To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Różne - Przeprosiny

Trampek - 2018-03-04, 22:11
Temat postu: Przeprosiny
Dobry wieczór z tej strony Trampek, Przepraszam Was wszystkich za tą kompromitującą sytuacje, nie byłem świadomy podejmując tamte działania które miały miejsce kilka tygodnii temu, miałbym na ten temat kompletnie gdzieś, ale mimo że byłem w klanie około miesiąc to i tak nabyłem więzi które uważam za cenne i nie chce ich tracić poprzez swój debilizm. Husarx, człowiek który jest duszą towarzystwa i każdego potrafi rozśmieszyć. Wodzu, który też ma dobry humor jak i temperament :D , ale też jest bezwzględny jeżeli chodzi o sprawy takie jak te. Jest jeszcze Raxon, informatyk budowlaniec z którym też się świetnie gadało chociaż ostatnio nie zawsze miał czas :D . Jest jeszcze wiele innych osób ale nie będe sie tutaj rozpisywał bo to by wiekcznoś potrwało. Wtedy kiedy doszło do mnie co zrobiłem poczułem lekkie zaniepokojenie ale zarazem większą więź do klanu do którego należałem, chciałem wybudować lepsze jutro dla cs'a i miałem kilka ciekawych planów które zachowywałem dla siebie. Z klanem opozycyjnym nigdy nie utrzymywałem kontaktu i nigdy nie będe utrzymywał jak się dowiedziałem więcej o "nich", od was. Poczułem więź z tym klanem której nie chce stracić, dlatego prosze o wyrozumiałość i nadania mi przynajmniej kolejnego okresu próbnego na min pół roku.
Z Poważaniem TRAMPEK

Mrocznu - 2018-03-04, 22:34

trampek nie chodzi mi o sprawę że złożyłeś podanie do ULT przed złożeniem u nas a chodzi co odwaliłeś dwa dni temu (http://ultimatum.org.pl/forum/showthread.php?tid=1219&pid=6403#pid6403)

za takie zabawy zostałeś wywalony stąd

Trampek - 2018-03-04, 22:41

O jakie zabawy chodzi? 2 dni temu bylem na iemie.
Trampek - 2018-03-04, 22:44

Ten wątek jest zaktualizowany nie ma takiej opcji żebym coś takiego pisał. Mam wrażenie że ktoś mnie wrobił, nie ma takiej opcji żebym coś takiego pisał zajęty i spałem po 11 godzinach przebywaina w spodku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group