To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Serwer Minecraft - *WAŻNE* Restart serwera *WAŻNE*

Raxon - 2017-01-13, 22:08
Temat postu: *WAŻNE* Restart serwera *WAŻNE*
Witam mam dla was propozycję gry na modach jest to paczka Blighfall. Lecz zależy to od was czy tak będzie. Proszę o wypowiedzi oraz głosowanie.
Raxon - 2017-01-13, 22:14

a i równa to się z całkowitym restartem serwera
BODZIU_RAT - 2017-01-14, 00:35

Używaj edycji postów anie piszesz jeden pod drugim.
luxsus124 - 2017-01-14, 13:02

Ja tam jestem za modami.Nie wiem może za długo grałem na modach ale na dłuższą metę na vanill nie ma co robić.Pograłem chwile po restarcie zrobiłem set iii nagle nie ma co robić bo połowa ludzi nie ma pojęcia jakie są pluginy i płaczą o żeczy które są dopuszczalne a tak to się pobawie w botanie :P
DarthMetal - 2017-01-14, 14:50

Przydałby się modpack nastawiony na adventure bo zbyt szybko nie ma co robić na technicznych ._.
Tester - 2017-01-14, 14:54

Ja lubię budować.
Ofaf - 2017-01-14, 15:26

Ja to bym chciał, żeby ludzie nie niszczyli sobie nawzajem budynków. Niszczcie bazy gildyjne tylko nie budynki ;__;
luxsus124 - 2017-01-14, 15:26

DarthMetal napisał/a:
Przydałby się modpack nastawiony na adventure bo zbyt szybko nie ma co robić na technicznych ._.

w tej paczce jest po trochę wszystkiego z tego co widziałem
Oraz na technicznych kest zawsze co robić tylko trzeba je ogarniać i mieć pomysł :P

Nyga2309 - 2017-01-14, 16:41

Jestem generalnie za paczką modów ponieważ zwykły minecraf robi się po prostu nudny <3
Ofaf - 2017-01-14, 17:00

Nyga2309 napisał/a:
Jestem generalnie za paczką modów ponieważ zwykły minecraf robi się po prostu nudny <3


Z tego co pamiętam, to mówione było, że serwer nie wytrzymałby przy dużej ilości modów, czy coś w tym stylu :v

luxsus124 - 2017-01-14, 17:04

Tadayoshi napisał/a:
Nyga2309 napisał/a:
Jestem generalnie za paczką modów ponieważ zwykły minecraf robi się po prostu nudny <3


Z tego co pamiętam, to mówione było, że serwer nie wytrzymałby przy dużej ilości modów, czy coś w tym stylu :v

generalnie może by utrzymał gdyby nikt nie zabrał się za mechanizmy które potrafią wysadzić serwer

Xaghun - 2017-02-08, 14:25

To koniec końców co ma być?
Kokon2010 - 2017-02-08, 20:07

Ej ale raxon co się z tobą dzieje ? Ludzie czekają od miesiąca na serwer minecraft w tym ja, a ty zawsze się zasłaniasz że czekasz na Wodza ?Wodzu jest nie raz codziennie na Tsie, więc proszę cię nie wciskaj ludziom kitu okej ? Nie chce łączyć faktów ale od kiedy masz Moderatora masz w dupie swoją sekcje. Kiedyś umiałeś załatwić coś z minecraftem w 3,4 dni a teraz czekamy od miesiąca :(
Boot - 2017-02-08, 20:09

I to co napisał Kokon to całkowita prawda. Jakoś codziennie przebywam na forum tudzież na ts'sie i jakoś nie zauważyłem od miesiąca jakiegoś progresu z serwerem. Coś tam się za bardzo opierdzielasz. Rusz swoją dupę i zacznij wypełniać obowiązki a nie robić z siebie wyjątek, kiedy inni muszą cały czas coś robić... Nie pozdrawiam.
Nao - 2017-02-08, 20:15

Od Co najmniej 3 tygodni prawie codziennie piszą do mnie osoby, które chcą grać w MC i od dłuższego czasu każdy się mnie pyta oraz Babsu nie jednokrotnie był świadkiem, gdzie za każdym razem dostaje pytanie " Nao kiedy MC" za każdy razem odpowiadam, " Pytaj się Raxon'a".
Skoro jesteś Uber Adminem a jednocześnie Liderem sekcji MineCraft
Moim zdaniem nie wypełniasz roli klanowicza oraz Lidera Sekcji MC.

Nawet nie wiesz jak bardzo to denerwuje, kiedy każdą osobę odsyłam do Ciebie !
Nie jednokrotnie zdarzały się sytuacje, że siedzę z Dużą ekipą, gdzie jest Kokon, Babsu i ect. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group