To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Reaktywacja sekcji Battlefield 3

DrunkCamel - 2015-12-18, 20:33

Czy by z wami pograc (chodzi o reaktywacje sekcji) w BF3,4 to musze byc w PTT? Chetnie bym pogral w BF3,4 czasami. Dlatego te pytanie poniewaz nie chce wam tutaj rozpizdzielu robic dolaczania do sekcji w ktorej niebede zbyt aktywny.
Mortadella King - 2015-12-18, 21:14

Komputer mi niestety nie pociągnie bfa można mnie wypisać może jak zmienie kompa to sie zglosze :/
Wodzu - 2015-12-18, 22:37

DrunkCamel napisał/a:
Czy by z wami pograc (chodzi o reaktywacje sekcji) w BF3,4 to musze byc w PTT? Chetnie bym pogral w BF3,4 czasami. Dlatego te pytanie poniewaz nie chce wam tutaj rozpizdzielu robic dolaczania do sekcji w ktorej niebede zbyt aktywny.



Interesują nas tylko ludzie zdecydowani i ceniący sobie serie BFa w szczególności wydanie Trzecie.

Chcesz chwilę pograć pograj w singlu .


pozdr.

DrunkCamel - 2015-12-18, 23:55

Wodzu napisał/a:
DrunkCamel napisał/a:
Czy by z wami pograc (chodzi o reaktywacje sekcji) w BF3,4 to musze byc w PTT? Chetnie bym pogral w BF3,4 czasami. Dlatego te pytanie poniewaz nie chce wam tutaj rozpizdzielu robic dolaczania do sekcji w ktorej niebede zbyt aktywny.



Interesują nas tylko ludzie zdecydowani i ceniący sobie serie BFa w szczególności wydanie Trzecie.

Chcesz chwilę pograć pograj w singlu .


pozdr.


Zle mnie chyba zrozumiales. Cenie sobie wszystki czesci BFa poprostu nie mam zajawki juz takiego na niego. Chodzilo mi o to ze moglbym czasem w niego popykac np parenascie h w tygodniu niz spedzac przy nim cale dnie. Dlatego zadalem takie pytanie czy musze byc w sekcji Bf3 by z wami grac. Czy wystarczy ze mam gre i sie swietnie przy niej bawie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group