Poprzedni temat «» Następny temat
Czas na rozejście się.
Autor Wiadomość
Użytkownik DarkMango


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 1
Skąd: Smoke weed
  Wysłany: 2016-09-09, 01:53   Czas na rozejście się.

Hej, Brutal z tej strony,
Piszę żeby była pewna jasność po obu stronach bo mimo, że ponoć dziś był spokój to wolałbym już o was nie słyszeć bo to jest zwyczajnie nudne. Ja od kiedy dostałem bana na forum i na ts nie wchodziłem więcej ani na wasze forum ani na teamspeak, nie prowadziłem z Wodzem ani z Bodziem już więcej żadnej dyskusji i już na pewno nie z tymi dwoma krzykaczami bo tych to nawet nie znam chociaż słyszałem, że niezłe książki o mnie piszą.
Rozumiem, musieli się tutaj wszyscy poszczypać, ja tu nie będę poruszać tematu Klanów kto ma rację, kto powinien się wypowiadać a kto nie, my mamy swój Klan wy macie swój Klan i basta, życzę sukcesów róbcie sobie co chcecie, prowadźcie sobie wasz Klan na waszych zasadach, spoko, ale dłuższe wojenki i dziecinne przepychanki mają się skończyć, ja to wszystko zostawiłem w tyle a i tak co chwilę słyszałem o jakichś dyskusjach, niech sobie wszyscy dadzą spokój i pójdą w swoją stronę, piszę to tak na przyszłość żeby ludzi znowu nie kusiło.

Czytałem w wiadomościach prywatnych od ludzi z waszego TS'a, że nie da się wbić na wasz TS, nie wiem ile mieliście tego DDOS-a (o ile on był) ale zapewniam was, że nikt od nas tego nie zrobił a Wodzu doskonale powinien o tym wiedzieć, że my do takich akcji się nie posuwamy, także sory panowie to nie my, nie będziemy prowadzić żadnej wojenki, żeby sobie przeszkadzać. DDOS-y były zawsze, jak my byliśmy w Klanie trwały czasem godzinami a i tak przesiedzieliśmy na nich lata, was to wkurwia a my tak musieliśmy funkcjonować przez długi czas może wy jakoś rozwiążecie ten problem, pozdrawiam.

Sory ale po tej wiadomości też więcej nie będę tutaj wchodzić ani czytać bo dalej mam wyjebane, polecam, powodzenia z Klanem.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Użytkownik Boot 


Informacje
Wiek: 25
Dołączył: 13 Sie 2016

Posty: 98
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-09-09, 14:36   

Przyznam Ci tutaj duża rację i się niestety z tobą zgodzę :D . Rozejdźmy się wszyscy i dajmy sobie siana z tymi dziecinnymi wojenkami. Jesteśmy dorośli więc powinniśmy zachowywać się jak dorośli i basta.
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   89%   17/19
Użytkownik [B]b4son 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 20 Mar 2013

Posty: 419
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-09-16, 17:03   

Żadnej wojny nie było i pewnie nie będzie. Bany na forum i ts poszły tylko i wyłącznie dla tego, że niektóre osoby (oczywiście nie wszyscy bo jednak większość potrafiła poprostu odejść w spokoju bez pierdolenia i robienia syfu) robiły totalny syf na ts i forum, ja rozumiem że były jakieś spiny i pewne osoby znały się po kilka lat i mogły sobie coś dosadniej powiedzieć bez obrażania się ale tworzenie kanałów o nazwie "wodzu bodzio chuj" itp było totalną dziecinadą i gdyby nie to myślę że żadnych banów by nie było i nie byłoby przeszkody we wspólnym graniu czy rozmawianiu na ts. Pozdro.
_________________
Don't Ignore Important Lyrics
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   4%   2/49
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2016-09-17, 00:48   

Sprawa wyjaśniona od Brutala, została przekazana dosadnie i na temat. To co było w gówno się owinęło a my nie będziemy tego smrodu odwijać...
Uszanujmy podejście Brutala do sytuacji i miejmy nadzieję, że żuczki gnojaczki toczące swoje kulki, nie zbombardują nas swoim "zaproszeniem" do gównianego domu...
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ