To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pierwszy krok - Tester

Tester - 2017-04-15, 20:20
Temat postu: Tester
Imię : Adam

Miasto zamieszkania : Evesham (Wielka Brytania)

Wiek : zaraz 28lat

Jak długo grasz online : od około 14 roku życia

Jak nas znalazłeś : tworzyłem PTT wraz z Wodzem i ludźmi z starego -=GROM=-

Ile czasu poświęcasz na gry : 4-10h tygodniowo (chyba że wyjdzie coś dobrego na konsole to wtedy każdą wolną chwilę)

W jakie gry lubisz grać : RPG, MOBA, FPS, Strategie, Tycoon

Preferowany komunikator głosowy : TS, Telefon

Kilka słów od siebie : Jestem uosobieniem męskości, kobiety za mną szaleją lecz preferuje solowy tryb życia. Wśród znajomych jestem uważany za samotnego wilka. Jednoosobowa armia, człowiek demolka. Zbawiciel i Chrystus naszej epoki. Wyróżniany wieloma odznaczeniami i orderami przez największych przywódców na świecie,Mu’ammar al-Kaddafi'ego, Kim Dzong Il'a a następnie jego syna Kim Dzong Un'a, Aleksandra Łukaszenkę, Saddama Husajn'a, Władimira Putina. Cenię sobie wartości patriotyczne oraz kultywowanie tradycji i obyczajów naszego Polskiego Narodu. Lubię pracować z młodzieżą i przekazywać im wartości, którymi powinien cechować się prawdziwy patriota (Sieg Hail!). E.T. go home.

Truchlo - 2017-04-16, 12:59
Temat postu: Re: Tester
Tester napisał/a:
Kilka słów od siebie : Jestem uosobieniem męskości, kobiety za mną szaleją lecz preferuje solowy tryb życia

Ooooo, naprawdę? XDDDDD :rotfl:

KrzyyKrzysztof - 2017-04-18, 13:29
Temat postu: Re: Tester
Truchlo napisał/a:
Tester napisał/a:
Kilka słów od siebie : Jestem uosobieniem męskości, kobiety za mną szaleją lecz preferuje solowy tryb życia

Ooooo, naprawdę? XDDDDD :rotfl:


U make my day! Gdyby to był facebook to za ten tekst dałbym łapkę w górę :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group