To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Przyjaciel klanu - spis osób.

Sylwia - 2016-06-04, 10:03

Zabrałam "Kori" przyjaciela klanu bo nikt go nie wpisał.

Poza tym czy na prawdę chcemy rozdawać te grupy dla ludzi, którzy będąc na okresie rekrutacyjnym po prostu zniknęli i mieli 'wyjebane'? Szanujmy się ;)

kazik - 2016-06-15, 17:17

Chivass to mój ziomek ^^
jacekmaje1 - 2016-06-16, 23:25

Meph
okajka

biore na siebie :)

Kretsonn - 2016-06-18, 14:17

Truskawka, ze względu na rekrutację do sekcji Overwatch.
Qba1818 - 2016-06-20, 09:02

Kretsonn napisał/a:
Truskawka, ze względu na rekrutację do sekcji Overwatch.


A to L-ka i ikonka sekcji nie daje uprwnień do latania na kanałach ?

Brutal_Demon - 2016-06-20, 13:10

Qba1818 napisał/a:
Kretsonn napisał/a:
Truskawka, ze względu na rekrutację do sekcji Overwatch.


A to L-ka i ikonka sekcji nie daje uprwnień do latania na kanałach ?


Przeczytaj jej rekrutację to się dowiesz.

Qba1818 - 2016-06-21, 09:25

Nie znalazłem po nickach, ale to goście z kanału 14 na priv, wczoraj wbił do mnie i Szymona na kanał typ o nicku "!!!!!!!!" (miał przyjaciela klanu) poskarżyć się na kolegę "Norbercik xD". Czy mógłbyś coś z nim zrobić bo przeszkadza i wyzywa i najlepiej żeby mu przyjaciela klanu zabrać, no to ja go na kanał i się pytam czemu przeszkadza (jako prawy i sprawiedliwy admin ofc) to ten pierwszy mi z tekstem ha ha bo ja chciałem żebyś go tylko przestraszył bo miał więcej wykrzykników w nicku hehe. W związku z tym powiedziałem im, ze zabieram im obydwu przyjaceila klanu "hehe"

A przechodząc do puenty mojej wysublimowanej opowieści prosto z tsa:
Kto dał im pk i w jakim celu? Mieli to dostawać ludzie ogarnięci, zabawni, którzy wnoszą coś w nasze towarzystwo, a latają po tsie ziomki z iq ameby.
Pomijam fakt, ze nie sa tu wpisani, albo może ich przeoczyłem to przepraszam.

MOORFEUSZ - 2016-06-21, 10:09

A to nie jest ten pajac gonnahealth i jego ziomeczek?
Sylwia - 2016-06-21, 10:11

Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłeś. Nie bójmy się zabierać przyjaciela klanu od osób które nam przeszkadzają. Na tę rangę trzeba zasłużyć.
kazik - 2016-06-21, 10:24

Ta nieszczęsna 14 już miałem okazję tam posiedzieć i z tego co mogę powiedzieć że są tam ludzie którzy Czują się zbyt pewnie co do swojego statusu.


Przykład z przed paru dni, 2 osoby z tamtego kanału które są mi całkowicie obecne poprosiły mnie o nadanie im przyjaciela klanu z racji tego że siedzą już rok na tsie i że dość często mają kontakt z klanowiczami i dosyć często z nimi grają (LOL? :D << moja reakcja). Wytłumaczyłem na czym polega nagroda " Przyjaciel klanu" ale chyba do końca nie zrozumieli...


Jak dlamnie trzeba się Bardziej przyjrzeć co na tym kanale się odkurwia bo też dostałem sporo wiadomości o brak kultury i chamskie Zachowanie ludzi z tamtego kanału.

Qba1818 - 2016-06-21, 10:45

Najbardziej rozbawił mnie tekst, nie możesz nam tego zabrać bo ktoś inny nam to dał... bitch pls
kazik - 2016-06-21, 10:53

Haha ;D
Sylwia - 2016-06-21, 14:51

Właśnie widzę, że Norbercik i GonnaHeal znów mają PK. :)

EDIT Sprawa wyjaśniona, to Kulek :D

Kulek - 2016-06-21, 15:02

Oddałem wczoraj bo nie było nic na forum, że ktoś zabiera. Bujok ich wpisał z 2 strony wcześniej. Już nie mają jak coś.
Brutal_Demon - 2016-06-21, 15:07

Ja bym wypierdolił cały ten kanał 14 i rozdał im bany, to nie jest pierwszy raz kiedy coś jest nie tak z kanałem 14, mówiłem, ze ten Gonnahealth to dziwak ale nieeee... po co rozdajecie PK takim typom.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group