To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - TRILEHAST

TRILEHAST - 2019-04-13, 03:09
Temat postu: TRILEHAST
NICK w grze: Deep Depresion

NICK TS: Deep Depresion

WIEK: (minimum 18 lat) : 20

PREFEROWANA POZYCJA (max. jedna pozycja, ew. zastępcza): ADC/JG

PREFEROWANE POSTACIE (min. 3 - performance będzie brany pod uwagę) : aktualnie: Ezreal, Zoe, Lee, Thresh, Kai'sa, poza tym gram wszystkimi postaciami sporadycznie :D

DYWIZJA SOLO : GOLD I

JAK DŁUGO GRASZ: (jeśli możliwe podać championa, który wyszedł jako pierwszy) : Gram od 1 sezonu z bardzo długimi przerwami to konto mam od 3 sezonu o ile się nie mylę, nie było też 1 championa bo w 1 sezonie na start wyszło ok 30 postaci :D

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Spędzałem kiedyś na ts bardzo dużo czasu (ok rok temu) udało mi się nawet nieraz z klanowiczami rozmawiać, niestety nie miałem odpowiedniego sprzętu, żeby do was dołączyć. Poznałem was bardziej dzięki filmikom Brutala i szczerze, wydajecie się bardzo w porządku ludźmi do grania, przynajmniej używacie swoich półkul do czegoś więcej niż bezsensownego gadania od rzeczy, a faktycznie budujecie fajną społeczność :D

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Aktualnie sporo, zbliżają się wakacje, co prawda będzie praca ale czas zwłaszcza wieczorami zawsze się znajdzie

TWOJE POPRZEDNIE KLANY/DRUŻYNY : Brak

Avant Heim - 2019-04-14, 21:18

Chętnie z tobą pogramy. Wbij na kanały Ligii na TS jak będziesz miał kiedyś chwile. Mój nick na TS i na Lidze to NΞRO gdybyś chciał pograć. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group