To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Nieprawomocna banicja

PozytywK - 2017-08-08, 23:12
Temat postu: Nieprawomocna banicja
W dniu dzisiejszym 8/8/2017 Ja, niżej niepodpisany oraz moich 5 przyjaciół zostaliśmy nieprawomocnie wygnani z serwera teamspeak na dożywotnią banicję. Jako iż jestem legalistą, zapoznałem się z regulaminem serwera i upewniłem, że nie złamaliśmy żadnego z widniejących tam w dniu dzisiejszym przepisów. Zbanowani zostaliśmy po wejściu na kanał "Palestyński Hardbass" Przez administratora, oraz moderatorkę, bez żadnego ostrzeżenia, ani podania przyczyny bana, mimo że w regulaminie jasno widnieje paragraf stanowiący, że może nastąpić on tylko po wcześniejszym ostrzeżeniu oraz podaniu przyczyny. Jednocześnie cała nasza szóstka jako grupa legalistów i konformistów zachodzi w głowę, jaki punkt regulaminu z dnia 8/8/2017 złamała swoim postępowaniem.
Idąc dalej drogą wyznaczoną przez regulamin "Administrator nadużywający swoich uprawnień zostanie wydalony z serwera", chociaż na to nawet nie liczę, gdyż jasne jest, że tutaj regulamin w formie pisemnej nie obowiązuje, a jest tworzony na bieżąco w głowach administracji i moderacji.
Zgłaszam wniosek o odbanicję.

Armok - 2017-08-08, 23:14

Potwierdzam, całym sercem jestem za, a nawet wątrobą.
Ofaf - 2017-08-08, 23:18

17. Przewinienia nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze:
- Od kicka do bana permanentnego

Proszę bardzo. Wchodziliście na kanał z hasłem (nie wiem, jakim cudem), na który was nie proszono i puszczaliście muzykę. Coś jeszcze? :)

Tester - 2017-08-08, 23:23

Z mojej strony unbana nie dostąpicie, ewentualnie skrócenia byście mogli się ubiegać. Zwracałem uwagę i kikowałem z swojego kanału, lecz wróciliście z muzyką i w 6 osobowym gronie więc zostaliście wytłumaczeni. W kilka sekund po banach całą sytuację zgłosiłem Olafowi. Truchło ma screeny jak zwaliliście mi się na kanał. Moja decyzja co do was zależeć będzie od głosu ludu. Bez pajacowania ku uciesze gawiedzi.
Truchlo - 2017-08-08, 23:23

1) Ja wam banów nie dawałam.
2) Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela i nadużywanie błędu serwera, to jest łamanie regulaminu, m.in. w momencie głośnego puszczania muzyki na kanale Testera i nie słuchania próśb aby opuścić kanał.
3) Bany w związku z powyższym są prawomocne i jak najbardziej słuszne więc proszę mi nie pierdolić głupot - podpinaja się pod przeszkadzanie i trollowanie :)
4) Twój kolega suno100 dodatkowo natrętnie do mnie pisał chcąc chyba zamoczyć ale będąc spławionym a potem skikowany na prośbę Armoka zaczął wyzywać że administracja jest do dupy zasłaniając się wolnością słowa i wyrażaniem opinii oraz tym że w zakazach nie ma nic o obrażaniu administracji.
Btw, jest tylko w tabeli kar no i domyślnie chyba wiadomo że takie zachowanie nie jest akceptowalne :P

Dorzucam screen z dowodem, że wchodziliście na kanał VIP nie mogąc znać hasła.

Regis - 2017-08-08, 23:26

Nawet dziecko zorientowało by się, że za wykorzystywanie błędów jest ban, nie wspomnę o tym że podobno puszczaliście głośną muzykę.W zasadach jest napisane że karą za to może być nawet perm, a skoro tą zasadę złamaliście, to dany administrator ma pełne prawo do zbanowania was, na ile mu się chce.

Następnym razem nie próbujcie cwaniaczyć i wkurzać ludzi, to bana nie dostaniecie.


Edit: Jedyną waszą opcją na powrót jest przeproszenie ludzi, oraz proszenie o drugą szanse lub chociaż o skrócenie bana.

PozytywK - 2017-08-08, 23:35

Poproszę o podanie paragrafu i udostępnienie regulaminu opinii publicznej, gdyż jestem pewien, że takiego punktu w regulaminie NIE BYŁO. Chociaż to i tak bez sensu, bo możesz w każdej chwili dopisać do niego kolejny punkt. Za przewinienie nieujęte w regulaminie można uznać wszystko, włącznie z wejściem na jakikolwiek kanał publiczny, albo samo zalogowanie się na teamspeak więc regulamin jest niedokładny, a więc nie spełnia podstawowych kryteriów konstrukcji prawa w Polsce w związku z czym mogę bez problemu podważyć CAŁĄ jego treść, ale to byłoby nieskuteczne.
Widzę, że w trakcie pisania postu zleciała się cała gromadka odpowiedzi.
"Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela".. Jak mogłem być niechcianym gościem, skoro znałem dokładnie wszystkie zabezpieczenia na serwerze, który jest doświadczony przez rajdy i Ddosowanie, a nie użyłem nawet żadnego programu lub magii do przejścia zabezpieczeń. Nie było do mnie żadnej prośby, bym opuścił kanał. Nic takiego nie usłyszałem. Być może właściciel wyszeptał to do mikrofonu tak cicho, że nie przekroczył progu głośności :v
I jak można oskarżyć 6 osób o puszczanie muzyki, jeżeli muzykę puszczała tylko 1 osoba. A Krzycha to tam sobie banujcie. Mi to presto. Czy pronto. Znaczy się zwisa.
no i o wykorzystywaniu błędów w regulaminie nie ma żadnej wzmianki od dawien dawna, o czym prowadziłem już kilka dyskusji i zawsze najpoważniejszym argumentem administratora było "zamknij się, bo ban".
Ps. Mała rozdziałka.

Ofaf - 2017-08-08, 23:41

Przypominam, że prócz regulaminu jest też coś takiego jak tabela kar. Najwyraźniej tego nie przeczytaliście, jaka szkoda :)
PozytywK - 2017-08-08, 23:42

Regulamin, czyli źródło prawa na ts najwidoczniej nie ma odniesienia do tabeli kar, a więc jest ona "bo jest".
PozytywK - 2017-08-08, 23:45

mogłem. Ale jestem szczylem, mam wakacje i gniję od środka już drugi miesiac. Jakbym był cwany, to ładnie i kulturalnie poprosiłbym o unbana. Nie wpychaj słów w moje usta.
O proszę. Usuwanie komentarzy!

Tester - 2017-08-08, 23:46

PozytywK napisał/a:
Poproszę o podanie paragrafu i udostępnienie regulaminu opinii publicznej, gdyż jestem pewien, że takiego punktu w regulaminie NIE BYŁO. Chociaż to i tak bez sensu, bo możesz w każdej chwili dopisać do niego kolejny punkt. Za przewinienie nieujęte w regulaminie można uznać wszystko, włącznie z wejściem na jakikolwiek kanał publiczny, albo samo zalogowanie się na teamspeak więc regulamin jest niedokładny, a więc nie spełnia podstawowych kryteriów konstrukcji prawa w Polsce w związku z czym mogę bez problemu podważyć CAŁĄ jego treść, ale to byłoby nieskuteczne.
Widzę, że w trakcie pisania postu zleciała się cała gromadka odpowiedzi.
"Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela".. Jak mogłem być niechcianym gościem, skoro znałem dokładnie wszystkie zabezpieczenia na serwerze, który jest doświadczony przez rajdy i Ddosowanie, a nie użyłem nawet żadnego programu lub magii do przejścia zabezpieczeń. Nie było do mnie żadnej prośby, bym opuścił kanał. Nic takiego nie usłyszałem. Być może właściciel wyszeptał to do mikrofonu tak cicho, że nie przekroczył progu głośności :v
I jak można oskarżyć 6 osób o puszczanie muzyki, jeżeli muzykę puszczała tylko 1 osoba. A Krzycha to tam sobie banujcie. Mi to presto. Czy pronto. Znaczy się zwisa.
no i o wykorzystywaniu błędów w regulaminie nie ma żadnej wzmianki od dawien dawna, o czym prowadziłem już kilka dyskusji i zawsze najpoważniejszym argumentem administratora było "zamknij się, bo ban".
Ps. Mała rozdziałka.


Mogłeś o wiele krócej ująć, że jesteś tępy i myślisz że cwany...


Truchlo - 2017-08-08, 23:49

3. Obraza Administratora
- Ban od 1 tygodnia do 3 miesięcy
11. Uporczywe wchodzenie na kanały
- Kick z serwera
- Ban do 2 dni
14. Przeszkadzenie innym użytkownikom
- Kick z serwera
- Ban od 20 minut do 3 godzin
16. Puszczanie bindów oraz modulatorów (Wyjątek za zezwoleniem osób będących na kanale)
- Ban do 1 dnia
17. Przewinienia nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze:
- Od kicka do bana permanentnego

Złamaliście parę punktów tabeli kar/regulaminu.
Poza tym widocznie nie potraficie się ustosunkować do decyzji administracji, a więc myślę, że jakakolwiek dyskusja z wami to strata czasu i nabijanie sobie postów.

PozytywK napisał/a:
Za przewinienie nieujęte w regulaminie można uznać wszystko, włącznie z wejściem na jakikolwiek kanał publiczny, albo samo zalogowanie się na teamspeak

Tutaj uważasz nasz chyba za bandę jakichś idiotów albo sam nie rozumiesz pojęcia normalnego użytkowania ts.
PozytywK napisał/a:
regulamin jest niedokładny, a więc nie spełnia podstawowych kryteriów konstrukcji prawa w Polsce w związku z czym mogę bez problemu podważyć CAŁĄ jego treść, ale to byłoby nieskuteczne.

Jakiekolwiek regulaminy to nie prawo, więc tutaj możesz sobie mówić co chcesz. Złamaliście pewne normy użytkowania które ROZUMIE KAŻDY, ale widać takie indywiduum jak ty tego nie pojmuje.
PozytywK napisał/a:
"Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela".. Jak mogłem być niechcianym gościem, skoro znałem dokładnie wszystkie zabezpieczenia na serwerze, który jest doświadczony przez rajdy i Ddosowanie, a nie użyłem nawet żadnego programu lub magii do przejścia zabezpieczeń. Nie było do mnie żadnej prośby, bym opuścił kanał. Nic takiego nie usłyszałem. Być może właściciel wyszeptał to do mikrofonu tak cicho, że nie przekroczył progu głośności :v

Jak mogłeś być w takim razie chcianym gościem skoro Tester NIE ZAPROSIŁ was do siebie, a też jesteście komplentnie obcymi do nas osobami? Po to sa kanały vip żeby były to niejako oazy spokoju, którą wy zburzyliście bindami i można powiedzieć samą waszą niechcianą obecnością czy też nagłym najściem na kanał innego użytkownika.
Poza tym osobom doświadczonym w ddos i "rajdach" jak to określiłes również mówimy nie, więc dzięki za przyznanie się - kolejny powód do nieściągania banów :)
Być może nie usłyszeliście bo puszczaliście muzykę? :v

Truchlo - 2017-08-08, 23:51

PozytywK napisał/a:
O proszę. Usuwanie komentarzy!

Nikt na tej części forum nie ma moderatora, a lider klanu jest na wakacjach, więc ten "argument" możesz sobie głęboko w dupę wsadzić XDXD

Regis - 2017-08-08, 23:54

W skrócie, masz ból dupy o to że dostałeś bana za wykorzystanie błędu związane z nową aktualizacją oraz byłeś na tyle głupi by nie zrozumieć przekazu o nazwie "skoro ktoś cie z kanału wyrzucił, to nie chce byś wracał".

Jak dla mnie temat zamknięty, kolega przeprosić nie chcę, a tylko wylewa kolejne smutki w komentarzach, to tyle o de mnie, nie chce mi się tracić na ciebie i twoją grupkę więcej czasu.

Tester - 2017-08-08, 23:56

PozytywK napisał/a:
(...)
O proszę. Usuwanie komentarzy!





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group