To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Nieprawomocna banicja

Nao - 2017-08-08, 22:57

Truchło/ Tester oraz Olaf
Lepiej nie mogliście tego ująć :)
A Każde słowo jest 100% prawdą :)

Kanał Vip to Kanał Vip. Nie macie prawa wchodzić na tego typu kanały bo to oaza i świętość. Więc wykorzystywanie błędów oraz aktualizacji ts'a doprowadziło waszą 6-osobową ekipę do dostanie Perma.

Paradoksalnie rzecz biorąc nie macie prawda do wchodzenia na tego typu kanały. Obowiązują was kanały klanowe zwane " Otwarte", Kanały publiczne i wasz prywatny kanał :)

Tyle, że wszystkie Argumenty jak na razie Twoje są po prostu mylne i nie trafione. :3

PozytywK - 2017-08-08, 23:05

Obraza Administratora
- Ban od 1 tygodnia do 3 miesięcy - Kiedy obraziłem administratora?
11. Uporczywe wchodzenie na kanały
- Kick z serwera
- Ban do 2 dni -dopisz jeszcze, że ban permanentny
Przeszkadzenie innym użytkownikom
- Kick z serwera
- Ban od 20 minut do 3 godzin - znów to samo
Puszczanie bindów oraz modulatorów (Wyjątek za zezwoleniem osób będących na kanale)
- Ban do 1 dnia - nikt z nas nie miał, ani bindów, ani modulatorów (chyba, że suno100, bo jego podejrzewamy pół roku o dziewczęcy głosik na ts)
17. Przewinienia nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze:
- Od kicka do bana permanentnego - wszystko zostało przecież ujęte :v

Dalej. Podchodzę do waszej administracji z bardzo dużą rezerwą, bo jak na ten moment 70% adminów, z którymi na ts rozmawiałem to byli zupełni debile.

No dobra. Chciałem sobie popierdolić. Ale to nie zmienia faktu, że na tym serwerze można dostać bana za dokładnie wszystko.

A ja nie puszczałem muzyki. Tylko przyszedłem cię osobiście przeprosić za naszą kłótnię miesiąc temu, przy której zabrakło ci chęci lub odwagi, by wpaść i się o przeprosiny upomnieć, a ja nie lubię komunikować się przez posła :*

I chodziło mi o to, że tester usunął swój komentarz (ale potem go dodał z powrotem, tyle że zmieniony).

Ofaf - 2017-08-08, 23:10

Zrobiliście combo rzeczy uwzględnionych w tabeli kar, dlatego poszedł perm. Dziękuję, do niezobaczenia :)
PozytywK - 2017-08-08, 23:16

czyli po 2 latach bezproblemowego używania ts za jedno przewinienie jest ban permanentny?
W sumie to płakać nie będę. Ts padnie za maksymalnie rok, i nie mam tu na myśli średniej wieku użytkowników a fakt, że sam rozmawiałem z funkcyjnymi <niektórzy się nawet tu pojawili>, którzy twierdzą, że jak "część szefostwa nie wyjmie kija z dupy, to będzie kolejna secesja".
Truchło, może przeprosimy się na kolejnym teamspiczku :>

Truchlo - 2017-08-08, 23:17

PozytywK napisał/a:
Obraza Administratora
- Ban od 1 tygodnia do 3 miesięcy - Kiedy obraziłem administratora?
11. Uporczywe wchodzenie na kanały
- Kick z serwera
- Ban do 2 dni -dopisz jeszcze, że ban permanentny
Przeszkadzenie innym użytkownikom
- Kick z serwera
- Ban od 20 minut do 3 godzin - znów to samo
Puszczanie bindów oraz modulatorów (Wyjątek za zezwoleniem osób będących na kanale)
- Ban do 1 dnia - nikt z nas nie miał, ani bindów, ani modulatorów (chyba, że suno100, bo jego podejrzewamy pół roku o dziewczęcy głosik na ts)
17. Przewinienia nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze:
- Od kicka do bana permanentnego - wszystko zostało przecież ujęte :v

Dalej. Podchodzę do waszej administracji z bardzo dużą rezerwą, bo jak na ten moment 70% adminów, z którymi na ts rozmawiałem to byli zupełni debile.

Tu masz obrazę i jak już pisałam - sumo wyzywał :)

PozytywK napisał/a:
No dobra. Chciałem sobie popierdolić. Ale to nie zmienia faktu, że na tym serwerze można dostać bana za dokładnie wszystko.

Za utrudnianie życia innym użytkownikom i zapieranie się regulaminom zamiast pomyślec o zwykłych ludzkich zasadach przyzwoitości :) Jakoś reszta użytkowników nie ma do regulaminu zastrzeżeń bo się są grupką aspołecznych, socjopatycznych pierduł, które nie znają tego pojęcia :P
PozytywK napisał/a:
A ja nie puszczałem muzyki. Tylko przyszedłem cię osobiście przeprosić za naszą kłótnię miesiąc temu, przy której zabrakło ci chęci lub odwagi, by wpaść i się o przeprosiny upomnieć, a ja nie lubię komunikować się przez posła :*

Odkąd to osoba wyzywana schodzi do winnego "upominać się" o przeprosiny? Poza tym z osobami niewykazującymi żadnych śladów godności i niepojmujące przyzwoitości ludzkiej się nie zadaję, bo znam ten typ człowieka aż za dobrze ;)
PozytywK napisał/a:
I chodziło mi o to, że tester usunął swój komentarz (ale potem go dodał z powrotem, tyle że zmieniony).

No to nie zauważyliśmy, i to jego sprawa czy chce coś swojego usunąć więc gówno cię to powinno obchodzić :P

REASUMUJĄC: Jesteście banda niedorosłych kurew atencyjnych, które raz na jakiś czas się odzywają, naginaja regulamin jak im się podoba tylko po to by zobaczyc czy im się oberwie czy nie. Jak juz się przyznałeś - była "kłótnia" z wami, w której chciałabym przypomnieć poniżaliście mnie jako moderatorkę jak i kobietę, a więc obraza administracji oraz seksizm, które uszły wam na sucho (czyt. tobie).
Aroganccy, niereformowalni, uważający się za pępki świata i generację inteligentów, którymi oczywiście nie są, ale dalej będą się wykłócać.

Temat do zamknięcia, unbanów nie dostaniecie, a mozecie się dorobić tylko jeszcze zablokowania możliwości pisania na forum. Mam nadzieję, że na innych ts'ach nie trujecie innym tak dupy, a ddosy możecie próbować robić - przynajmniej nam i tak wysoki ranking podbijecie, a zapasowe komunikatory i tak mamy ;)

Pozdrawiam - drzwi na ts zostały wam pokazane, to ja teraz pokazuję na forum.
Out :spoko:

PozytywK - 2017-08-08, 23:28

że suno wyzywał to nie moja wina (suNo. Suno, nie sumo. Jak psikutas bez s).

O O O O O proszę. Zasady przyzwoitości. Czy to te, które każą wam odpisywać na prośby "hej. Wywal gościa, bo lata po wszystkich kanałach z bindami i drze japę" tekstem z serii " Nie mów mi na "ty""? Czy może te, które bany z 3h wydłużają do permanentnych?
Osoba "obrażana" nie była obrażana, a była stroną kłótni, która bała się przyjść w pokojowy i kulturalny sposób wyjaśnić problem, a wysłała koleżankę :> (zaczeło się też od "Nie jestem twoją koleżanką").
I nie poniżałem ciebie. W dość spokojny sposób wyjaśniłem, jak patologiczne zachowania miewają funkcyjni na tym serwerze. Ale właśnie w tej chwili powiedziałaś, że jesteś pępkiem świata i jeżeli mówię "Tu wystarczy mieć cycki, żeby dostać się do klanu na prośbę, bo znam ludzi, którzy od roku nie mogą się dostać "bo nie udzielają się" (mimo, że nie mają jak się udzielać. W końcu klan siedzi zawsze na zamkniętych) to musi koniecznie znaczyć, że zostałaś moderatorką dlatego, że jesteś kobietą.
A nie schodząc wyjaśnić sprawy, pokazałaś tylko jak bardzo zamkniętą społecznością z kijem w zadzie jesteście.

Ps. Ależ milutko mi się zrobiło, gdy to pisałaś. Tak jakoś ciepło na sercu (to, że mógłbym to samo powiedzieć na 2 stronę dyskusji nie ma w tym przypadku znaczenia).

Truchlo - 2017-08-08, 23:29

PozytywK napisał/a:
czyli po 2 latach bezproblemowego używania ts za jedno przewinienie jest ban permanentny?
W sumie to płakać nie będę. Ts padnie za maksymalnie rok, i nie mam tu na myśli średniej wieku użytkowników a fakt, że sam rozmawiałem z funkcyjnymi <niektórzy się nawet tu pojawili>, którzy twierdzą, że jak "część szefostwa nie wyjmie kija z dupy, to będzie kolejna secesja".
Truchło, może przeprosimy się na kolejnym teamspiczku :>


Problemy były.
Tak, złamaliście parę punktów na raz, zaczęliście odjebywać, trollować i administracja straciła do was cierpliwość.
Kto ci tak niby nagadał? :rotfl: To chyba te osoby wylecą a nie klan padnie, chyba mało wiesz o tej społeczności, a naszego tsa nie mogłes używać 2 lata bo miałeś ikonkę 3mies XD
"Przeprosimy"? Ja cię za nic przepraszać nie będę, a w tym momencie i przeprosin przyjmować nie będę bo jesteście pełni gówna :ups:

Tester - 2017-08-08, 23:30

@Truchło, no lepszej kobity nie mogłem sobie wymarzyć :devil2:
PozytywK - 2017-08-08, 23:31

srałem 2 godziny temu.
Klan już pada. Zobacz na aktywność na serwerze. I miałem ikonkę "rok" A teamspeaka używałem według mbota na pewno ponad 550 dni.

Regis - 2017-08-08, 23:32

Fajnie się czyta.
PozytywK - 2017-08-08, 23:33

W ogóle ciągle wkładasz w moje usta jakieś niewypowiedziane przeze mnie zdania i nadinterpretujesz to, co mówię. I nie będę mówić, kto mi "nagadał" bo nie jestem z "bandy kurew" (z dopiskiem fałszywości). Ale wiem, że jak te osoby wylecą, to zostanie jakieś 2/3 ts :*
PozytywK - 2017-08-08, 23:33

Regis napisał/a:
Fajnie się czyta.

A jak superowo się pisze!

Ofaf - 2017-08-08, 23:37

Od tej pseudo-inteligencji smutnego człowieczka z internetów umierającego w środeczku aż mi się wesoło robi <3
PozytywK - 2017-08-08, 23:40

Boże uchowaj. Jako, że zostałem już zobrażany, to teraz ja wykorzystam swoją pulę.
KAŻDY CZŁOWIECZEK Z INTERNETU UŻYWAJĄCY TEKSTÓW W STYLU "umierający od środka" TO PODCZŁOWIEK I POWINIEN ZOSTAĆ NATENTYCHMIAST ODSTRZELONY. Tak mi dopomóż Hirohito.

Truchlo - 2017-08-08, 23:42

PozytywK napisał/a:
że suno wyzywał to nie moja wina (suNo. Suno, nie sumo. Jak psikutas bez s).

O O O O O proszę. Zasady przyzwoitości. Czy to te, które każą wam odpisywać na prośby "hej. Wywal gościa, bo lata po wszystkich kanałach z bindami i drze japę" tekstem z serii " Nie mów mi na "ty""? Czy może te, które bany z 3h wydłużają do permanentnych?
Osoba "obrażana" nie była obrażana, a była stroną kłótni, która bała się przyjść w pokojowy i kulturalny sposób wyjaśnić problem, a wysłała koleżankę :> (zaczeło się też od "Nie jestem twoją koleżanką").
I nie poniżałem ciebie. W dość spokojny sposób wyjaśniłem, jak patologiczne zachowania miewają funkcyjni na tym serwerze. Ale właśnie w tej chwili powiedziałaś, że jesteś pępkiem świata i jeżeli mówię "Tu wystarczy mieć cycki, żeby dostać się do klanu na prośbę, bo znam ludzi, którzy od roku nie mogą się dostać "bo nie udzielają się" (mimo, że nie mają jak się udzielać. W końcu klan siedzi zawsze na zamkniętych) to musi koniecznie znaczyć, że zostałaś moderatorką dlatego, że jesteś kobietą.
A nie schodząc wyjaśnić sprawy, pokazałaś tylko jak bardzo zamkniętą społecznością z kijem w zadzie jesteście.

Ps. Ależ milutko mi się zrobiło, gdy to pisałaś. Tak jakoś ciepło na sercu (to, że mógłbym to samo powiedzieć na 2 stronę dyskusji nie ma w tym przypadku znaczenia).

Nie pamiętam żebym akurat ja tak odpisywała przynajmniej na początku rozmowy.
Byłam obrażana zaraz po tym jak kulturalnie odrzuciłam zaloty :)
A nie, pardon me, nie "obrażona" tylko "zmieszana z gównem" lepiej by pasowało - nazywajmy rzeczy po imieniu.
Nie "wysłałam koleżanki" tylko po tym jak zostałam zgnojona nie miałam do was sił i chciałam się skonsultować z innym administratorem jaka kara w formie bana byłaby dla was odpowiednia - ona was od niego uchroniła pisząc mi że jesteście po prostu bandą idiotów :)

Powtarzam - żeby dostać się do administracji TRZEBA BYĆ W KLANIE to NIE JEST ZWYKŁY TEAMSPEAK tylko TEAMSPEAK KLANOWY. Ja się "udzielam" i zostałam uznana DEMOKRACYJNIE za osobę odpowiednią na to stanowisko właśnie przez to że mam siłę spierać się z takimi podrzutkami jak ty, a nie dlatego "że mam cycki czy znajomości", bo to co piszesz jest SKRAJNYM SEKSIZMEM!!! :x

Nie, nie schodząc do was na dół nie narażałam się na dalsze użeranie się z wami, wysłuchiwanie seksistowskich inwektyw w moim kierunku oraz zniżanie się do waszego poziomu. Powtórzę to ci ci na ts napisałam w tamtym momencie "buda do psa nie przychodzi".



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group