To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Ban na offline

Drsese4009 - 2017-05-02, 08:19
Temat postu: Ban na offline
Będąc offline dostałem perm bana, przed wyjściem z servera grałem normalnie ze znajomymi na kanale 50. Maka paka i komnata tajemnic, więc prosiłbym o unbana ponieważ, nie złamałem regulaminu.
Tester - 2017-05-02, 11:54

Treść bana, jakieś dowody czy coś? Na ładne oczka i słowo honoru to nawet oddychać tu nie pozwalamy. :twisted:
BODZIU_RAT - 2017-05-02, 18:02

Jaki nick miałeś na TSie? i bez ściemy bo jak sprawdzimy po twoim ID i będzie powód za co zostałeś zbanowany to nie wrócisz. Tylko szczerość może cię uratować...
Truchlo - 2017-05-02, 23:51

Ostatnie bany jakie były offline to były za jedno i to samo - wchodzenie na kanały i kurewnie głośne bindy jęczących pań i krzyków aż człowiek zawału dostawał.
Bany załatwiałam ja. Jeden bodajże u Nao, a drugi u Testera, bo jak wiadomo modzi permów nie mogą wstawiać, ale za to załatwić u znajomych jak najbardziej.
Myślę, że każdy admin wpisuje powód bana, a ja dodatkowo na wszelki wypadek dawałam bana na 7 dni i tam wpisywałam powód póki nie załatwiłam perma żeby przez ten czas trolle nie psuły rozgrywki i słuchu innych użytkowników; jeśli na te samo ip był ban na 7 dni to właśnie z w/w powodów, których m.in. ja osobiście byłam ofiarą.

Dziękuje za uwagę i radzę na drugi raz nie podskakiwać z trollingiem moderatorom i adminom, bo to szczyt głupoty i kurestwa.

Drsese4009 - 2017-05-03, 05:24

Z pomocą znajomego wyjaśniłem z adminem już nie mam bana...
Chodziło o to, że nawet (według admina) mojego bana nie było w bazie danych. Powodu nie było. Jedyne co było napisane to "you're banned permanently".

Truchlo - 2017-05-04, 15:01

No to chyba że tak, dobrze że się rozwiązało i przepraszamy za utrudnienia - ostatnio sypią się durne śmieszki i trolle więc musimy uważać :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group