Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze co bf3 ma do zaoferowania :)
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-10-11, 10:28   Najlepsze co bf3 ma do zaoferowania :)

Wiem, ze zakladanie tematow do filmikow jest niemile widziane, ale zbyt malo osob wie, ze cos takiego jak "klanowki" 32v32 sa regularnie organizowane w bf3 i kazdy moze wziac udzial w eliminacjach do nich ;)

http://www.youtube.com/wa...Y&feature=g-u-u

Daskro regularnie wgrywa filmy z tych meczow wiec jak komus sie ten filmik spodoba to moze przejzec jego kanal albo tutaj powklejam.
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2012-10-11, 14:19   Re: Najlepsze co bf3 ma do zaoferowania :)

tyr8338 napisał/a:
Wiem, ze zakladanie tematow do filmikow jest niemile widziane

lol Chyba tylko je?li tworzony jest tylko dla jednego ma?ego linku z krĂłtkim filmikiem, wtedy --> shoutbox
A tak to spoko.
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]MoonCrash 



Informacje
Dołączył: 03 Lut 2012

Posty: 704
Skąd: Siemiatycze
Wysłany: 2012-11-15, 14:41   

Spoko sprawa z takim meczem,bylbym za,ze...brac nasza ekipe i zagrac kilka rundek vs inny klan. Tylko ile ludkow od nas by sie stawilo
 
     
Poziom: 24 HP   1%   13/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   8%   6/68
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-11-15, 14:49   

1 na pewno czyli ja
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2012-11-15, 15:15   

A jednak s?usznie dosta?e? order odgrzewacza kotletĂłw Moon ;p
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]MoonCrash 



Informacje
Dołączył: 03 Lut 2012

Posty: 704
Skąd: Siemiatycze
Wysłany: 2012-11-15, 17:49   

A wlasie ze order archeologa! Aj no w robocie nie mialem co robic to byl czas by troche poczytac stare posty xD
 
     
Poziom: 24 HP   1%   13/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   8%   6/68
Użytkownik Konfucjusz2000 
starszy rewirowy



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2012

Posty: 449
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-15, 23:51   

ja mo?e za bardzo bym nie pomĂłg?, ale ch?tnie co? takiego zagram:) - dajcie info z wyprzedzeniem, a na pewno b?d?;)
_________________
"wąsy i broda - kto nie ma ten trzoda" - Konfucjusz
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   65%   32/49
Użytkownik [ZPTT]MoonCrash 



Informacje
Dołączył: 03 Lut 2012

Posty: 704
Skąd: Siemiatycze
Wysłany: 2012-11-16, 10:03   

Pozostaje nazbierac ludzi i znalesc drugi klan chetny na rozgrywke, 16 vs 16 lub 32 vs 32. Moim zdaniem tak powinny wygladac mecze w bf,korzystajac z pojazdow na sporej mapie by w pelni cieszyc sie co bf ma do zaoferowania!
 
     
Poziom: 24 HP   1%   13/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   8%   6/68
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 27 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2012-11-16, 16:19   

MoonCrash napisał/a:
Pozostaje nazbierac ludzi i znalesc drugi klan chetny na rozgrywke, 16 vs 16 lub 32 vs 32. Moim zdaniem tak powinny wygladac mecze w bf,korzystajac z pojazdow na sporej mapie by w pelni cieszyc sie co bf ma do zaoferowania!


online byloby spoko, chcialbym to zobaczyc na imprezach lanowych, 16 zespolow po 16/32 graczy :D
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-11-16, 16:48   

MoonCrash powiem ci jak to b?dzie wygl?da?.
Za?Ăł?my, - kurwa niech b?dzie ?e jeste?my zajebi?ci i sami ch?tni i zorganizowani - wi?c za?Ăł?my. Uzbieramy na mecz 32vs32 - 34 ch?tnych (no kurwa mĂłwi?em za?Ăł?my co si? ju? przypierdalacie, ?e tylu w ?yciu nie uzbieramy). Za?Ăł?my. Teraz s?uchaj.

UWAGA jebn? tutaj wyja?nienie aka "Pan psycholog mĂłwi", oparte o wieloletnie do?wiadczenie wyniesione z setek godzin organizacji spotka?,meczy ligowych, treningĂłw, taktyk - ?eby nie by? egocentrycznym oczywi?cie nie sam wspĂłlnie z innymi m?czennikami. Wracaj?c to tematu.
Musimy drugi raz za?o?y?: Wstawicie w miejsce XvsX wymagan? liczb? graczy do rozegrania danego spotkania. W zwi?zku z tym X b?dzie w ka?dym przypadku oznacza? dan? liczb? graczy w danym meczu czy to przyk?adowo 4vs4, 8vs8, 20vs20 czy 1000vs1000. Tak wi?c z psychologicznego punktu widzenia za ka?dym razem w danej sytuacji b?dzie wyst?powa? nast?puj?cych schemat wydarze?:

1. Ustawiony mecz XvsX graczy w oparciu wcze?niejsze negocjacje z przeciwnikiem i planowanym ob?o?eniem osobowym naszego teamu - tu z kolei w oparciu o:

2. Temat na forum - zwi?zany stricte z pkt. 1, ktĂłrego zadaniem jest przybli?one okre?lenie mo?liwego ob?o?enia osobowego w danym umawianym meczu w oparciu o deklaracje postowe w temacie ch?tnych na mecz klanowiczy.
W tym wypadku ch?tnych klanowiczy w takim temacie jest odpowiednio X+10%X (w zaokr?gleniu do jednej jednostki ludzkiej)

3. WybĂłr sk?adu w zwi?zku z OGROMNYM zainteresowaniem meczem klanowiczy (s?owo OGROMNY inteligentni mog? ju? zamieni? na s?owa "s?omiany zapa?", tych mniej intelYgentych zapraszam do dalszej lektury).

4. Trening - cho? za?Ăł?my (po raz trzeci), ?e gramy for fun wi?c trening wcale nie b?dzie wygl?da? zgodnie ze schematem: 60%X - jakby wygl?da? gdyby organizowany by?. Organizowanie treningu, k?Ăłtnie, rage quity i ostatecznie w zwi?zku z tym, brakie osĂłb do potrenowania przed meczem czy te?, ch?tnych do pomocy (jedyny powĂłd ich obecno?ci na terningu POMOC - kto nie zna s?owa KLIK , do rekordowych PomocnikĂłw nale?? osoby wytrzymuj?ce z sekcj? trenuj?c? 1,5 rundy na mapie) ... nie b?d? opisywa?.

5. ZbiĂłrka przed meczowa - mimo 110%X ob?o?enia osobowego klanowiczy przewidzianych na dany mecz w dniu i o godzinie meczu liczba wymaganych kszta?tuje si? na poziomie 80%X. W tym momencie nerwowo na TS czy te? forum mo?na poszuka? jednostek celem uzupe?nienia wybrakĂłw. Za?Ăł?my po raz czwarty, ?e zabieg ten si? uda? i nasz X dla meczu XvsX prezentuje si? jako X graczy na TS i w grze.

6. Godzina meczu + 1 godzina. Z do?wiadczenia dodam, ?e mecz rozgrywany w godzinach wieczornych, wi?c dochodzi do nast?puj?cej sytuacji. 40%X nie da rady zosta? do ko?ca rozgrywek, w zwi?zku z czym z gĂłry wiadomo i? 2/5 spotkania przyjdzie nam zagra? w os?abieniu.

7. Gramy - no kurwa o to w tym wszystkim chodzi - wi?c 90%X mo?e pomin?? problematyczne pkt. 1-6 bo ich to gĂłwno obchodzi, a z problemami b?d? walczy? organizatorzy - nickĂłw nie musz? wymienia? wi?kszo?? wie o co mi chodzi.

8. 20% zaawansowania czasu gry - wygrywamy/przegrywamy - nie wa?ne, przyj?? mo?na, ?e 15%X na TS jest ju? nie?le wkurwiona postaw? chocia?by jednego - ale domino si? uruchamia.

9. Pkt ten rozwin? w oparciu o 2 warianty: wygrywamy; przegrywamy.
- wariant I - wygrywamy - jako tako spokĂłj i opanowanie na TS, ale pami?tajcie o pkt. 6 - tak wi?c na sam koniec spotkania i tak wszyscy b?d? wkurwieni jak i dojdzie do dyskusji - "nie masz czasu nie graj"musia?em i??"ja pierdole"przez ciebie przegrali?my"nie bo przez ciebie"oddaj KURWO lizaka"
- wariant II - przegrywamy - za du?o tutaj nie musz? opisywa?, ale opisz? bo ten punkt jest konkluzj? ca?ego jebanie d?ugie posta.

OtĂł? najgorsze co nam si? mo?e przytrafi? to PRZEGRYWA? - czym to skutkuje - do ko?ca meczu wytrwa 40%X - z X z pkt.6 - ilo?? graczy co nie wytrzyma?a prawdopodobnie wysz?a z gry, bo:
- nie b?d? gra? ze zjebanymi czituchami
- chuj z takim sk?adem
- lagi mia?em
- musia?em kupe
- i tak przegrywali?my
- po chuj wam TS jak nic nie mĂłwicie
- "jusz" mi si? nie chce gra? lig (pierwszy kurwa mecz)

^^i oto co si? dzieje po 1 meczu. W meczach kolejnych w miejsce X wymaganych graczy wstawicie odrazu X-20%X. Wi?c, ?e do drugiego meczu nie dojdzie chyba ju? nie musz? pisa? i wyja?nia?.

Dlatego ja dzi?kuj? i odrazu powiem: PAS.
Znaj?c wasz S?OMIANY ZAPA?, dyscyplin? - s?uchanie si? i wstawienie na mecz o czasie - no i samo stawienie si?, talent do RageQuitĂłw na ligach, ch?ci do "treningĂłw", to i tak z tego chuj b?dzie. Napierdalajmy sobie na publicu dobrze jest. Jak nie dotar?o mo?ecie sobie wydrukowa? w/w pkt i po zorganizowanym spotkaniu przeanalizowa?, czemu nikt nie chce drugiego meczu gra?.


Tak wi?c. Nie wa?ne jak? armi? by?my nie dysponowali, nie wa?ne o jakim morale, zawsze, ale to zawsze na ko?cu zostaje kilku ?mia?kĂłw, rzek?bym bohaterĂłw, gotowych nie?? bro? i walczy? rami? w rami? z bratem, w dzie? czy w noc, o ka?dej porze gotowych na bezsensown? ?mier? z r?k wrogich oddzia?Ăłw. Chwa?a tym bohaterom bo zosta?a ich garstka, by walczy? o honor ca?ej reszty... garstka pozostawiona w osamotnieniu. Skazana z gĂłry na pora?k?.

peace
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik MOORFEUSZ 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Dołączył: 16 Gru 2011

Posty: 408
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-11-16, 17:04   

A ja to bym pogra? jak?? lige 5v5 8v8 xD
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   80%   36/45
Użytkownik Konfucjusz2000 
starszy rewirowy



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2012

Posty: 449
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-16, 17:14   

O kurwa batar - wyla?e? troch? wiadro pomyj, ale nie znam si?, wi?c pewnie masz racj?

Troch? musia?e? napierdala? w klawiatur? przy tym po?cie - klawisze pewnie wci?ni?te w pod?og??:)

W sumie to masz racj? i pewnie by tak wysz?o.. a szkoda:)
_________________
"wąsy i broda - kto nie ma ten trzoda" - Konfucjusz
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   65%   32/49
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-11-16, 17:51   

Z takim podejsciem jak Batar prezentuje to lepiej polozmy sie juz do grobow zawczasu po co cokolwiek robic?

Co pare dni sobie ogladam mecze 32v32 innych grup/klanow i jakos oni potrafia to ogarnac - jesli nawet nie ma ludzi na 32v32 to greaja np 24v24 i nikt problemow nie robi... jesli oni potrafia to dlaczego my bysmy mieli byc gorsi...

Z tym,ze u nich kierownictwo ma troche inne podejscie niz Batar prezentuje...
Ostatnio zmieniony przez tyr8338 2012-11-16, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-11-16, 19:24   

tyr8338 napisał/a:
Z takim podejsciem jak Batar prezentuje to lepiej polozmy sie juz do grobow zawczasu po co cokolwiek robic?

Co pare dni sobie ogladam mecze 32v32 innych grup/klanow i jakos oni potrafia to ogarnac - jesli nawet nie ma ludzi na 32v32 to greaja np 24v24 i nikt problemow nie robi... jesli oni potrafia to dlaczego my bysmy mieli byc gorsi...

Z tym,ze u nich kierownictwo ma troche inne podejscie niz Batar prezentuje...


jak zwykle m?dro?? wszechczasĂłw. Moje podjescie jakby? przeczyta? dok?adnie mojego posta wzie?o si? tylko i wy??cznie z waszej postawy. napisa?em tam uwag? dla mniej inteligentnych przeczytaj jeszcze raz, mo?e zrozumiesz o co mi chodzi. A jak nie to jeszcze raz, kurwa przepisz sobie posta na kartk?, napisz drukowanymi nie wiem.

A co ci? moja postawa ??. skoro to moja wina a nie pozosta?ych 31 potrzebnych do gry to kurwa JEBANA ma?, bo nie ju? nie dzier?? twojego cwaniactwa, zapraszam do organizacji treningĂłw i meczy. Z czym masz problem??
No sie pytam z czym. Jak z pozoleniem to prosz?:
Panowie cz?onkowie bf3. O?wiadcza, ?e z dniem dziszijeszym Tyrion przejmuje dowĂłdztwo w kwestii oragnizaji meczy/treningĂłw/lig - zaintersowanych odsy?am pod tematych przez niego stworzone w w/w temacie

Wi?c o co si? do mnie rzucasz ?? no kurwa s?ucham. O to ?e przez ostanie 3 lata jako jedyny z ~6 aktywnych napierdala?em dzie? w dzie? treningi/ligi/ustawia?em wszystko na ESLu, prosi?em si? was no kurwa chod?cie trenowa?/gra?, gra?em m?czy?em, i co s?ysza?em nam si? nie chce blabla bla masz wy?ej post opisane.
Jak zwykle pisz? post w oparciu o do?wiadczenie. Zorganizuj tyle meczy co z ch?opakami najebalismy si? a zobaczymy jak ci si? b?dzie podoba? ci?g?y brak sk?ady, chceci na treningi p?aczu po meczu, i tak w kĂł?ko. Oddaje ci pa?eczk?.

Za trzy lata b?dziesz mĂłg? mnie krytykowa? za podje?cie, na chwil? obecn? to twĂłj post mnie obra?a i gĂłwno nowo?ci wnosi do tematu, bo jedyne co na chwil? obecn? robisz to PIERDOLISZ od rzeczy. skoro to moje podej?cie to czemu nie grasz lig, nia?ka ci potrzebna?

Wi?c co ci moje podej?cie, ty chcesz gra?, no ale we? batar ustaw mecz, treningm serwer, dogadfaj z go?mi, przypilnuj sk?adu, bo beze mnie/sancheza/luka nie umiecie na serwerze guzika join wcisn??.
Wi?c we? co? zrĂłb a potem krytykuj.
_________________
Ostatnio zmieniony przez batar183 2012-11-16, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2012-11-16, 19:42   

Racja, ?e Batar strasznie du?o w?o?y? w ustawianie meczy i umawianie nas z innymi klanami, od pocz?tkĂłw BC2 do teraz, a "generacje" graczy ju? nie jeden raz nam si? zmienia?y przez ca?y ten czas. Wszyscy Klanowicze to tak naprawd? najtwardsze ogniwa z grup ktĂłre w danym czasie si? rekrutowa?y, prosz? sobie wej?? w "u?ytkownicy" albo w rekrutacje i spojrze? z iloma lud?mi mieli?my do czynienia, ?atwo si? dosta? ale na d?u?sz? met? trudniej utrzyma?, a teraz koniec z histori? tylko do rzeczy.

Mog? si? myli? ale najwi?ksz? klanĂłwk? jak? grali?my, grali?my na kanale panamskim w BC2, z pojazdami, nie pami?tam w ile osĂłb byli?my... albo 12 vs. 12 lub <12 , >12, wiem ?e byli?my podzieleni na trzy zespo?y, I TO BY? MAKS, a maks dlatego, ?e w chuj trudno zgra?, zach?ci? a potem jeszcze dopilnowa? by tyle osĂłb przychodzi?o na treningi i ?eby grali mecze.

A nie, sory, jeszcze jak grali?my w BC2 Vietnam, nie pami?tam o co, to te? by?y niez?e bitwy klanowe.

A Batar przez ca?y ten czas mimo ?e to stresuj?ce i ?e nikt mu za to nie p?aci?, prĂłbowa? organizowa? KlanĂłwki. Trudno o zmobilizowanie 12 osĂłb w tym samym czasie.
Zawsze to si? zaczyna tak, ?e si? jaracie klanĂłwkami i wszyscy s? na tak, a po paru dniach nikomu si? nie chce i gra? kto nie ma.
Zreszt? co tu wi?cej pisa?, Batar napisa? wszystko i nie wiem jak mo?na tego nie rozumie?.
Ko?cz?c - fajnie jest pomarzy?.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Brutal_Demon 2012-11-16, 19:50, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ