To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Wiadomości - Propozycje małych zmian !

Nassssiu - 2017-02-26, 18:54
Temat postu: Propozycje małych zmian !
Witam chciałbym przedstawić parę zmian dotyczące klanu ps tak wiem jestem rekturem i mam gówno do gadania.

* Zmniejszenie wieku rekrutacji do 15 jest dużo zdolnych młodych graczy którzy nie piszczą....

* Pisanie typu nie widziałem/am Cię jeszcze na tsie jest trochę dziwne ponieważ jedynie dostępne kanały są Publiczne Gdzie nikt nie bywa

* Usunięcie pustych działów gdzie nikt nie gra. Dodanie popularnych gier np Overwatch, rocket league Gdzie gra naprawdę masa osób

* Kanały takie jak league of legends rekrutacja otwarta powinny być dostępne dla gości. Bo o ile porozmawiać można na kanale publicznym to żeby zagrać grę testowa klanowicze niechętnie chcą się ruszać na publika. A nie zawsze jest osoba która może przenosić.

Pozdrawiam. :wink:

FatalityxPL - 2017-02-26, 19:14

Jestem jak najbardziej Za!
Chociaż z tym wiekiem bym się zastanawiał , wydaje mi się że optymalny wiek jest 16 aczkolwiek można dać szanse.
Gry typu Overwatch chętnie bym zobaczył w dziale otwartej rekrutacji , tylko czy znalazła by się osoba która by stawiła się jako Lider sekcji?
Co do kanałów , najlepszą metodą wydaje mi się stworzenie dodatkowego podkanału z nazwą " Chcę zagrać " czy coś w tym stylu oczywiście dla każdego kto ma taką ochotę.
Również Pozdrawiam. ;) [/list]

Monetkouer - 2017-02-26, 19:15

Popieram ale atak jak kolega wiek.
Babsu - 2017-02-26, 19:43

Wiek minimalny jest odpowiedni więc nie ma co zmieniać, co do np. tego overwatcha, jeżeli masz co najmniej 5-6 graczy zggłoś się do wodza lub bodzia że masz tyle i tyle osób do gry i że chciałbyś, żeby ta gra była jako sekcja próbna. Po miesiącu gdy próbna sekcja cieszy się aktywnością, zostaje przeniesiona go głównych sekcji. Jeżeli ktoś chce zagrać wystarczy napisać, a to chyba nie jest trudne.
Nassssiu - 2017-02-26, 21:38

Myślę że 16 lat było by ok
Truchlo - 2017-02-26, 23:14

Nassssiu napisał/a:
Witam chciałbym przedstawić parę zmian dotyczące klanu ps tak wiem jestem rekturem i mam gówno do gadania.

* Zmniejszenie wieku rekrutacji do 15 jest dużo zdolnych młodych graczy którzy nie piszczą....

* Pisanie typu nie widziałem/am Cię jeszcze na tsie jest trochę dziwne ponieważ jedynie dostępne kanały są Publiczne Gdzie nikt nie bywa

* Usunięcie pustych działów gdzie nikt nie gra. Dodanie popularnych gier np Overwatch, rocket league Gdzie gra naprawdę masa osób

* Kanały takie jak league of legends rekrutacja otwarta powinny być dostępne dla gości. Bo o ile porozmawiać można na kanale publicznym to żeby zagrać grę testowa klanowicze niechętnie chcą się ruszać na publika. A nie zawsze jest osoba która może przenosić.

Pozdrawiam. :wink:


1) Wiek rekrutacyjny jest taki a nie inny z poważnych powodów i raczej nie będzie zmieniany, a już jeśli to chyba na wyższy - młodsi rekruci są przyjmowani ale sprawdzani uważniej pod względem skilla/dojrzałości emocjonalnej jednak często po ok 2 mies w klanie zaczynają pokazywać swoje humorki (nie na zasadzie złego samopoczucia, dnia czy coś tylko poważnej własnie niedojrzałości emocjonalnej, braku jakiegokolwiek szacunku, traktowaniu większości z góry mniej-więcej na zasadzie "bo ja się dostałem do klanu a ty nie, gnido")

2) Kanały prawdopodobnie nie zostaną udostępnione właśnie z podobnych powodów, co nie zostanie zniżony wiek rekrutacji - ew. można pomyśleć nad ikonką "kandydat do rekruta", żeby ludzie mogli się sprawdzić, ale coś takiego jest raczej bezcelowe, bo jeśli serio pasujesz do ekipy, umiesz grać, tworzysz wokół siebie zajebistą atmosferę i nie boisz się towarzystwa (co w sumie można sprawdzić tym, że osoba nie ma problemu napisać do kogoś o przeniesienie na kanał klanowy i wspólną grę), to przyjęcie do rekrutacji jest kwestią max. dwóch dni :P

3) Są dni, że WSZYSTKIE kanały klanowe są oblegane po kilka-kilkanaście osób. Polecam zajrzenie w niektóre weekendy ok. 4 nad ranem (czasem nawet w środku dnia). To czysty przypadek, kto, w jaki dzień jest, a kogo nie ma i o której porze; jesteśmy ludźmi i mamy też (większość) swoje życia prywatne, obowiązki, prace, uczelnie etc.
Gdyby znowu dużo osób grało u Nas w gry np. takie jakie wymieniłeś/łaś to na pewno powstałby taki dział - dobrym przykładem jest Gwint, który się zrodził chyba praktycznie w dwa dni; wystarczyło, że jedna osoba o tym napomknęła i już masa osób dobierała się do bety jak do świeżych bułeczek. Poza tym nie ma osoby, która gra tylko w jedną grę, więc jakimś cudem któraś sekcja musi wpaść w target osoby łaszącej się na dołączenie do Naszego grona, a jeśli się przyjmie, to prędzej czy później wyjdzie w praniu, że gra w coś, co nie ma u nas sekcji i takowa prawdopodobnie powstanie.

4) Praktycznie zawsze jest ktoś, kto może przenosić. Wszyscy v-liderzy, liderzy, modzi i jakiejkolwiek rangi admini. Ctrl+F, nick i już znalazłeś kogoś zdolnego do przenoszenia. Listy adminów/etc. są na forum.
Dodatkowo, jeśli komuś się nie chce iść na publika (w co wątpię), to pisze się do następnej osoby - może akurat ta jedna jest zajęta ale nie chce się do tego przyznać i wyjść na niemiłą albo coś... :/

EDIT
FatalityxPL napisał/a:
Co do kanałów , najlepszą metodą wydaje mi się stworzenie dodatkowego podkanału z nazwą " Chcę zagrać " czy coś w tym stylu oczywiście dla każdego kto ma taką ochotę.[/list]

To byłby akurat ciekawy pomysł, ale jednak pisanie jest lepsze, bo znowu dużo osób po pewnym czasie pewnie zapomniałaby o istnieniu takiego kanału, nowi ludzie by z niego nie korzystali jeśli nie byliby "wtajemniczeni", że coś takiego istnieje, a też sprawdzanie takiego kanału co chwila byłoby mozolnym zadaniem.
Dodatkowo - to rekrut ma się chyba starać o dołączenie do klanu, a nie klan o niego. "Buda do psa nie przychodzi" :D

Tester - 2017-02-26, 23:21


Nassssiu - 2017-02-27, 12:50

Praktycznie zawsze jest ktoś, kto może przenosić. Wszyscy v-liderzy, liderzy, modzi i jakiejkolwiek rangi admini. Ctrl+F, nick i już znalazłeś kogoś zdolnego do przenoszenia.


Tutaj nie mogę się zgodzić, na początku miałem taką sytuację.

Nie chce przytaczać słów typu wszędzie tak jest ale bylem naprawdę w dużej ilości klanów i zawsze było tak że kanał z rekrutacją był dostępny dla gości. Ale to już mały szczegół.

Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?

Ofaf - 2017-02-27, 12:56

Nassssiu napisał/a:
Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?

Tak, z kilkoma znajomymi i przetestowanymi wyjątkami :)

Midiv - 2017-02-27, 13:27

Tadayoshi napisał/a:
Nassssiu napisał/a:
Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?

Tak, z kilkoma znajomymi i przetestowanymi wyjątkami :)


Jestem przetestowanym wyjątkiem? Miło mi :)
Ale w tym roku kończę te 17 ^.^
Poza tym zgadzam się w 100% z naszym kochanym Umarlakiem <3 (kapujecie, Truchło - Umarlak :D eh.... co ja robie ze swoim życiem)

Babsu - 2017-02-27, 14:17

Co prawda sa tu osóby które mają po 16 lat ale wynika to z tego że zostali przyjmowani podczas ''odbudowy'' klanu. Wcześniej i tak był minimum 18 lat teraz jest zmniejszone do 17 i tego się liderzy sekcji trzymają i jest to z góry narzucone przez wodza.
Truchlo - 2017-02-27, 16:23

Nassssiu napisał/a:
Tutaj nie mogę się zgodzić, na początku miałem taką sytuację.

Nie chce przytaczać słów typu wszędzie tak jest ale bylem naprawdę w dużej ilości klanów i zawsze było tak że kanał z rekrutacją był dostępny dla gości. Ale to już mały szczegół.

Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?


1) A patrzyłeś na dolne kanały vip? Mogę wymienić ci przynajmniej trzech modów/adminów, którzy siedzą na nich praktycznie całe dnie (no chyba że przychodzisz o 6 nad ranem, to wtedy wszyscy jeszcze odsypiają imprezy, albo jeszcze nie wstali).
Poza tym tak jak już pisałam - jedna osoba nie chce do Ciebie zejść na publiczny, to piszesz do kogoś innego. Jakoś reszta rekrutów nie miała z tym najmniejszego problemu :/
Wiesz - zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji tylko trzeba się postarać i je znaleźć...

2) A mogę też zadać jedno pytanie?
Skoro masz te 28 lat, to czemu nagle tak ci zależy na 15-sto latkach? Masz znajomych w tym wieku, czy może troszeczkę "zawyżyłeś" swój wiek? :P

GichU - 2017-02-27, 17:50

Zdarzają się wyjątki 15-latkow, którzy są ogarnięci ale rzadko co... Dlatego wiek 16 jest bardziej optymalny.
Tester - 2017-02-27, 18:31

Koniec, od dzisiaj przyjmujemy tylko emerytów którzy mają czas by grać. Nazwa klanu zostaje zmieniona na Polish Tetryks Team. :x
Wodzu - 2017-02-28, 20:33

Kanały rekrutacyjne można otworzyć .

Co do emerytów skąd wziąć takiego tetryka jak ty Tester :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group