To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Overwatch - DARMOWY WEEKEND

Truchlo - 2017-05-27, 18:58
Temat postu: DARMOWY WEEKEND
Osoby, które interesują się Overwatchem ale nie chcą wyjebać hajsu w błoto - to coś dla Was; OW jest darmowe przez ten weekend czy nawet do 30-tego także instalować i próbować! :D
Ew. możemy się tak umówić że sekcja Paladins wypróbuje OW a sekcja OW wypróbuje Paladinsy, co wy na to? XD

Ofaf - 2017-05-27, 19:58

To drugie, przekonacie się wtedy, że OW to gówno! XDDD #teampaladins
Truchlo - 2017-05-27, 20:31

Tadayoshi napisał/a:
To drugie, przekonacie się wtedy, że OW to gówno! XDDD #teampaladins


Chyba, że Paladinsy to gunwo, kek (╭☞ಠヘಠ)╭☞ #teamOW

Scorp!oN - 2017-05-27, 21:03

Cytat:
Ew. możemy się tak umówić że sekcja Paladins wypróbuje OW a sekcja OW wypróbuje Paladinsy, co wy na to? XD


W celu uniknięcia zagrożenia wybuchem w moim mieszkaniu, muszę podziękować XD #teampaladinsbokomputerdrewniany

Monetkouer - 2017-05-27, 23:46

OW to szit paladins też ale było zapowiedziane szybciej XD
CremoN88 - 2017-05-28, 07:53

Wczoraj popykałem sobie w OW i powiem, że się zastanawiam nad kupnem :) zupełnie inaczej się gra niż w Paladins. Niestety przez taki weekend nie da sie pograć bo pełno jest osób które grać nie potrafią tak więc nie miałem ani jednej gry gdzie by ktoś heal'a używał, a jakbym nie był tankiem bo by nie było w ogóle. Wszyscy snajpera itp.
xSmyQ - 2017-05-28, 08:06

CremoN88 napisał/a:
Wczoraj popykałem sobie w OW i powiem, że się zastanawiam nad kupnem :) zupełnie inaczej się gra niż w Paladins. Niestety przez taki weekend nie da sie pograć bo pełno jest osób które grać nie potrafią tak więc nie miałem ani jednej gry gdzie by ktoś heal'a używał, a jakbym nie był tankiem bo by nie było w ogóle. Wszyscy snajpera itp.


Dlatego w naszej sekcji gramy drużynowo i umiemy się dostosować do teamu :D
Masz jeszcze jeden dzień OW, jak coś to złap nas na kanale.
Pykniemy to i owo :P

A co do kupna to jak najbardziej, przyda nam się więcej towarzyszy #TeamOverwatch

Babsu - 2017-05-28, 08:18

Ja skorzystałem z tego weekendu na OW i pograłem. Z przyzwyczajenia wciskałem ''I'' wkurwiając sie czemu mi sklep z perkami nie działa, dopiero potem się skapłem że to nie ta gra. XD Truchło trochę późno samego posta napisałaś bo mogłaś to jebnąć w czwartek. Pograć w overwatcha wspólnie można jak i w Paladins, wczoraj grałem z wodzem to cię nie było :P

Edit. Dalej twierdzę że OW jest zbyt łatwe w piątek miałem okazje grac na dwu-trzy setne lvl'e i jedynie co robili to bili niemca w krzakach.

Truchlo - 2017-05-28, 21:26

Babsu napisał/a:
Truchło trochę późno samego posta napisałaś bo mogłaś to jebnąć w czwartek. Pograć w overwatcha wspólnie można jak i w Paladins, wczoraj grałem z wodzem to cię nie było :P


Byłam chyba na ts albo byłam zbyt zjebana albo byłam w pracy/po pracy.

No, wiem, ze trochę późno ale to w sumie z w/w powodów. hajs musi się zgadzać XD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group