To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Więcej o grach w które gramy i graliśmy - Taka tam Muzyka

Witor1337 - 2017-06-26, 23:13

Regis napisał/a:
Co taki agresywny?Ja powiedziałem swoje zdanie, a ty od razu plujesz kwasem na prawo i lewo do mnie.


Ty chyba kwasu nie słyszałeś z moich ust XDDD

Regis - 2017-06-26, 23:16

Jestem odwrotnością jasnowidza 8)


Niestety miałem tą ''przyjemność'' :/

Truchlo - 2017-06-26, 23:24

Witor1337 napisał/a:
Regis napisał/a:
Co taki agresywny?Ja powiedziałem swoje zdanie, a ty od razu plujesz kwasem na prawo i lewo do mnie.


Ty chyba kwasu nie słyszałeś z moich ust XDDD


Chyba już wszyscy słyszeli.

Niech ktoś kurwa zamknie ten temat bo mu sama bana wpierdole...

Tester - 2017-06-26, 23:31

Czy mamy zacząć na Ciebie kurwami sypać żebyś nie olewał uwag i wypowiedzi innych, tylko szczeniacko prowadzisz cwaniacki rozhowor z Regisem, na którym skupiłeś się dlatego, że przez niego boli Cie dupa?

Wnoszę o ograniczenie praw członkowskich na forum jak i na TS dla Witora. Wstępnie wnoszę też o rozpatrzenie kwestii perm-bana z racji iż "wcześnie wykryty rak może być uleczalny". (odnośnie tego założę odpowiedni temat jutro po pracy)


Regis - 2017-06-26, 23:33

Spokojnie na początku będziemy musieli poczekać gdy jeszcze trochę przeskrobie tym czasem ja się wkupie w łaski Wodza aż będzie mnie traktował jak własnego brata a gdy to nastąpi wszyscy razem naradzimy się i jednocześnie oraz stanowczo zrobimy rewolucje żądając wywalenia Witora a Wodzu będzie zmieszany, lecz ja w tamtej chwili jego doradca i przyjaciel przekonam go do wywalenia Witora z PTT a potem moim sprytem i błyskotliwością dorobię się rangi Uber Admina. (To jest tylko moja teoria spiskowa proszę nie brać tego na poważnie...Proszę xD)
Ofaf - 2017-06-27, 00:03

Tester napisał/a:
"wcześnie wykryty rak może być uleczalny".

Im wcześniej tym lepiej xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group