To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Dzień dobry

SukiteChan - 2016-01-25, 16:31
Temat postu: Dzień dobry
Umm... Dzień dobry wszystkim. Jestem pierwszy raz na tego typu forum.

No to ten... Może się przedstawię? Mam na imię Michalina (dość niespotykane imię jak sądzę). Jestem jedną z tych młodszych osób, bo za niecały miesiąc mam 13 urodziny.

Nie za bardzo wiem o czym pisać, więc może... jakieś ciekawostki? :)

- Mimo mojego wieku brzmię dość... staro? Wiele osób, które ze mną rozmawiały myślały, że mam 16 lat,
- Pisałam na kilku forach play-by-forum w klimatach japońskich (no... głównie anime) i fantasy,
- Od niedawna zaczęłam interesować się grafiką komputerową. Mam parę prac, ale... Żadna nie jest jeszcze umieszczona na DA. W sumie to lepiej mi się rysuje na kartce...
- Co lubię rysować? Kreskówkowe zwierzęta, ludzi we własnym stylu podchodzącym pod chibi i... poniacze! Osobiście przestałam oglądać tą... bajkę, kreskówkę? Nie mogłam nadążyć za szybkością wychodzenia odcinków.

Jakieś pytania? Piszcie śmiało!

Sylwia - 2016-01-25, 17:12

Jeśli uważasz, że brzmisz staro, czyli jak 16latka to jest mi niezmiernie przykro, bo pewnie niedługo umrę. Poza tym Michalina to imię jak każde inne, osobiście znam kilka. Generalnie to witam.
SukiteChan - 2016-01-25, 17:18

Przepraszam jeśli Cię uraziłam
Cridovsky - 2016-01-25, 17:31

Witaj, czy tam Hajimemashite jak kto woli.
Pit - 2016-02-05, 23:29

Witam i zapraszam na TS'a, chętnie z tobą pogram mój nick: EniuK, ewentualnie zmieniam czasem na coś z "Shaco" albo "Bydlak".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group