To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Heroes & Generals - MODERATOR

Midiv - 2017-07-04, 14:53
Temat postu: MODERATOR
Nie zamykaj tematów rekrutacyjnych do czasu przyjęcia rekruta do sekcji na stałe. Po to te tematy są, żeby każdy podczas rekrutacji mógł się wypowiedzieć. Tak na przyszłość.
Truchlo - 2017-07-04, 15:18

Nie umie się tym zajmować to nie pasuje na stanowisko, tyle.
Prowadzenie sekcji to nie piaskownica żeby się bawić i jebać w aktach....

Sroga Piguła - 2017-07-04, 15:28

Jak ktoś miał się wypowiedzieć jak jeszcze nie było żadnego członka sekcji ? A tak w ogóle to Monet już przed powstaniem sekcji grał ze mną i uzgodniłem że od razu gdy sekcja powstanie to go przyjmę [/list]
Babsu - 2017-07-04, 15:33

Chodzi o to że jak kogoś przyjmujesz na okres rekrutacyjny to nie zamykaj postu, dopiero gdy ukończy okres próbny zamknij temat. Moneta przyjąłeś na okres próbny ''Zostajesz przyjęty na okres próbny trwający miesiąc''
Midiv - 2017-07-04, 15:38

Sroga Piguła napisał/a:
Jak ktoś miał się wypowiedzieć jak jeszcze nie było żadnego członka sekcji ? A tak w ogóle to Monet już przed powstaniem sekcji grał ze mną i uzgodniłem że od razu gdy sekcja powstanie to go przyjmę [/list]


Nie chodzi tylko, o członków sekcji, tylko o każdego klanowicza. Każdemu dany rekrut mógłby podpaść

Sroga Piguła - 2017-07-04, 15:41

Odblokowałem. To mój pierwszy dzień i dopiero się oswajam z byciem Liderem więc proszę o wyrozumiałość. Ciekawe czy wy 1 dnia od razu wszystko wiedzieliście [/list]
Midiv - 2017-07-04, 15:43

Ale ja jestem wyrozumiały. Dlatego Ci wszystko tłumaczę. Gdybym nie był, to bym na Ciebie kurwił, że nic nie umiesz XD
Truchlo - 2017-07-04, 17:01

Sroga Piguła napisał/a:
Odblokowałem. To mój pierwszy dzień i dopiero się oswajam z byciem Liderem więc proszę o wyrozumiałość. Ciekawe czy wy 1 dnia od razu wszystko wiedzieliście

Tak, bo jestem na tyle ogarnięta że jak kurwa zakładam sekcje to się wcześniej orientuje co i jak albo mamm już na nią jebany pomysł XDXDXDXDXD
Jak już mówiłam - liderka to nie piaskownica, jak chcesz się tak bawić, to nieh ktoś inny prowadzi sekcje, ja tu pod wieloma względami mam na razie prawo uważać, że się do tego po prostu nie nadajesz.

ORKOnEK - 2017-07-09, 15:18

Taktyczny Dot. (DOT)






Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group