Poprzedni temat «» Następny temat
Rust test
Autor Wiadomość
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield

Informacje

Wysłany: 2016-11-20, 14:53   Rust test

Witam
Uruchomiłem serwer pod Rust Serwer z ustawieniami standardowymi 70 slotów.

Co do ustawień i modyfikacji czekam na propozycje.

Poziom: 37 HP   5%   202/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   38%   56/144
Użytkownik Truchlo 

Informacje

Wysłany: 2016-11-20, 15:17   

Weszłam na chwilę, poogarniam i jak coś to ci mogę pomóc z tymi pluginami tak jak obiecałam, tylko pogadam z Monetkouer :)

Poziom: 18 HP   7%   49/711
   MP   100%   339/339
   EXP   31%   14/45
Użytkownik Truchlo 

Informacje

Wysłany: 2016-11-20, 16:41   

Pluginy, które proponuje, a które są, myślę, najpotrzebniejsze i najpopularniejsze (Monet się zaraz wypowie):

Death Notes - pokazuje kto został zabity i przez co na czacie.

InfoPanel - pasek ze sleeperami, ludźmi aktywnymi, ostrzeżenia o: helkach, dropach i radiacji, czas serverowy, koordynaty.

Kity - tworzy sie kitstartery, kity dla vipów, etc. Ludzie to uwielbiają, a nie trzeba dodawać nic aż tak wartościowego, same podstawowe rzeczy :)

Stacki - zwykłe stacki są po 1000 max bodajże przez co często trzeba mieć piardyllion skrzyń na surowce, a to sie po prostu nie opłaca i jest... denerwujące. Dzięki temu pluginowi można spokojnie ustawić stacki na większe.

Remove - każdemu zdarza się coś zj3bać budując bazę, a przez ostatnie parę update'ów stworzył się bug, który utrudnia usuwanie ścian, etc. przez zwykły młotek. Pomocne w 3 tyłki.

GatherManager - to jest na tyle zaj3biste, że można w każdej chwili zmienić gather surowców, bez grzebania się w plikach serva i konieczności robienia restartów.

Teleport i home'y

Obrazki na znakach - wstawianie obrazków za pomocą linku

OPCJONALNIE:

MagicCraft - natychmiastowy crafting danych rzeczy. Był lepszy odpowiednik, ale nie umiałam go znaleźć. Jeszcze potem spróbuję go znaleźć :/

-----------------------------

@Wodzu: Gdybyś chciał, żebym ściągnęła z Ciebie te brzemię instalowania i konfiguracji pluginów (a trochę tego jest, ale nic z tym nie poradzimy), to TU jest poradnik jak dodać drugiego admina. Jak się zdecydujesz, to mogę ci podać moje steamID, dasz mi hasło do serva i będziem naiwaniać w mody :P

Poziom: 18 HP   7%   49/711
   MP   100%   339/339
   EXP   31%   14/45
Użytkownik [CS]Lamuusek 
Moderator

CS GO

Informacje

Wysłany: 2016-11-20, 16:50   

Świetna robota ! Takich ludzi się ceni <3

Poziom: 11 HP   2%   5/272
   MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Użytkownik Monetkouer 

Informacje

Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2016-11-20, 16:56   

[quote="Truchlo"]Pluginy, które proponuje, a które są, myślę, najpotrzebniejsze i najpopularniejsze (Monet się zaraz wypowie):

Death Notes - pokazuje kto został zabity i przez co na czacie.

InfoPanel - pasek ze sleeperami, ludźmi aktywnymi, ostrzeżenia o: helkach, dropach i radiacji, czas serverowy, koordynaty.

Kity - tworzy sie kitstartery, kity dla vipów, etc. Ludzie to uwielbiają, a nie trzeba dodawać nic aż tak wartościowego, same podstawowe rzeczy

Stacki - zwykłe stacki są po 1000 max bodajże przez co często trzeba mieć piardyllion skrzyń na surowce, a to sie po prostu nie opłaca i jest... denerwujące. Dzięki temu pluginowi można spokojnie ustawić stacki na większe.

Remove - każdemu zdarza się coś zj3bać budując bazę, a przez ostatnie parę update'ów stworzył się bug, który utrudnia usuwanie ścian, etc. przez zwykły młotek. Pomocne w 3 tyłki.

GatherManager - to jest na tyle zaj3biste, że można w każdej chwili zmienić gather surowców, bez grzebania się w plikach serva i konieczności robienia restartów.

Teleport i home'y

Obrazki na znakach - wstawianie obrazków za pomocą linku

OPCJONALNIE:

MagicCraft - natychmiastowy crafting danych rzeczy. Był lepszy odpowiednik, ale nie umiałam go znaleźć. Jeszcze potem spróbuję go znaleźć

-----------------------------

@Wodzu: Gdybyś chciał, żebym ściągnęła z Ciebie te brzemię instalowania i konfiguracji pluginów (a trochę tego jest, ale nic z tym nie poradzimy), to TU jest poradnik jak dodać drugiego admina. Jak się zdecydujesz, to mogę ci podać moje steamID, dasz mi hasło do serva i będziem naiwaniać w mody [/quote]

Jak najbardziej popieram wszystkie modyfikacje. Jeżeli chodzi o administratora to
Truchło
Terkian
Monetkouer.

Poziom: 14 HP   2%   8/426
   MP   100%   203/203
   EXP   81%   27/33
Użytkownik terkian 

Informacje

Wysłany: 2016-11-20, 17:47   

Truchło zajebista robota. Jestem oczywiście za tym, żeby wprowadzić te modfikacje i pluginy, które wymieniła nasza koleżanka. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły niech pisze.

Poziom: 9 HP   1%   1/193
   MP   100%   92/92
   EXP   85%   17/20
Użytkownik [BF]Volt2412 
Dywizja Battlefield

CS GO

Informacje

Wysłany: 2016-11-20, 19:12   

Truchło diamentem ptt!

Poziom: 16 HP   3%   16/556
   MP   100%   265/265
   EXP   61%   24/39