To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

World of Warcraft - Atlis

Atlis - 2016-06-05, 22:22
Temat postu: Atlis
NICK & BATTLE-TAG : Atlis#2586, Pururut/Narukami

WIEK: (minimum 17 lat) : 22

PREFEROWANA POZYCJA (Heal , Tank , DPS ): DPS/Heal

PREFEROWANA KLASA (Warior , Druid , Rogue ...) : Hunter/Druid

SCREAN Z OKNA LOGOWANIA: https://dl.dropboxusercontent.com/u/104651094/Screeny/World%20of%20Warcraft/WoWScrnShot_060516_221926.jpg

JAK DŁUGO GRASZ: ( Od którego dodatku " Vanila , TBC , WOTLK , CATA , PANDA , DRENOR) : Zacząłem miesiąc przed premierą Cata

GDZIE GRAŁEŚ WCZEŚNIEJ: ( Realm , Serwer ) : Trochę na prywatnym Sunwellu, dzięki temu że ten serwer był tak mega stabilny i blizzlike, zaczałem grać na globalu.

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Z polecenia znajomych - Daspen/Ari

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Jestem dostępny w tygodniu w godzinach 17-23:30, weekend zależy czy mam studia czy nie.

COŚ O SOBIE : Mam na imię Bartłomiej, Mam 22lata, mieszkam w Oświęcimiu, pracuje jako pomoc techniczna IT w firmie zajmującej się marketingiem internetowym.
Jestem również studentem zaocznym na pierwszym roku informatyki.
Interesuje się informatyką, grami mmo, czasami lubię obejrzeć jakieś anime.

Kulek - 2016-06-06, 00:28

Jeśli dudu to tak. hunterów nie potrzebujemy ;)
kazik - 2016-06-06, 07:10

Niestety hunter unas pod dostatkiem nie mam nic przeciwko dudu ale jednak itm lvl troszkę za słaby.
W miarę możliwości postaraj się jeszcze troszkę ubrać swoją sowę i zwróć się ponownie domnie.

Atlis - 2016-06-06, 16:49

Cześć,

spodziewałem się tego że nie będzie raczej szansy przyłączyć się jako hunter, dlatego napisałem Hunter/Druid.
Jestem zainteresowany graniem Druidem jako Heal, bala jest moim offspecem którym farmie sobie insty/raidy.
Jeżeli nie ma możliwości jako heal, rozważam wyexpienie na dniach Maga/Warlocka do 100lvl (i tak planowałem zmianę swojego maina).

Zamierzam ubierać tego druida w resto, więc jeżeli byłaby możliwość dołączenia do gildii na czas mojego gerowania to byłbym wdzięczny.

kazik - 2016-06-07, 07:53

Postaraj się mnie złapać w grze to porozmawiamy

kazík #2399 mój btag

SweetieBunny - 2016-06-07, 12:43

Brałabym dudu w healu :D
Br0niu - 2016-06-07, 14:38

Healów ci u nas dostatek ale i tego przyjmijmy na wróżbę zwycięstwa.
Sylwia - 2016-06-07, 14:57

Broniu Ty poeto

Heali nigdy dość! :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group