To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - Witajcie

Macio - 2016-02-11, 23:25
Temat postu: Witajcie
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Maciej aktualnie mam 17 lat i pochodzę z Bielska-Białej lecz aktualnie mieszkam w małej miejscowości niedaleko Korbielowa. Od dłuższego czasu myślałem o dołączeniu do społeczności klanu w szczególności po obejrzeniu kilku filmów Brutala na których znajdowali się także inni klanowicze. W sumie to jak prawie każdy nastolatek interesuje się techniką, motoryzacją oraz sportem któremu poświęcam najwięcej czasu. Mam nadzieję, że poznam tutaj wiele ciekawych osób i spędzę miło czas w waszych szeregach. :wink:
Kretsonn - 2016-02-12, 00:04

aa to kolega myśli, że już jest w klanie :D
Miheu - 2016-02-12, 00:14

Społeczność klanu to nie tylko klanowicze, nie?
Kretsonn - 2016-02-12, 00:21
Temat postu: Re: Witajcie
Macio napisał/a:
Mam nadzieję, że poznam tutaj wiele ciekawych osób i spędzę miło czas w waszych szeregach. :wink:


Dla mnie to jest jednoznaczne ;P

Volt2412 - 2016-02-12, 00:21

Sekcja CS poszukuje nowych członków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kretsonn - 2016-02-12, 00:23

To niech złoży podanie, a nie pisze posta i uważa się za członka klanu no bez jaj xd
Volt2412 - 2016-02-12, 00:28

Myślał że jeżeli utożsami się z nami to my pomyślimy że jest klanowiczem. Społeczność ptt jest otwarta na nowe twarze, lecz by w pełni zasmakować bycia CZŁONKIEM musisz należeć do jakiejkolwiek sekcji.
Macio - 2016-02-12, 07:26

Moja wypowiedź została trochę źle zrozumiana poprostu nie wiedziałem jak się wyrazić, a było trochę późno więc wydawało mi się, że to brzmi ok.
Vlad - 2016-02-12, 08:05

Macio napisał/a:
Moja wypowiedź została trochę źle zrozumiana poprostu nie wiedziałem jak się wyrazić, a było trochę późno więc wydawało mi się, że to brzmi ok.


Po prostu złóż podanie w sekcji, która wydaje Ci się za rozsądną i czekaj za werdyktem :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group