To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - MroCzekHK

MroQu - 2018-01-17, 23:32
Temat postu: MroCzekHK
NICK TS: Krzychu

NICK: MroCzekHK

WIEK: 19 LAT (za miesiąc 20)

PREFEROWANA POZYCJA: ADC (zastępczo: TOPLANE)

PREFEROWANE POSTACIE: Jhin,Ezreal,Vayne,Miss Fortune,Varus (toplane - kennen,irelia,jayce,jax)

DYWIZJA SOLO: S3

JAK DŁUGO GRASZ: Niestety nie sięgam pamięcią :/ napewno przed renowacją Summoners Rift ale z dużymi przerwami :/

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Ze względu na dobrą opinie paru znajomych (gra w miłej atmosferze) oraz ze względu na mnóstwo pozytywnego humoru na teamspeak'u :) .

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Myślę ,że spokojnie 5 godzinek (w tygodniu w godzinach wieczornych natomiast w weekend bez znaczenia).

TWOJE POPRZEDNIE KLANY/DRUŻYNY : OFFENSIVE KLAN , MODERN-HUSSARY (klany z zapomnianego i nieaktywnego już Battlefielda Play4Free).

COŚ O SOBIE : Jestem raczej z początku cichą osobą lecz niewiele czasu potrzeba bym poczuł się bardziej pewny siebie :) Ogromny Dystans Do siebie :)

Dziękuje i doceniam wszelkie opinie pozytywne jak i negatywne :)

POZDRAWIAM.

Katsi - 2018-01-18, 00:55

Witaj kochany. Ciesze się ze postanowiłeś zawitać do nas. Daj sie bliżej poznać, spam do ludzi o gierki, oraz przesiaduj na kanałach otwartych. Ludzie wyrażą opinie swą oraz mam nadzieje samej uda mi sie cb poznać a raczej na pewno nie będzie żadnych zastrzeżeń do mianowania cię jednym z nas <3
Camileq - 2018-01-19, 22:17

Chetnie kolege zobacze w sekcji ;] Naprawde przyjemnie sie gra.
Camileq - 2018-01-20, 00:37

Ale serio ^^ jk krzyska nie bedzie, to mnie tez xD
Regis - 2018-01-20, 01:01

Pisanie tego typu komentarzy nie wpłynie pozytywnie na twoją i jego opinie.
Camileq - 2018-01-20, 01:12

Regis, tu nie bardzo chodzi o to, ze komentarz MA być rozpatrzony pozytywnie. Po prostu, to jest jedna z niewielu osob ktorą szanuje, a jak dobrze wiesz ja rzadko sie wypowiadam na temat kogokolwiek.
Regis - 2018-01-20, 01:52

Czytanie ze zrozumieniem.
Camileq - 2018-01-20, 02:05

Regis, nie traktuj wsztkiego co napisze tak powaznie. Zreszta to nie jest miejsce na zabawy dotyczace pisowni ^^ Po prostu akurat kolega zasługuje na to, zeby być w sekcji. A akurat osoby, które nie są tak bardzo toksyczne, ja bardzo doceniam.
Regis - 2018-01-20, 02:20

Nawet nie rozumiesz znaczenia postów jakie napisałem, kończę dyskusje.
Mrocznu - 2018-01-20, 15:59

dobra myślę że koledze możemy dać rekruta (jeśli ktoś się nie zgadza to proszę to zgłość mi lub katsi)

zgłoś się po ikonki do mnie lub katsi

Raxon - 2018-02-14, 16:54

Polecam tego allegrowicza
Katsi - 2018-02-25, 19:43

Dobrze a więc rekrutacje uważam za zakończoną.
Rozpatrzenie - Pozytywne. Witamy w klanie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group