To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Prośba o ub Capitalist Grzegorz

Capitalist Greg - 2016-04-16, 23:39
Temat postu: Prośba o ub Capitalist Grzegorz
Witam. Dostałem dzisiaj tj. 16.04.2016 o godzinie <21:05:10> bana za nick ♥olcia♥/lubię banany bana teoretycznie na 1 godzinę 33 minuty, jednak po tym czasie już miałem pernamentnego. Ban został dany przez administratora o nicku KuLek. Nie widzę nic obraźliwego w tym nicku, jednak jeżeli użytkowniczka ♥olcia♥ poczuła się obrażona tym nickiem, mogła się zgłosić do mnie i mi to wprost powiedzieć, gdyż nick nie miał jej obrażać. Administrator KuLek stwierdził, że miałem też inne obraźliwe nicki, jednak mogę zaręczyć, że żaden z nich nie mówił nic o olcii. Nicki te były o moim koledze z którym często się wyzywamy dla żartów, jednak nigdy nie mamy sobie tego za złe. Nigdy nie byłem toksyczny dla nieznanych dla mnie użytkowników na tym tsie, oraz nigdy nie było ze mną żadnych problemów. Prosiłbym o odbanowanie i jeżeli tak się stanie obiecuję, że nie zmienię już nicku na obraźliwy dla nikogo. :D


Pozdrawiam

Kulek - 2016-04-17, 00:53
Temat postu: re
odwołanie odrzucone. Olcia wcale nic nie ma przeciwko jak sobie ustawiasz takie nicki jak ...:

<21:07:06> "KuLeK": "❤Olcia❤./To pizda"
<21:07:59> "❤Olcia❤": "❤Olcia❤./To Pojemna Maciora"

Ps.: Dobre Dobre oby więcej takich nicków ...

Capitalist Greg - 2016-04-17, 02:10
Temat postu: Re: re
Kulek napisał/a:
odwołanie odrzucone. Olcia wcale nic nie ma przeciwko jak sobie ustawiasz takie nicki jak ...:

<21:07:06> "KuLeK": "❤Olcia❤./To pizda"
<21:07:59> "❤Olcia❤": "❤Olcia❤./To Pojemna Maciora"

Ps.: Dobre Dobre oby więcej takich nicków ...


To nie moje nicki człowieku, była jeszcze 1 osoba na kanale, która robiła sobie nick na olcię jedyny mój nick to ❤Olcia❤/Lubię Banany innego nie było z mojej strony. Sprawdź dokładnie dane jeżeli gdzieś masz historię konsoli, bo takich nicków po mojej stronie nie było.

Br0niu - 2016-04-17, 10:38

Gadaliśmy z Olcią i jej kolegą. Byłem przy akcji i jestem za podtrzymaniem perma dla obu. Gimbusów nie potrzebujemy.

#1 Bana dostała osoba o nicku ubliżającym Olci. Skoro ty go dostałeś znaczy że miałeś taki nick bo złapani banów nie rozdajemy.
#2 Nikt na TSie nie zamierza tolerować waszego wyzywania dla żartów. To nie przedszkole.
#3 Sam sobie zaprzeczyłeś pisząc pierwszy post.

Iharni - 2016-04-17, 11:10

I bardzo dobrze do piekła z gimbusem :P
Capitalist Greg - 2016-04-17, 11:43

Ehhh... nie miałem żadnego nicku ubliżającego olcii były 2: ♥olcia♥/, ♥olcia♥/Lubię Banany. Który był niby ubliżający? Podane przykłady nie były moimi nickami, ale z tego co widzę, administracja tego tsa ma to gdzieś i nawet nie sprawdzi zapisów z konsoli... W historii zmiany nicków byłoby tylko kilka nicków Bartosz Oleksik + coś tam, oraz 2 wcześniej podane nicki z czego nie widzę żadnego obraźliwego. :shock:

Edit Nickiem ♥olcia♥. + jakieś dopiski posługiwała się inna osoba za którą KuLek mnie wziął.

Br0niu - 2016-04-17, 12:09

Ziomek Kurwa sorry ale bana dostał gość o nicku podanym przez ciebie. Skoro ty go dostałeś to chyba logiczne, że ty go miałeś. Po drugie gadaliśmy z Olcią i twierdzi, że wasze nicki jej przeszkadzają. Pytałem Kulka i ban został przedłużony osobie o nicku Olcia to pizda(cos w tym stylu) do perma.

Nie próbuj się pogrążać koleś. I co do jednego masz racje. Administracja ma gdzieś gimbazę. Czas dorosnąć.

Kulek - 2016-04-17, 12:10

Dostałeś 1h bana i poźniej zbanowałem permanentnie osobe która miała nick Olcia to **** przez logi wiec byłeś to Ty ...
Qba1818 - 2016-04-17, 15:08
Temat postu: Re: Prośba o ub Capitalist Grzegorz
Capitalist Greg napisał/a:
Nicki te były o moim koledze z którym często się wyzywamy dla żartów, jednak nigdy nie mamy sobie tego złe.


To idźcie sobie z tymi żartami na innego tsa i po problemie.

SweetieBunny - 2016-04-17, 17:50

Goodbye cellulite!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group