Poprzedni temat «» Następny temat
Nieprawomocna banicja
Autor Wiadomość
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:12   Nieprawomocna banicja

W dniu dzisiejszym 8/8/2017 Ja, niżej niepodpisany oraz moich 5 przyjaciół zostaliśmy nieprawomocnie wygnani z serwera teamspeak na dożywotnią banicję. Jako iż jestem legalistą, zapoznałem się z regulaminem serwera i upewniłem, że nie złamaliśmy żadnego z widniejących tam w dniu dzisiejszym przepisów. Zbanowani zostaliśmy po wejściu na kanał "Palestyński Hardbass" Przez administratora, oraz moderatorkę, bez żadnego ostrzeżenia, ani podania przyczyny bana, mimo że w regulaminie jasno widnieje paragraf stanowiący, że może nastąpić on tylko po wcześniejszym ostrzeżeniu oraz podaniu przyczyny. Jednocześnie cała nasza szóstka jako grupa legalistów i konformistów zachodzi w głowę, jaki punkt regulaminu z dnia 8/8/2017 złamała swoim postępowaniem.
Idąc dalej drogą wyznaczoną przez regulamin "Administrator nadużywający swoich uprawnień zostanie wydalony z serwera", chociaż na to nawet nie liczę, gdyż jasne jest, że tutaj regulamin w formie pisemnej nie obowiązuje, a jest tworzony na bieżąco w głowach administracji i moderacji.
Zgłaszam wniosek o odbanicję.
Ostatnio zmieniony przez PozytywK 2017-08-08, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik Armok 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 14 Paź 2016

Posty: 2
Skąd: Olsztyn
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:14   

Potwierdzam, całym sercem jestem za, a nawet wątrobą.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:18   

17. Przewinienia nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze:
- Od kicka do bana permanentnego

Proszę bardzo. Wchodziliście na kanał z hasłem (nie wiem, jakim cudem), na który was nie proszono i puszczaliście muzykę. Coś jeszcze? :)
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-08, 22:23   

Z mojej strony unbana nie dostąpicie, ewentualnie skrócenia byście mogli się ubiegać. Zwracałem uwagę i kikowałem z swojego kanału, lecz wróciliście z muzyką i w 6 osobowym gronie więc zostaliście wytłumaczeni. W kilka sekund po banach całą sytuację zgłosiłem Olafowi. Truchło ma screeny jak zwaliliście mi się na kanał. Moja decyzja co do was zależeć będzie od głosu ludu. Bez pajacowania ku uciesze gawiedzi.
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-08-08, 22:23   

1) Ja wam banów nie dawałam.
2) Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela i nadużywanie błędu serwera, to jest łamanie regulaminu, m.in. w momencie głośnego puszczania muzyki na kanale Testera i nie słuchania próśb aby opuścić kanał.
3) Bany w związku z powyższym są prawomocne i jak najbardziej słuszne więc proszę mi nie pierdolić głupot - podpinaja się pod przeszkadzanie i trollowanie :)
4) Twój kolega suno100 dodatkowo natrętnie do mnie pisał chcąc chyba zamoczyć ale będąc spławionym a potem skikowany na prośbę Armoka zaczął wyzywać że administracja jest do dupy zasłaniając się wolnością słowa i wyrażaniem opinii oraz tym że w zakazach nie ma nic o obrażaniu administracji.
Btw, jest tylko w tabeli kar no i domyślnie chyba wiadomo że takie zachowanie nie jest akceptowalne :P

Dorzucam screen z dowodem, że wchodziliście na kanał VIP nie mogąc znać hasła.
Ostatnio zmieniony przez Truchlo 2017-08-08, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:26   

Nawet dziecko zorientowało by się, że za wykorzystywanie błędów jest ban, nie wspomnę o tym że podobno puszczaliście głośną muzykę.W zasadach jest napisane że karą za to może być nawet perm, a skoro tą zasadę złamaliście, to dany administrator ma pełne prawo do zbanowania was, na ile mu się chce.

Następnym razem nie próbujcie cwaniaczyć i wkurzać ludzi, to bana nie dostaniecie.


Edit: Jedyną waszą opcją na powrót jest przeproszenie ludzi, oraz proszenie o drugą szanse lub chociaż o skrócenie bana.
_________________
A no ja
Ostatnio zmieniony przez Regis 2017-08-08, 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:35   

Poproszę o podanie paragrafu i udostępnienie regulaminu opinii publicznej, gdyż jestem pewien, że takiego punktu w regulaminie NIE BYŁO. Chociaż to i tak bez sensu, bo możesz w każdej chwili dopisać do niego kolejny punkt. Za przewinienie nieujęte w regulaminie można uznać wszystko, włącznie z wejściem na jakikolwiek kanał publiczny, albo samo zalogowanie się na teamspeak więc regulamin jest niedokładny, a więc nie spełnia podstawowych kryteriów konstrukcji prawa w Polsce w związku z czym mogę bez problemu podważyć CAŁĄ jego treść, ale to byłoby nieskuteczne.
Widzę, że w trakcie pisania postu zleciała się cała gromadka odpowiedzi.
"Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela".. Jak mogłem być niechcianym gościem, skoro znałem dokładnie wszystkie zabezpieczenia na serwerze, który jest doświadczony przez rajdy i Ddosowanie, a nie użyłem nawet żadnego programu lub magii do przejścia zabezpieczeń. Nie było do mnie żadnej prośby, bym opuścił kanał. Nic takiego nie usłyszałem. Być może właściciel wyszeptał to do mikrofonu tak cicho, że nie przekroczył progu głośności :v
I jak można oskarżyć 6 osób o puszczanie muzyki, jeżeli muzykę puszczała tylko 1 osoba. A Krzycha to tam sobie banujcie. Mi to presto. Czy pronto. Znaczy się zwisa.
no i o wykorzystywaniu błędów w regulaminie nie ma żadnej wzmianki od dawien dawna, o czym prowadziłem już kilka dyskusji i zawsze najpoważniejszym argumentem administratora było "zamknij się, bo ban".
Ps. Mała rozdziałka.
Ostatnio zmieniony przez PozytywK 2017-08-08, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:41   

Przypominam, że prócz regulaminu jest też coś takiego jak tabela kar. Najwyraźniej tego nie przeczytaliście, jaka szkoda :)
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:42   

Regulamin, czyli źródło prawa na ts najwidoczniej nie ma odniesienia do tabeli kar, a więc jest ona "bo jest".
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:45   

mogłem. Ale jestem szczylem, mam wakacje i gniję od środka już drugi miesiac. Jakbym był cwany, to ładnie i kulturalnie poprosiłbym o unbana. Nie wpychaj słów w moje usta.
O proszę. Usuwanie komentarzy!
Ostatnio zmieniony przez PozytywK 2017-08-08, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-08, 22:46   

PozytywK napisał/a:
Poproszę o podanie paragrafu i udostępnienie regulaminu opinii publicznej, gdyż jestem pewien, że takiego punktu w regulaminie NIE BYŁO. Chociaż to i tak bez sensu, bo możesz w każdej chwili dopisać do niego kolejny punkt. Za przewinienie nieujęte w regulaminie można uznać wszystko, włącznie z wejściem na jakikolwiek kanał publiczny, albo samo zalogowanie się na teamspeak więc regulamin jest niedokładny, a więc nie spełnia podstawowych kryteriów konstrukcji prawa w Polsce w związku z czym mogę bez problemu podważyć CAŁĄ jego treść, ale to byłoby nieskuteczne.
Widzę, że w trakcie pisania postu zleciała się cała gromadka odpowiedzi.
"Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela".. Jak mogłem być niechcianym gościem, skoro znałem dokładnie wszystkie zabezpieczenia na serwerze, który jest doświadczony przez rajdy i Ddosowanie, a nie użyłem nawet żadnego programu lub magii do przejścia zabezpieczeń. Nie było do mnie żadnej prośby, bym opuścił kanał. Nic takiego nie usłyszałem. Być może właściciel wyszeptał to do mikrofonu tak cicho, że nie przekroczył progu głośności :v
I jak można oskarżyć 6 osób o puszczanie muzyki, jeżeli muzykę puszczała tylko 1 osoba. A Krzycha to tam sobie banujcie. Mi to presto. Czy pronto. Znaczy się zwisa.
no i o wykorzystywaniu błędów w regulaminie nie ma żadnej wzmianki od dawien dawna, o czym prowadziłem już kilka dyskusji i zawsze najpoważniejszym argumentem administratora było "zamknij się, bo ban".
Ps. Mała rozdziałka.


Mogłeś o wiele krócej ująć, że jesteś tępy i myślisz że cwany...

 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-08-08, 22:49   

3. Obraza Administratora
- Ban od 1 tygodnia do 3 miesięcy
11. Uporczywe wchodzenie na kanały
- Kick z serwera
- Ban do 2 dni
14. Przeszkadzenie innym użytkownikom
- Kick z serwera
- Ban od 20 minut do 3 godzin
16. Puszczanie bindów oraz modulatorów (Wyjątek za zezwoleniem osób będących na kanale)
- Ban do 1 dnia
17. Przewinienia nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze:
- Od kicka do bana permanentnego

Złamaliście parę punktów tabeli kar/regulaminu.
Poza tym widocznie nie potraficie się ustosunkować do decyzji administracji, a więc myślę, że jakakolwiek dyskusja z wami to strata czasu i nabijanie sobie postów.

PozytywK napisał/a:
Za przewinienie nieujęte w regulaminie można uznać wszystko, włącznie z wejściem na jakikolwiek kanał publiczny, albo samo zalogowanie się na teamspeak

Tutaj uważasz nasz chyba za bandę jakichś idiotów albo sam nie rozumiesz pojęcia normalnego użytkowania ts.
PozytywK napisał/a:
regulamin jest niedokładny, a więc nie spełnia podstawowych kryteriów konstrukcji prawa w Polsce w związku z czym mogę bez problemu podważyć CAŁĄ jego treść, ale to byłoby nieskuteczne.

Jakiekolwiek regulaminy to nie prawo, więc tutaj możesz sobie mówić co chcesz. Złamaliście pewne normy użytkowania które ROZUMIE KAŻDY, ale widać takie indywiduum jak ty tego nie pojmuje.
PozytywK napisał/a:
"Wchodzenie na kanał prywatny bez pozwolenia właściciela".. Jak mogłem być niechcianym gościem, skoro znałem dokładnie wszystkie zabezpieczenia na serwerze, który jest doświadczony przez rajdy i Ddosowanie, a nie użyłem nawet żadnego programu lub magii do przejścia zabezpieczeń. Nie było do mnie żadnej prośby, bym opuścił kanał. Nic takiego nie usłyszałem. Być może właściciel wyszeptał to do mikrofonu tak cicho, że nie przekroczył progu głośności :v

Jak mogłeś być w takim razie chcianym gościem skoro Tester NIE ZAPROSIŁ was do siebie, a też jesteście komplentnie obcymi do nas osobami? Po to sa kanały vip żeby były to niejako oazy spokoju, którą wy zburzyliście bindami i można powiedzieć samą waszą niechcianą obecnością czy też nagłym najściem na kanał innego użytkownika.
Poza tym osobom doświadczonym w ddos i "rajdach" jak to określiłes również mówimy nie, więc dzięki za przyznanie się - kolejny powód do nieściągania banów :)
Być może nie usłyszeliście bo puszczaliście muzykę? :v
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-08-08, 22:51   

PozytywK napisał/a:
O proszę. Usuwanie komentarzy!

Nikt na tej części forum nie ma moderatora, a lider klanu jest na wakacjach, więc ten "argument" możesz sobie głęboko w dupę wsadzić XDXD
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 22:54   

W skrócie, masz ból dupy o to że dostałeś bana za wykorzystanie błędu związane z nową aktualizacją oraz byłeś na tyle głupi by nie zrozumieć przekazu o nazwie "skoro ktoś cie z kanału wyrzucił, to nie chce byś wracał".

Jak dla mnie temat zamknięty, kolega przeprosić nie chcę, a tylko wylewa kolejne smutki w komentarzach, to tyle o de mnie, nie chce mi się tracić na ciebie i twoją grupkę więcej czasu.
_________________
A no ja
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-08, 22:56   

PozytywK napisał/a:
(...)
O proszę. Usuwanie komentarzy!


 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ