To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pierwszy krok - Belial

Belial - 2017-11-04, 15:44
Temat postu: Belial
Imię : Adam :D

Miasto zamieszkania : Nowy Sącz

Wiek : 17 lat, w marcu 2018 - 18ka

Jak długo grasz online : Online gram dość długo, bodajże
od 2010/11
Jak nas znalazłeś : Znalazłem ten klan u Brutala na kanale, posiedziałem kilka miesięcy temu, pograłem z kilkoma osobami, a potem komputer wziął i się zepsuł... I teraz w raz z tym dniem stwierdziłem, że chciałbym w jakiś sposób na nowo związać się z klanem, nieważne czy się do jakiejś sekcji dostane :D

Ile czasu poświęcasz na gry : ile dam rady, ponieważ nauki mam dużo, natomiast wieczorkiem często jak mam ochotę to posiedzę do późna

W jakie gry lubisz grać : MMO, strzelanki, MOBA, RPG, a w ogóle to każda jaka istnieje :D
Preferowany komunikator głosowy : Proste, ts

Kilka słów od siebie : Liczę, że coś tu zdziałam, bo z doświadczenia oraz właśnie filmików Brutala zauważyłem, że panuje tu luźna i humorystyczna atmosfera. Grają ludzie bez spin, jeśli komuś nie wyjdzie to nie jest hejtowany. Dobre miejsce dla mnie :)

Regis - 2017-11-04, 16:19

To niezłe parę miesięcy temu jak jego nie ma tutaj z rok xD.
Belial - 2017-11-04, 21:11

Regis napisał/a:
To niezłe parę miesięcy temu jak jego nie ma tutaj z rok xD.


No słuchaj, nie przez niego tu siedziałem

Regis - 2017-11-04, 22:58

Ziomek, mówie że nie ma tutaj go z rok, i ciężko mi sobie wyobrazić żebyś właśnie ten klan znalazł przez jego filmy jak w nim nie siedzi ;-;.

Nie mówie że przez niego tutaj siedziałem chiiiiil. :|

synthick - 2017-11-04, 23:51

To nie zmienia chyba faktu, że kolega może wejść na tsa i pogadać sobie lub pograć z kimś :) Jeżeli będziesz chciał pograć w Lola czy coś to możesz poke mnie i zagramy sobie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group