To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Witam

Dergownik - 2015-12-27, 23:50
Temat postu: Witam
Cześć Dołączyłem do forum dosłownie przed chwilą i chciałbym powiedzieć co nieco o sobie. Więc mam 14 lat i mam nadzieje że osoby znające regulamin Klanu PTT wiedzą co za tym idzie, poza tym lubię gry strategiczne, ale i dobrą grą MOBA czy też FPS'em nie pogardzę. I to by było na tyle jeszcze raz Witajcie.
Miheu - 2015-12-27, 23:53

xDDDDDD Powiadasz, że dołączyłeś do klanu? Ciekawe.
Qba1818 - 2015-12-28, 10:57
Temat postu: Re: Witam
Dergownik napisał/a:
Cześć Dołączyłem do forum dosłownie przed chwilą i chciałbym powiedzieć co nieco o sobie. Więc mam 14 lat i mam nadzieje że osoby znające regulamin Klanu PTT wiedzą co za tym idzie, poza tym lubię gry strategiczne, ale i dobrą grą MOBA czy też FPS'em nie pogardzę. I to by było na tyle jeszcze raz Witajcie.


Tak regulamin klanu znamy, jak i progi wiekowe każdej sekcji, nie łapiesz się nigdzie. Zapraszam na ts, siedzi tam wiele osób, może znajdzie sobie kogoś do grania.

Kretsonn - 2015-12-28, 14:04

hahhahahahhahahahha " I mam nadzieje, że osoby znające regulamin PTT wiedzą co za tym idzie " :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vlad - 2015-12-28, 14:11

Mózg rozjebany
Volt2412 - 2015-12-28, 15:02

Także witam towarzyszu Dergownik. Rozumiem powagę sytuacji. Oczywiście wszelkie działania w kierunku twojej osoby będą prowadzone zgodnie z regulaminem. Mam nadzieję że twoje postępowanie będzie godne tak mężnej i poważnej postawy jaką tutaj zaprezentowałeś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group