To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pierwszy krok - Lamuusek

Lamuusek - 2017-04-19, 11:58
Temat postu: Lamuusek
Imię : Adrian

Miasto zamieszkania : Biskupiec

Wiek : 19
Jak długo grasz online : No... Będzie już co¶ ok 10-11 lat :P

Jak nas znalazłe¶ : Przez forum i Brutełka.... xD No cóż akurat dzięki niemu tu jestem i nie narzekam. Cieszę się, że trafiłem na tego ts'a :P

Ile czasu po¶więcasz na gry : Różnie .. W tygodniu od 1-4h. W weekedny to inne loty xD Wtedy można i nolife'a jebn±ć :P

W jakie gry lubisz grać : CS:GO, LOL, MC, OSU, Devil May Cry i sporo innych tytułów :P

Preferowany komunikator głosowy : Skype , TS , Ventrillo jak jeszcze istnieje ^_^

Kilka słów od siebie : No cóż ... Mogę się produkować, ale nie muszę. Pewnie większo¶ć z klanu już mnie zna. Napiszę może co¶ innego. Lubię ten klan i chciałbym aby istniał jak najdłużej i trzymał się dobrze. Na tym ts'ie poznałem różne osoby.. Większo¶ć z nich mogę traktować jak przyjaciół... Co prawda internetowych, ale przyjaciół. S± też osoby które mógłbym traktować dosłownie jak rodzinę... To jest własnie magia internetu.. Poznajesz osoby przez kabel które zawsze ci pomog± i pociesz± w odróżnieniu do szmat na ulicy xD... Fajne jest to, że różnica wiekowa chuja tu robi. Oczywi¶cie jaki¶ szacunek trzeba mieć ... Jednak z takim Bodziem czy Wodzem da się pogadać i ¶miać w pizdu xD Kocham tego ts'a. Zazwyczaj jak miałem jak±¶ ekipę to ona padała po roku max. Tu wyczuwam dobrze spędzony czas przez lata :D Każdy na tym tsie jest dla mnie na swój sposób ważny, dlatego tak często walczę żeby kto¶ nie odchodził itd.. :)


Wiadro z wami !
Edit : Zapomniałem dopisać, że lubię jarać w chuj xD Nie uzależnienie .. To jest pomoc na złe dni i złych ludzi których w moim życiu jest multum :P

KrzyyKrzysztof - 2017-04-24, 11:58

I Wiadro z Tob±!

:drunk:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group