To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

E-Sports Team - Rivellen [PODANIE]

Rivellen - 2017-07-29, 16:53
Temat postu: Rivellen [PODANIE]
Szczerze mówiąc nie zauważyłem tego podforum, wiec wrzucę tutaj powielone zgłoszenie:

NICK TS: Rivellen

NICK Z PALADINS: Rivellen

WIEK: (minimum 17 lat) : 21

PREFEROWANA POZYCJA (max. jedna pozycja, ew. zastępcza): Front, Support

RATING KONTA (Minimum 4500) : 4434

DLACZEGO WYBRAŁEŚ NAS : Tak jak pisałem wcześniej: póki co w Paladins nie ma zbyt wielu alternatyw.

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ (Ustalamy to jak przejdziesz rekrutacje): ok. 14 godzin tygodniowo

TWOJE POPRZEDNIE KLANY/DRUŻYNY : StoTwarzyGrzybiarzyGaming - ze znajomymi troche pyrkaliśmy w cs'a, zagraliśmy kilka lanów, parę esl'ów i jego pochodnych. Nic specjalnego, ale nam sprawiało frajdę ;)

COŚ O SOBIE: Lubie pobujać się do muzyki elektronicznej oraz wyzerować się z muzyką filmową. Arbuz to nadowoc a na grilla przede wszystkim kaszanka.

Truchlo - 2017-07-29, 17:39

Z tego co wiem, to najpierw się musisz dostać do klanu i do sekcji żeby składać podanie do danych sekcji e-sports :/
Przejdź najpierw swoją rekrutację.

Rivellen - 2017-07-29, 17:48

Truchlo napisał/a:
Z tego co wiem, to najpierw się musisz dostać do klanu i do sekcji żeby składać podanie do danych sekcji e-sports :/
Przejdź najpierw swoją rekrutację.


A widzisz, w poście z wymaganiami tego nie wyczytałem więc jakoś nawet nie przyszło mi to do głowy. W każdym razie dzięki za info ;)

Ofaf - 2017-07-29, 17:48

Truchlo napisał/a:
Z tego co wiem, to najpierw się musisz dostać do klanu i do sekcji żeby składać podanie do danych sekcji e-sports :/
Przejdź najpierw swoją rekrutację.


To złe masz info :P - rekrut sekcji e-sportowej jednocześnie jest rekrutem sekcji, do której należy dana gra e-sportowa. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny Paladins, musisz poczekać na naszego lidera, który powinien zjawić się jutro i z nim pogadać, co i jak. Albo zjaw się w godzinach naszych treningów, które są wypisane w opisie kanału "PTT E-sport -> Sztab Paladins".

Truchlo - 2017-07-29, 21:10

Ofaf napisał/a:
To złe masz info :P - rekrut sekcji e-sportowej jednocześnie jest rekrutem sekcji, do której należy dana gra e-sportowa. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny Paladins, musisz poczekać na naszego lidera, który powinien zjawić się jutro i z nim pogadać, co i jak. Albo zjaw się w godzinach naszych treningów, które są wypisane w opisie kanału "PTT E-sport -> Sztab Paladins".


No to ktoś mi kiedyś źle powiedział bo coś takiego usłyszałam :/
Sorka! :shy:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group