To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Dostałam bana.

Koneko Toujou - 2017-07-03, 01:42

Tak, też chce to zakończyć chciałam to zrobić w sobotę, a jest poniedziałek.
Monetkouer - 2017-07-03, 01:44

Nie było mnie tu 3 godziny jeb 50 wiadomości zabieram sie za czytanie tej imby.
Filip2444 - 2017-07-03, 01:45

Dobra, wypadam, "róbta co chceta", too much for me. Jeszcze raz - też juz zakończ dziewczyno/chłopaku, mnie tu nie ma, peace
Scorp!oN - 2017-07-03, 10:07

Cytat:
Zachowanie takie jest bardzo irytujące, nie możemy pozwolić na takie zagrywki osób z zewnątrz.

Jak już wspomniałem blokada na 24 h jest w tym momencie ostrzeżeniem, mam nadzieje że ten czas pozwoli na zastanowienie się jak należy zachowywać się na naszym serwerze co za tym idzie nie będziemy musieli stosować blokad.


pozdr.
WoDzU


Po tym poście temat powinien być już zamknięty. ^^

Truchlo - 2017-07-03, 13:14

Przysięgam, że jeszcze jeden tekst poleci i będzie kolejny ban na ts. Poza tym zachowujecie się jak panowie na włościach na tym swoim kanale vip. Otóż mam dla was złą wiadomość - vipka zostanie wam zciągnięta i dostaniecie normalny kanał jak i wnoszę o ściągnięcie pk markezowi jak że nadał mu je volt, który już tu nie przebywa, a kolega się z nami i tak w żaden sposób nie "integruje" więc mu to nie potrzebne.
otaku m8 - 2017-07-03, 14:58

Koneko, cmon rozumiem, że chcesz sobie pośmieszkować czy cokolwiek, ale psujesz reputacje nie tylko sobie ale głownie nam, jako kanałowi. Te zaczepki w strone Fryty, czy Testera już same w sobie były dziecinne, ale ciągnięcie tego dalej to już jakaś błazenada.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group