem ale dalej można nas znaleźć (kumaci znajdą adres na forum).

Dlatego też pobawiłem się opcjami i na KANALE OGÓLNYM znajdziecie kanały z ikonką VIP
poza Klanowiczami i zaufanymi osobami nikt tam nie wejdzie, wystarczy dać komuś NORMALNĄ grupę (np: PTTg) aby ta osoba dostała dostęp do kanałów VIP (nie zapominajcie dawać użytkownika gdy ktoś jest nowy, bo potem są problemy).

Widzę to tak: jak nie ma tłoku to siedzimy na kanałach non-VIP, jak robi się tłoczno i nieprzyjemnie ewakuujemy się na luzie na wyższe kanały.

Luk - 2015-07-08, 22:56

Brutal świetny pomysł :)
Konfucjusz2000 - 2015-07-09, 10:04

Problemy z fanami - wszyscy to znamy:D
Qba1818 - 2015-07-09, 11:02

Brutal taki sławny, WOW! *.* Gimbaza na team speaku bardzo, Fanboye wszędzie, nie uszanowanko. xD
Sylwia - 2015-07-09, 13:50

Ja wnoszę o to, by nie rozdawać żadnych grup nowym użytkownikom, nawet ptt-fan group.
Ci co ostatnio wchodzą to są jakieś dzieci albo niedojrzali nastolatkowie, więc proszę - z umiarem...

Templariusz - 2015-07-10, 17:51

Czy osoba z grupą "lizodup" (pyrzol) ma także dostęp do kanałów VIP? :P
Volt2412 - 2015-07-11, 00:17

sdada
Luk - 2015-07-11, 08:54

Volt2412 napisał/a:
Proponuję stworzyć rangę dla nowych która umożliwiała by im wejście na te kanały. Wymagało by to np. Tyg pobytu na ts i przejścia mini rekru.


Nie ma takiej opcji. Jesteśmy zgraną ekipą, która lubi grać w swoim gronie w spokojui właśnie kanały vip nam to umożliwiają. Jeżeli stwierdzimy że się nadajesz to dostaniesz możliwość wejścia do nas na kanał vip.

Lethos - 2015-07-13, 21:05

Teraz na teamspeak'u jest około 20-pare osób które, zmieniając się, siedzą na kanałach głównych przez 24h/doba (Ahh ci fanatycy :D )

Nie idzie przez to zejść z vip'ów bo na dole cały czas jest tłok ludzi z którymi nijak normalnie porozmawiać ;/

Qba1818 - 2015-07-14, 09:20

A teraz kwestia poboczna. Ci ludzie Brutal przychodzą do Ciebie, więc będziesz im musiał poświęcić trochę czasu na zasadzie pograć z nimi parę normali czy rundkę w CSa. Bo jak się zamkniesz na vipie to idea Twojego kanału legnie w gruzach :p Życzę Ci powodzenia, bo większość niestety z tych ludzi jest poniżej krytyki ( tu patrz Stuu!!! Ruchaczmatek, któremu kazałem zmieniać nick...) Fala nowych widzów Brutala to tak samo wyzwanie dla nas (czytaj każdej S-ki) bo ludzi się robi nie mało a część trzeba jeszcze wychować... Także jeżeli można to kierujmy się starą zasadą z BF-a, 3 x kick = ban na 1 dzień, następny na 10 i potem perm. Chociaż mam nadzieję, że nie będzie to za często potrzebne...
Brutal_Demon - 2015-07-14, 11:18

Trzeba po prostu wyłapać ogarniętych ludzi, tak jak mówiłem, jeżeli z kimś gracie i ktoś według was jest spoko, możecie mu dać dostęp do VIPów przez PTTg.

Co do kickowania i banowania to śmiało, ktoś się obrazi? Trudno, stracę 10 widzów ale ekipa dzięki której to wszystko jest możliwe jest ważniejsza.

Z rana jak jest mało osób to z nimi siedzę. Poza tym może się w końcu znudzą.

Qba1818 - 2015-07-14, 11:37

Musisz podbijać "hype" na Brutala. Ja ostatnio nie mam kasy na skiny a ta basenowa rek'sai i zac sa całkiem spoko, if you know what i mean ;>
Konfucjusz2000 - 2015-07-14, 23:10

Nie chcę się pchać z łapskami do władzy, ale wobec faktu, że fani brutala czekają na graczy PTT żeby z nimi pogadać i pograć jak emeryt na rabat w Lidlu to może by rozdać więcej S czy tam C żeby trochę mieć kontrolę nad ludźmi, którzy nas odwiedzają na TS:)
Brutal_Demon - 2015-07-14, 23:27

True, mamy na tyle zgraną ekipę, że bez obaw rozdałbym paru osobom S-kę, wybiorę osoby, które często się pojawiają i mają cechy do rozwiązywania konfliktów.
Kretsonn - 2015-07-15, 19:11

A ja uważam, że nie potrzeba już wiecej S'ek. Myśle, że jest ich wystarczająco dużo i zawsze jest dostępny chociaż jeden admin. Jak bedzie ich za dużo to zrobi się bajzel.

Jeśli już, to dać na tych kanałach publicznych C kilku osobom, które nie mają S'ki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group