To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Witam wszystkich

RDKej - 2016-02-04, 19:01
Temat postu: Witam wszystkich
Witam wszystkich uzytkownikow i klanowiczow :D
Mam na imie Radek. Pochodzę z małej wsi niedaleko Poznania Moje zainteresowania to: vaping ( przy okazji mam nadzieje ze bede mogl dzielic z kimś tą pasje tutaj.) sport, muzyka ( głownie hardstyle, trap i ich odłamy )

Slyszalem juz wiele o PTT jednak nigdy nie korciło mnie aby wejść w wasze kregi.. Przekonała mnie do tego miła atmosfera w serii Randomowo u Brutala! którego serdecznie pozdrawiam oraz sama społeczność. Wiem, że gdy troche się postaram moge zostać jednym z klanowiczów. Zawsze chciałem sie z kimś internetowo zrzeszyc, tutaj jest do tego idealna okazja. Mam nadzieję, że bede tu sie fajnie bawił no i że z każdym z was zagram meczyk w lola.
wiele ace'ów, pentakilli, ninja defusów udanych taktyk i miłej zabawy wszystkim.
Radek :D

Volt2412 - 2016-02-04, 19:11

Uważasz że jeżeli "troche sie postarasz" to przenikniesz w nasze szeregi?! Stawiasz rekruterom wyzwanie? Mam nadzieję że wiesz co robisz ;D
Kretsonn - 2016-02-04, 19:12
Temat postu: Re: Witam wszystkich
RDKej napisał/a:


Wiem, że gdy troche się postaram moge zostać jednym z klanowiczów.


haahhahahahaha sory. :D

Pit - 2016-02-04, 23:32

Mówią, że wszystko jest możliwe jeżeli tylko bardzo chcesz.
Vlad - 2016-02-05, 10:30
Temat postu: Re: Witam wszystkich
Witaj.

RDKej napisał/a:
Witam wszystkich uzytkownikow i klanowiczow :D
Moje zainteresowania to: vaping



Aż musiałem sprawdzić czy jest coś takiego. Myślałem, że to literówka i mógł być faping :D

Miheu - 2016-02-05, 12:07
Temat postu: Re: Witam wszystkich
Vlad napisał/a:

Aż musiałem sprawdzić czy jest coś takiego. Myślałem, że to literówka i mógł być faping :D


Do tego używa się takiej gimbo-fajki, żeby udawać, że się pali papierosy, jak się boi raka. Takie papierosy dla ciot xD

Peel39 - 2016-02-11, 19:15

Albo dla studentów ;) Koszt mniej więcej 4 razy mniejszy a głód nikotynowy i tak znika - znam z autopsji.
Qba1818 - 2016-02-11, 19:37

Peel39 napisał/a:
Albo dla studentów ;) Koszt mniej więcej 4 razy mniejszy a głód nikotynowy i tak znika - znam z autopsji.


Jaram szlugi 8 lat, nikt mi nie wmówi, ze takim e-fajkiem się napalisz... no bo kurwa no nie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group