To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

World of Warcraft - Ariannelia(Natashaeve)

Ariannelia - 2016-05-27, 01:07
Temat postu: Ariannelia(Natashaeve)
NICK & BATTLE-TAG : Ogólnie jestem znana jako Ariannelia, ale tutaj będę grała prejem Natasheve, Norbert ochrzcił mnie Doma, Domka, więc możecie tak do mnie mówić :D
b.tag: Arianna#2530
WIEK: (minimum 17 lat) : 18

PREFEROWANA POZYCJA (Heal , Tank , DPS ): Heal zdecydowanie. Dps też lubię, ale heal to jest to co robię najlepiej.

PREFEROWANA KLASA (Warior , Druid , Rogue ...) : Priest Holy
http://eu.battle.net/wow/...tashaeve/simple
Postać jutro będzie respcenięta i przygotowana do rajdowania. Enchanty itp wszystko jutro będzie :)

SCREAN Z OKNA LOGOWANIA: http://i.imgur.com/tGrO3u0.jpg

JAK DŁUGO GRASZ: ( Od którego dodatku " Vanila , TBC , WOTLK , CATA , PANDA , DRENOR) : Gram od TBC z dużymi przerwami, ale raiduje od końcówki MOPA

GDZIE GRAŁEŚ WCZEŚNIEJ: ( Realm , Serwer ) : Kiedyś na Darkmoon Faire, ale spakowałam manatki na naszą kochaną płonącą cebulolandię i zostałam uczennicą Norberta! xd

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Bo moje kochane ziomki czyli Norbert, Iza i Beluś(Metalovy) przyszli tutaj, a ja za nimi bardzo tęskniłam :3 A no i Majster, jakbym śmiała pominąć :D No i muszę wykonac przesłuchanie na Travisie, bo wie o mnie zbyt dużo! :c

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Ogólnie nieobecności zdarzają mi się co jakiś czas. Młodsza siostra wymaga ciągłej opieki. Jestem dostępna w każdy czwartek i niedziele, ale czasami mogę odpaść w środę, bo mam jeszcze raidy w Safety Dance, ale to zazwyczaj godzinka i jestem do dyspozycji :P

COŚ O SOBIE : Mam na imię Dominika i jestem byłym raid leaderem z Barbarzyńców :) Mój progress na mainie shamanie to 10/13 M. Jestem graczem raczej aktywnym i lubię rozmawiać z ludźmi. Piszę się na grupowe expienie z ludźmi, robienie glorek czy nawet robienie achivek na umieranie po 50 razy aliantem pod orgrimmarem :D Ludzie mawiają, że bywam głośna i zbyt wymagająca od innych, ale postaram się nad tym panować :> Bywa, że mam jakieś uwagi dotyczące prowadzenia raidów, ale nie są one po to by zrobić komuś na złość, a poprawić cudzą grę. Bywa, że jestem trochę ,,nazi" względem niektórych rzeczy, ale jestem wyznawcą zasady, że pewne rzeczy muszą obowiązywać, by zapanować nad sytuacją. Wykonuje powierzone mi zadania i można mi powierzyć różne zadania na raidzie typu prowadzenie heali. Liczę na udaną współpracę i akceptację z waszej strony :)

kazik - 2016-05-27, 07:35

Z racji tej że w naszych szeregach są osoby które cie znają zostajesz przyjęta na okres próbny. Czas pokaże ;)
Kulek - 2016-05-27, 11:19

Ale Travisa to proszę zostawić w spokoju, bo w niedziele Arczi się wku****
SweetieBunny - 2016-05-28, 20:38

Zaleciało Alvaro :D
Noctis - 2016-05-30, 13:02

Hej, hej :D Witamy w gildii, tylko nie wymądrzaj się za bardzo! :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group