To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Czołem!

Vlad - 2016-01-13, 10:44
Temat postu: Czołem!
Z racji, że dzisiaj w pracy jest ekstremalna nuda u¶wiadomiłem sobie, że się nie przywitałem ludowi całemu! Ekhm..

WITOJCIE!


Władysław to imię. Vlad to powszechne narzucone od lat mi pseudo artystyczne.
(ŻODYN Waldu¶ ala Cycu. Kresek na pół stołu też nie wci±gam)
Z głow± zazwyczaj wszystko w porz±dku. W tygodniu zazwyczaj do 17 gotowy do boju. Bombardować TS/Steama/Bnet

Wydało się. Mam nałóg. Jestem multiga(y)merem. Także:

CS:GO


Milion godzin, jeszcze więcej hedów. Aktualnie rezerwowy i oby tak zostało. Zjebany przez Autobusa za aimbota na pcw. Gram, ale ni mom pojęcia co robię. Okres wkurzania się na tę grę znowu powrócił.

-
WoW


Gdy jakim¶ cudem jestem sam online okazuje się, że przeszedłem cał± grę. Niestety szybko schodzę na ziemię gdy dostaję info, że mój ilvl jest po prostu tragiczny ;) Strzelam różdżk± bo nie mogę udĽwign±ć staffa. Mam Słit focię z Wujkiem Liszem.

-
Diabolo


Czasami zdarzy się okazja by pograć w szachy z kuzynem ¶mierci±. Po paru dniach okazało, że nie jest moim kuzynem. Tak powstał Diablo. Staram się do dzi¶ złożyć piękny, wspaniały set dla niepokonanego czarodzieja. Kiedy¶ na pewno się uda.

-
Tremulous/Soldat
:drunk:

Wrzucam do jednej kategorii. Gierki zazwyczaj alkoholowe (i zazwyczaj m. in. z Konarem). Na Soldata za czasów gimbazy uciekałem z przerw biegiem do domu by pykn±ć jak±¶ szybk± rundkę. Tremulous jest srania w majty po nocach w obawie przed spuszczeniem się paj±ka na głowę.

Inne, rzadziej grane gierki b±dĽ te, które posiadam (nie wliczam Single Playerów):
- LoL
- Rainbow Six: Siege
- GRID 2
- Starcraft 2
- H1Z1
- ARMA 2
- BF3
- i WIELE, wiele innych...

Pytania? Wal ¶miało :D

Miheu - 2016-01-13, 16:12

2 miesi±ce a ty Władziu się nie zd±żyłe¶ przywitać ^^ Anyway, siemanko! :drunk:
Kretsonn - 2016-01-13, 17:15

my szukamy kogo¶ do grania w r6 siege, więc zapraszam
versatel - 2016-01-13, 21:22

Zaraz tam zjebany ... Po prostu jeste¶ chory ! Jak można takie głowy strzelać !?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group