To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - MRpolski123

DobraKanapka - 2017-09-17, 19:58
Temat postu: MRpolski123
Nazwa tematu: MRpolski123

NICK TS: DobraKanapka

NICK: DobraKanapka

WIEK: (minimum 17 lat) : 16

PREFEROWANA POZYCJA (max. jedna pozycja, ew. zastępcza): Jungle, zastępcza top

PREFEROWANE POSTACIE (min. 3 - performance będzie brany pod uwagę) : Lee sin,Master Yi,Renekton

DYWIZJA SOLO : s1

JAK DŁUGO GRASZ: (jeśli możliwe podać championa, który wyszedł jako pierwszy) : od początku 5 sezonu

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS:Ponieważ zauważyłem że jest tu miła i zabawna atmosfera i od Brutala lecz wiem że nie znajdę tutaj brutala

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : aktualnie 1-7h

TWOJE POPRZEDNIE KLANY/DRUŻYNY : TRF,PECH

COŚ O SOBIE :Jestem osobą energiczną i szaloną. Lubie przebywać w dużych grupach.
Lubie śpiewać i jestem otaku xD.
_________________
Dobra Kanapka

Chciałbym dodać że powiedziano mi że BrawHall nie jest zaliczany już jako sekcja więc powiniem się zgłosić do innej więc najszybciej chciałem do LOLA ;D

Katsi - 2017-09-17, 22:06

Po pierwsze za mały wiek. A nie wiem czy jesteś dalej w klanie skoro masz tylko BH, nie należy ona do dywizji klanowych. Prawda? :help:
Regis - 2017-09-17, 22:11

Osoby przed zmianą zasady wieku są dalej w klanie i nie dotyczy ich ona, w skrócie, jeśli kanapka był wcześniej to dalej może być pomimo swojego wieku.
Katsi - 2017-09-17, 22:15

No tak ale nalezył tylko do dywizji która teraz nie jest rewizją klanową. Więc jestem zmieszana.
Regis - 2017-09-17, 22:22

Miałem podobnie a dalej jestem w klanie, z nim jest raczej tak samo bo wyjątkowy nie jestem.
Katsi - 2017-09-17, 22:29

Odrzucam Podanie z powodu wieku. :o
Harakiri - 2017-09-18, 10:09

Katsi napisał/a:
No tak ale nalezył tylko do dywizji która teraz nie jest rewizją klanową. Więc jestem zmieszana.




Osoby które zostały przyjęte do dywizji, a obecnie są jedynie grupami są dalej pełnoprawnymi członkami klanu. Nikt z tego powodu nie został wykluczony.

w skrócie:

Każdy kto został przyjęty do klanu, dalej w nim jest.

DobraKanapka - 2017-09-18, 13:26

Byłem w klanie już wcześniej mnie więcej do poprzedniego roku tylko konto trochę później założyłem. Dopiero się zorientowałem że wiek został zmieniony. Przez co myślałem że będzie możliwość wznowienia mojego poprzedniego zgłoszenia . No ale trudno będę próbował jeszcze gdzie indziej ;) Elo Elo
Katsi - 2017-09-18, 15:44

No własnie nie wiedziałam co z tym robić Harakiri. Ale skoro tak to w porządku. Tyle że Dobrej kanapki nie widuje w Lol,u.
DobraKanapka - 2017-09-18, 15:46

Gram w lola i to dużo codziennie prawie
Katsi - 2017-09-18, 15:56

Ale grasz z Klanowiczami? Powtarzam iż ja cie nie widuje.
DobraKanapka - 2017-09-18, 16:01

Czasami tak wczoraj grałem ostatnio nawet wbijam ale w ogóle praktycznie nie widuje ;( nie wiem czemu :I poza tym mam 20 os. z klanu w znajomych posegregowanych że PTT i inne moje foldery
Regis - 2017-09-18, 16:33

Dobra Katsi daj mu już tego rekruta, jak nie będzie aktywny to mu po prostu zabierzesz.Spam wielki tylko powstał nie wiem po co.
Katsi - 2017-09-18, 16:56

Jak Regis od tak o będziemy dodawać ludzi bo chcemy mieć święty spokój to do niczego nie dojdziemy.
Regis - 2017-09-18, 18:30

Myśle że Harakiri już wyjaśnił czemu powinno się go przyjąć...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group