To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - Ban!!!

trollme333 - 2016-03-29, 15:08
Temat postu: Ban!!!
chodzi o BANA którego dostałem od Kulek bo dałem bana na 1h użytkownikowi ruxonPL
dostałem bana za brak kultury bo napisałem chuj ci do psyka
lecz użytkownik skakał po kanałach w tym po mym kanale i za to dostał bana a ja za ukaranie go dostałem bana od Kulka proszę o ODBANOWANIE :ban:

Qba1818 - 2016-03-29, 15:11
Temat postu: Re: Ban!!!
trollme333 napisał/a:
chodzi o BANA którego dostałem od Kulek bo dałem bana na 1h użytkownikowi ruxonPL
dostałem bana za brak kultury bo napisałem chuj ci do psyka
lecz użytkownik skakał po kanałach w tym po mym kanale i za to dostał bana a ja za ukaranie go dostałem bana od Kulka proszę o ODBANOWANIE :ban:


w powodzie pisze się powód, jak sama nazwa wskazuje... Więc się nie dziw...

trollme333 - 2016-03-29, 17:12
Temat postu: Nadal nic
Napisałeś że za godzinę ban mi minie lecz ja dostałem perma a po godzinie wbiłem i nic się nie zmieniło
Cridovsky - 2016-03-29, 17:15
Temat postu: Re: Nadal nic
trollme333 napisał/a:
Napisałeś że za godzinę ban mi minie lecz ja dostałem perma a po godzinie wbiłem i nic się nie zmieniło


Coś nie widzę, żeby ktoś napisał, że za godzinę Ci minie.

Br0niu - 2016-03-29, 17:20

Qbus ty trollu XD
trollme333 - 2016-03-29, 17:25

Ostatnio zmieniony przez Qba1818 Dzisiaj 16:05, w całości zmieniany 1 raz.
po za tym tu już nie chodzi o Edycje tylko o zajęcie się tą sprawą bo dostałem perma za ukaranie osoby która przeszkadzała
osoba która skakała sobie po kanałach co przeszkadzało dostała bana na 1h
a ja za ukaranie tej osoby dostaje perma

Br0niu - 2016-03-29, 18:04

#1 Nikt nam (administratorom) nie zgłosił takiej aktywności (skakanie po kanałach)
#2 Reason "chuj ci do psyka"

Jak dla mnie można zdjąć bana ale zabrać "C"

trollme333 - 2016-03-29, 19:43

To jak bo jak dla mnie to ja moge go przeprosić
Ale oczekuje że dostane unbana i rozumiem źle zrobiłem nie mówią nic adminowi o skakaniu po kanałach
Innego użytkownika i tu już zależy od was co zrobicie

Qba1818 - 2016-03-29, 20:35

trollme333 napisał/a:
To jak bo jak dla mnie to ja moge go przeprosić
Ale oczekuje że dostane unbana i rozumiem źle zrobiłem nie mówią nic adminowi o skakaniu po kanałach
Innego użytkownika i tu już zależy od was co zrobicie


Gadałem z Kulkiem, on Ci dał bana niech on decyduje :p

trollme333 - 2016-03-29, 20:43

A jak moge się z nim skontaktować w tej sprawie bo ja oczywiście wyjaśnie mu tą sprawę
I postaram się dojść z nim do porozumienia

RuxonTV - 2016-03-29, 21:19

A ja nawet pisałem do kulka w tej sprawie wstawiłem się za nim ale ban jest za całokształt
SweetieBunny - 2016-03-29, 21:33

Od banowania to są administratorzy. Ustaw sb hasło na kanał na channel i problemu nie będzie. A na chamstwo odpowiedź jest tylko jedna.. :D
trollme333 - 2016-03-29, 22:43

Kociec tego cała sytułacja zaczeła się od tego że ja i ruxon pokłuciliśmy się podczas gry w lola , po tej akcji ruxon siedział cały czas sam. Następnie podczas gry w lola ze Zdychem (znajomy admin kanału 4 i 45)
Ruxon postanowił dać mi kicka bo siedzieliśmy na kanale który był jego jak i Zdycha. Po tej akcji graliśmy już na kanale który był mój (45) ruxon na początku napisał że na tym kanale siedzą same pedały nie zwracaliśmy na to uwagi ale następnie zaczeło się skakanie po kanałach. Postanowiliśmy zaprosić go na kanał żeby dać ruxonowi bana ( na 1h ) lecz nie podałem powodu lecz napisałem zupełnie co innego ( chuj do pyska )
Ruxon postanowił powiedzieć to Kulkowi który dał mi perma bana a sam ruxon nie został ukarany
:niie:

SweetieBunny - 2016-03-30, 01:36

rada jest jedna,ban dla niego też :D
RuxonTV - 2016-03-30, 07:10

Po pierwsze to wy nalegaliście żebym wszedł na kanał tak dałem ci kika nie był on nawet z serwera tylko z kanału jako admin kanału chyba mam takie prawo nwm kika dostałeś nie za ten mecz w lolu tylko za to, że jak wpiłem rano na twój kanał to zostałem przywitany słowami wypierdalaj ja tu rozmawiam przez skype czy coś w tym rodzaju a ty na moim kanale i zdycha zawsze (bo istnieje on dłużej) i nikt cie nie wypraszał w taki chamski sposób co najwyżej przeniosłem kilka razu na podkanał lub kikłem(co się działo żadziej)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group