Poprzedni temat «» Następny temat
Flexy - luźna propozycja
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]Bezimienny 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 22 Kwi 2017

Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-23, 12:33   Flexy - luźna propozycja

Jestem ciekaw czy znalazłoby się parę osób do gierek flexowych 5v5. Tak samo jak moi znajomi zauważyłem, że wbijanie rangi na flexie jest o wiele łatwiejsze niż soloq, znam już kilka osób które mają np. na soloq dV a na flexach challangera. Także sam chciałbym coś więcej pograć flexów, ponieważ coraz bliżej końca sezonu :) Jeszcze jest wystarczająco dużo czasu aby sobie powbijać rangi ale jak wiadomo jeszcze są wakacje, praktycznie połowa wakacji już została, wraz z nowym rokiem szkolnym będzie coraz mniej czasu, wiadomo jak to jest. Dlatego tutaj rodzi się moja propozycja co do stworzenia jakiejś drużyny do flexów, wiem że sztab lola ptt nie wypalił, nie zamierzam analizować i rozpisywać z jakich dokładnie przyczyn się to nie udało ale mam nadzieję, że znajdą tutaj się ludzie do nabijania sobie łatwej rangi na flexie. Zbytnio nie interesuje mnie ranga jaką dana osoba posiada na soloq, tylko ranga flexowa. Ja sam mam obecnie p3 grając losowe gierki for fun na flexie, dlatego przydałby się osoby posiadająca golda+, wiadomo że gra 5v5 a soloq to co innego... Jeśli znajdzie się parę osób chętnych do gry, nabijanie rangi powinno być łatwe, wystarczy dobre zgranie, komunikacja i gierki się same wygrywają. Jestem ciekaw co Wy o tym sądzicie :D
Jest jakaś szansa żeby to się udało?
Ilu osobom w tym klanie zależy na randze?
Temat zostawiam do dyskusji, widzimy się na summoner's rift! :-)
_________________
Siemka, here NoName
Ostatnio zmieniony przez Bezimienny 2017-07-23, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-23, 13:00   

Już ci powiedziałem, że w tym klanie aktualnie nie ma aktywnych osób do grania flexów na poziomie challengera. Będę szczery i gold nie będzie w stanie wbić takiej dywizji, jeśli siedzi tam od kilku sezonów :v
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]Bezimienny 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 22 Kwi 2017

Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-23, 13:28   

Soloq a flexy to co innego, ludzie z platyny potrafią nabić challa na flexie, ponieważ to jest inna liga i inna gra, jestem ciekawe też innych osób będących w sekcji lola, dlatego napisałem ten post. Sam się uczę grać w tę grę... Potrzebne są po prostu aktywne osoby, które są chętne do grania :>
_________________
Siemka, here NoName
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [ZPTT]Babsu 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 19 Cze 2016

Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2017-07-23, 17:48   

Jeżeli wydaje ci się że wbijanie rang na flexa jest łatwe to powodznie. Do golda zapewne tak ale już wyżej będzie ciężej. By wbić wysoką dywizje na flexach trzeba mieć naprawdę zgrany team. Umiejętności indywidualne też dużo to tego wnoszą.
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   17%   7/41
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-23, 17:51   

Babsu napisał/a:
Jeżeli wydaje ci się że wbijanie rang na flexa jest łatwe to powodznie. Do golda zapewne tak ale już wyżej będzie ciężej. By wbić wysoką dywizje na flexach trzeba mieć naprawdę zgrany team. Umiejętności indywidualne też dużo to tego wnoszą.


Ja tam D5 bez problemu wbiłem, Bezimienny też nie będzie miał problemu, tylko że u nas w klanie ludzi z diamentem jest tyle, co kot napłakał XD
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]Babsu 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 19 Cze 2016

Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2017-07-23, 17:55   

Ofaf napisał/a:
Babsu napisał/a:
Jeżeli wydaje ci się że wbijanie rang na flexa jest łatwe to powodznie. Do golda zapewne tak ale już wyżej będzie ciężej. By wbić wysoką dywizje na flexach trzeba mieć naprawdę zgrany team. Umiejętności indywidualne też dużo to tego wnoszą.


Ja tam D5 bez problemu wbiłem, Bezimienny też nie będzie miał problemu, tylko że u nas w klanie ludzi z diamentem jest tyle, co kot napłakał XD


No tak, tylko patrząc na to co mamy w sekcji to prędzej bezimienny się załamie i przejdzie na zakonnika niż ugra coś wyżej z tymi ludźmi XD Ja bym mógł sobie wbić tą platyne na flexa ale gold po 10 grach mi starczy ;p
Ostatnio zmieniony przez Babsu 2017-07-23, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   17%   7/41
Użytkownik [ZPTT]Bezimienny 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 22 Kwi 2017

Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-23, 19:24   

Nie wiem jaką masz rangę na solo kolejce, więc ciężko mi się tutaj wypowiedzieć, w każdym razie jeśli miałeś kiedyś/masz dV to wiesz jacy ludzie tam grają ( mam na myśli takie hardstucky) i tacy ludzie umieją nabić challa na flexie... To nie jest aż takie trudne jak to się wydaje, wystarczy że jedna osoba ma pojęcie o grze, a reszta umie się dostosować do tego. Prawda indywidualne zagrania też są ważne i ułatwiają gierke, lecz da się też bez tego. Nie w każdej kolejce rankingowej zrobisz 1v9 :> timek też ważny, tutaj bardziej chodzi o komunikacje i zgranie. Sekcja ma dużo osób i zapewne nie ze wszystkimi grałem dlatego postanowiłem zapytać o zdanie całą sekcje.
_________________
Siemka, here NoName
Ostatnio zmieniony przez Bezimienny 2017-07-23, 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   77%   7/9
Użytkownik Filip2444 
OPIS



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 17 Cze 2017

Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-23, 20:16   

Gdyby nie to, że mam B3 albo i gorzej, to byłbym bardzo zainteresowany :lol: :lol: :lol:
_________________
Who knows, what is waiting for us behind another corners?
  http://imgur.com/a/4VFx4" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   7%   1/13
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ