Poprzedni temat «» Następny temat
Nieprawomocna banicja
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 23:42   

Ja tam mogę być podczłowiekiem, przynajmniej nie jestem atencyjną kurwą XD Spadaj sobie do wulkanu :CCC
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-08, 23:45   

PozytywK napisał/a:
że suno wyzywał to nie moja wina (suNo. Suno, nie sumo. Jak psikutas bez s).

O O O O O proszę. Zasady przyzwoitości. Czy to te, które każą wam odpisywać na prośby "hej. Wywal gościa, bo lata po wszystkich kanałach z bindami i drze japę" tekstem z serii " Nie mów mi na "ty""? Czy może te, które bany z 3h wydłużają do permanentnych?
Osoba "obrażana" nie była obrażana, a była stroną kłótni, która bała się przyjść w pokojowy i kulturalny sposób wyjaśnić problem, a wysłała koleżankę :> (zaczeło się też od "Nie jestem twoją koleżanką").
I nie poniżałem ciebie. W dość spokojny sposób wyjaśniłem, jak patologiczne zachowania miewają funkcyjni na tym serwerze. Ale właśnie w tej chwili powiedziałaś, że jesteś pępkiem świata i jeżeli mówię "Tu wystarczy mieć cycki, żeby dostać się do klanu na prośbę, bo znam ludzi, którzy od roku nie mogą się dostać "bo nie udzielają się" (mimo, że nie mają jak się udzielać. W końcu klan siedzi zawsze na zamkniętych) to musi koniecznie znaczyć, że zostałaś moderatorką dlatego, że jesteś kobietą.
A nie schodząc wyjaśnić sprawy, pokazałaś tylko jak bardzo zamkniętą społecznością z kijem w zadzie jesteście.

Ps. Ależ milutko mi się zrobiło, gdy to pisałaś. Tak jakoś ciepło na sercu (to, że mógłbym to samo powiedzieć na 2 stronę dyskusji nie ma w tym przypadku znaczenia).


Jesteś zwykłym rozpuszczonym gnojem, nie masz za grosz honoru ani kultury, jesteś bezwartościowy. Poziom jaki sobą tu reprezentujesz jest tak niski, że aż człowieka łapią mdłości. Obrażasz kobietę, która poświęciła mnóstwo czasu i pracy w prowadzenie swoich sekcji i pomoc administracji. Jesteś zwykłym stulejażem, który odtrącony, olany przez Truchło, wylewa i odreagowuje swoje smutki oraz porażkę na forum i TS, siedząc przed monitorem zalany łzami z kutasem w dłoni.

A może uważasz, że tylko dzięki cyckom coś osiągnęła bo takie wartości wyniosłeś z obserwacji swojej rodzicielki (którą serdecznie przepraszam że została tutaj wspomniana, i współczuje takiego nieudanego miotu), kobiety "sukcesu"? Obyś nie zmieniał swojej ścieżki i doszedł do jej końca. Taki finish jaki ci się szykuje, ucieszy nas wszystkich.
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 23:52   

Ohohohoh no tutaj to przesadziłaś. Nie wiem, jak wyglądasz, nie rozmawiałem z tobą nigdy nawet, a ty oskarżasz mnie o zaloty. A problem był w tym, że jakiś typek z bindami darcia ryjka ganiał po kanałach i mój przyjaciel napisał do ciebie, żebyś temu zaradziła, to dostał odpowiedź, że nie możesz w niego kliknąź, bo skacze xDDD Kompetencja v1

Dalej zapytał się po prostu o użycie logów przy czym użył zwrotu "koleżanko" I dostał odpowiedź dokładnie: "nie jestem twoją koleżanką".

I pokazujesz, że sama nie wiesz, o czym piszesz. W tej "bandzie" były 2 osoby. Ten argument mógłby już podważyć wszystko, co mówiłaś i zakończyć rozmowę, ale ciągnijmy to dalej.

Nie narażałaś się na żadne seksistowskie gadki, ani obrażanie, bo w trakcie tamtej rozmowy nie zostałaś ani razu osobiście obrażona.

I to nie był żaden seksizm, a fakt. Jestem na tym TS prawie 2 lata, spotkałem tu wiele osób z klanu i poza klanem, i KAŻDY, z którym poruszyłem temat "cycki dla klanu" przyznał mi rację. Było w tym kilku pomniejszych adminów i moderatorów. Zresztą każdy użytkownik widział klanowiczki z rangą "pierwszy miesiąc na serwerze".
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 23:56   

Obrażanie administratora - ban. Nawet jeżeli administrator nie został obrażony.
Ale administrator swobodnie pozwala sobie na obrazę stałego użytkownika i jego rodziny do siedmiu pokoleń wstecz. Takich ludzi jak wy powinno się kastrować, żeby więcej was, politycznie poprawnych mintajklepów ta ziemia nie nosiła. A ciebie, czy Pana (żeby się pan urażony nie poczuł za bycie "na ty") w szczególności za bezkrytyczne słuchanie pierdół, które "ukochana", czy ktoś tam pierdoli ci do uszka pantoflu.
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 23:57   

W klanie od dłuższego czasu kobiety są w mniejszości, a aktualnie dokładnie w liczbie 4 :) I proszę nie porównywać rekrutacji, która była za kadencji starej ekipy PTT, gdzie przyjmowane były wszystkie osoby z gatunku homo sapiens z dwiema piłkami z przodu.
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]JaniszewSky 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 22
Dołączył: 12 Sty 2016

Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-08, 23:59   

Tbh, Boże jak on pierdoli XDDDDDDDDDDDDD Ktoś wchodzi ci na kanał z muzyką (czyt. przeszkadza) to kurwa chyba właściciel ma prawo się wkurwić i mu wyjebać bana lol.
  https://www.facebook.com/filip.janiszewski.75" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   57%   8/14
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-08, 23:59   

Nawet nie potrafisz napisać "stulejarzem" pieprzony durniu. Jeżeli coś robisz, rób to dobrze, albo zaniechaj uzewnętrzniania tego. Po raz kolejny powtarzam, że ja na TS tamtej pani nie obraziłem ani słówkiem mówionym, ani pisanym. I chyba twoje słowa nie mają żadnego znaczenia jeżeli oceniasz mój honor na zerowy tylko dlatego, że zrobiłem roszczeniowy post na tym martwym forum. Zwykły pantofel przyssany do cyca swojej kobiety.
Przypomnę tylko, że to wy zaczęliście mnie obrażać i to od razu ciężką artylerią bando czerwonych skurwysynów.
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-09, 00:01   

PozytywK napisał/a:
Obrażanie administratora - ban. Nawet jeżeli administrator nie został obrażony.
Ale administrator swobodnie pozwala sobie na obrazę stałego użytkownika i jego rodziny do siedmiu pokoleń wstecz. Takich ludzi jak wy powinno się kastrować, żeby więcej was, politycznie poprawnych mintajklepów ta ziemia nie nosiła. A ciebie, czy Pana (żeby się pan urażony nie poczuł za bycie "na ty") w szczególności za bezkrytyczne słuchanie pierdół, które "ukochana", czy ktoś tam pierdoli ci do uszka pantoflu.


Wypłakałeś się już?
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:02   

Przypomnę, że to ty zacząłeś udawać głupa, kiedy jesteś w pełni świadomy za co ty i twoja ekipa dostała bana. Odpisuj częściej, bo muszę sobie posty na forum ponabijać XDDD
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:03   

Kurwa nie nadążam. Jest was już z 6 moderatorów, a ręce mam tylko 2.
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-08-09, 00:03   

PozytywK napisał/a:
Ohohohoh no tutaj to przesadziłaś. Nie wiem, jak wyglądasz, nie rozmawiałem z tobą nigdy nawet, a ty oskarżasz mnie o zaloty. A problem był w tym, że jakiś typek z bindami darcia ryjka ganiał po kanałach i mój przyjaciel napisał do ciebie, żebyś temu zaradziła, to dostał odpowiedź, że nie możesz w niego kliknąź, bo skacze xDDD Kompetencja v1

Dalej zapytał się po prostu o użycie logów przy czym użył zwrotu "koleżanko" I dostał odpowiedź dokładnie: "nie jestem twoją koleżanką".

I pokazujesz, że sama nie wiesz, o czym piszesz. W tej "bandzie" były 2 osoby. Ten argument mógłby już podważyć wszystko, co mówiłaś i zakończyć rozmowę, ale ciągnijmy to dalej.

Nie narażałaś się na żadne seksistowskie gadki, ani obrażanie, bo w trakcie tamtej rozmowy nie zostałaś ani razu osobiście obrażona.

I to nie był żaden seksizm, a fakt. Jestem na tym TS prawie 2 lata, spotkałem tu wiele osób z klanu i poza klanem, i KAŻDY, z którym poruszyłem temat "cycki dla klanu" przyznał mi rację. Było w tym kilku pomniejszych adminów i moderatorów. Zresztą każdy użytkownik widział klanowiczki z rangą "pierwszy miesiąc na serwerze".

Wy chyba na tylu tsach siedzicie że wam się coś popierdoliło XD
Byłam Moderatorem na wielu tsach i wiem jak się je "moderuje" i zapewniam że NIGDY nie napisałam bądź nie powiedziałam, że nie moge w kogoś nadusić bo skacze XDXD

Tak, zaloty których wiadomości dostała Nao. Pozdro. Nie umiejętność kłamania lvl2tysiące XD

W jakich argumentach była ważna liczba osób? :v

W którym momencie twoje wywody typu "jesteś moderatorem bo masz cycki" nie są seksistowskie? Wróć się do szkoły i doucz, bo wiudac nie jesteś taki mądry jak ci się wydaje :P

Rekrutacja DLA KAŻDEGO trwa tyle samo, ja byłam rekrutem prawie 2mies i dostałam się do sekcji CSGO tylko dlatego, że udowodniłam swojego skilla na poziomie kałacha mimo posiadania G2 grając codziennie po parę godzin z liderrem sekcji by mógł sprawdzić czy to szczęście czy skill.

Takie teksty rzucane w żarcie poprze każdy facet dlatego o przyjęciu decydują liderzy a nie losowi użytkownicy czy nawet administracja :v
Poza tym chciałabym tylko zauważyć, że kobiety w naszym klanie należą do bardziej kształtnych osobniczek, a więc nie wpasowują się w stereotyp seksownej gamerki z padem w zębach, za którym to tak faceci szaleją. I ile mamy klanowiczek? Oj... chyba tylko 4 i pół :)
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Kokon2010 



Informacje
Wiek: 25
Dołączył: 23 Sie 2015

Posty: 170
Skąd: Skoczów Śląsk
Wysłany: 2017-08-09, 00:03   

Człowieku o co ci aktualnie chodzi ? Dostałeś w stu procentach słusznego bana i masz jeszcze czelność dyskutować ? Naprawdę jesteś niespełna rozumu ? Ale aby moja wypowiedz nie była bez poparcia jakiegoś argumentu to prosta rzec, wejdź na jakiś inny ts wykorzystaj ''bug'' który umożliwia ci wejście na kanał kogoś po parę razy puszczać bindów i nie zostać zbanowanym na perm jeżeli wam się to uda to gratulacje, a tak na serio też aktualnie jestem Uberem i ja bym się nie cackał z wami tylko odrazu byście dostali permy a za co ? a no chyba wam wyjaśnię bo widzę że jesteście nie zbyt ogarnięci za przeszkadzanie i za wykorzystywanie bugów ts na swoją korzyść. Jeżeli dalej nie rozumiecie za co dostaliście to jesteście po prostu amebami. Mam nadzieję ze nie będziecie kontynuować tej konwersacji ponieważ jak to sami ładnie napisaliście nie zależy wam na tym ts czyli po co się tak upieracie o unbana ?
_________________
Kontakt: kokon2010@ptt-klan.pl
Schabowe to ty szanuj :!:
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   11%   3/27
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-09, 00:03   

PozytywK napisał/a:
Obrażanie administratora - ban. Nawet jeżeli administrator nie został obrażony.
Ale administrator swobodnie pozwala sobie na obrazę stałego użytkownika i jego rodziny do siedmiu pokoleń wstecz. Takich ludzi jak wy powinno się kastrować, żeby więcej was, politycznie poprawnych mintajklepów ta ziemia nie nosiła. A ciebie, czy Pana (żeby się pan urażony nie poczuł za bycie "na ty") w szczególności za bezkrytyczne słuchanie pierdół, które "ukochana", czy ktoś tam pierdoli ci do uszka pantoflu.


Wypłakałeś się już?
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [ZPTT]Scorp!oN 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 07 Wrz 2015

Posty: 86
Skąd: Łuków/Lublin
Wysłany: 2017-08-09, 00:05   

Brakuje mi tu kogoś, kto mógłby zamknąć ten temat w pizdu i zbanować wesołą gromadkę. :)
_________________
You can't change the wind but you can set your sails.
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   26%   5/19
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:06   

Testerku widzę twój najlepszy argument. Ale nie wypłakałem się. Wolałbym zesrać ci się pod łóżko, gdy będziesz spał. Ale szkoda dorarów na paliwo. Lecę, a wy prujcie się dalej. Ludzie z mózgiem i życiem potrzebują snu do działania, ale jutro chętnie znów się pokłócę. Może przejdziemy na temat polityki? Wy kurwa niepełnosprawni, czy tylko za nowoczesną?
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ