Poprzedni temat «» Następny temat
Nieprawomocna banicja
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:06   

Scorp!oN napisał/a:
Brakuje mi tu kogoś, kto mógłby zamknąć ten temat w pizdu i zbanować wesołą gromadkę. :)


Mi też, ale komuś się nie podobało, że Tester miał moda na każdym forum :C
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]JaniszewSky 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 22
Dołączył: 12 Sty 2016

Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-09, 00:07   

PozytywK napisał/a:
"Tu wystarczy mieć cycki, żeby dostać się do klanu na prośbę, bo znam ludzi, którzy od roku nie mogą się dostać "bo nie udzielają się" (mimo, że nie mają jak się udzielać. W końcu klan siedzi zawsze na zamkniętych)


Pamiętasz kolego drogi jak siedzieliśmy sobie na publiku i Ci ładnie kurwa wytłumaczyłem, że tak było za czasów ekipki brutalka? To że kurwa nie zrozumiałeś to już twój problem. A skoro znajomki nie mogą się dostać... hmmm no wiesz. PODANIE, PISANIE DO LUDZI O GRE.
TO
NIE
JEST
KURWA
TAKIE
TRUDNE.
  https://www.facebook.com/filip.janiszewski.75" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   57%   8/14
Użytkownik [ZPTT]JaniszewSky 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 22
Dołączył: 12 Sty 2016

Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-09, 00:09   

PozytywK napisał/a:
Testerku widzę twój najlepszy argument. Ale nie wypłakałem się. Wolałbym zesrać ci się pod łóżko, gdy będziesz spał. Ale szkoda dorarów na paliwo. Lecę, a wy prujcie się dalej. Ludzie z mózgiem i życiem potrzebują snu do działania, ale jutro chętnie znów się pokłócę. Może przejdziemy na temat polityki? Wy kurwa niepełnosprawni, czy tylko za nowoczesną?


W tym momencie chyba właśnie pokazałeś jaki jesteś... Niedojebany bo inaczej nie powiem.
  https://www.facebook.com/filip.janiszewski.75" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   57%   8/14
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-08-09, 00:10   

Pozwolę sobę udostępnić filmik z osobą która ostatnio wbiła i myślała, że dostanie moderatora z dupy nie rozumiejąc że to KLAN i na moda trzeba sie najpierw DOSTAĆ DO KLANU.
Btw, nie, nie dostalibyście się z uwagi na arogancję i udawaną inteligencję - mamay od tego odpowiednie sitka :)
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-08-09, 00:13   

PozytywK napisał/a:
(...) Ludzie z mózgiem i życiem potrzebują snu do działania, ale jutro chętnie znów się pokłócę.


No fakt, to my idziemy spać a ty na nas poczekaj

PozytywK napisał/a:
Może przejdziemy na temat polityki? Wy kurwa niepełnosprawni, czy tylko za nowoczesną?


Boga nie ma... ;/
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:18   

No dobra. Ostatnia odpowiedź na tą noc! Skusiliście czorty jedne!

Truchło. Tylko dwie rzeczy, bo nie chcę mi się już naprawdę wywodzić. To twojego pustego łba i tak nie wbije się nic, co przekracza poziom skomplikowania stolika z kołami. (odwet) Nie wiem, jakich znasz mężczyzn, ale ani ja, ani nikt z mojego otoczenia za wyjątkiem Krzysztofa (tego, co cię serio zaczepiał) nie zwykł podrywać nieznajomych kobiet z prostego powodu. Tych brzydkich jest zdecydowanie więcej.

A TO O GRANIU Z LIDEREM SEKCJI BYŁO TAK PIĘKNE, ŻE KISNĘ DO TERAZ I MUSIAŁEM ZATOSTOWAĆ KILKU KOLEGOM! Dziękuję

Kokon słuchaj. W dyskusji jesteś nowy, więc po ludzku. Nie wierz we wszystko, kto ci ktoś pieprzy pod wpływem emocji. Wbiliśmy 2 razy na pokój, 2 raz z muzyką. ( Co ja robię tu <uuu uuu>. Co ty tutaj robisz!!) miało być zabawnie, a wyszło jak na poziom serwera przystało

Nie wykorzystaliśmy żadnego buga tylko zwyczajnie debilne hasło więc znów zostałeś okłamany. A za takie coś z peewnością nie należy się ban permanentny. W szczególności dla kogoś z rangą "jude". Nie będę opisywać swojej wizji kar, bo ja w ogóle bym tego nie ukarał :v

I kłócę się już tylko notabenę dla zajęcia. Wiesz. Przed snem człowiek zawsze jeszcze znajduje sobie jakieś niesamowicie ważne zajęcie. Ciebie pozdrawiam serdecznie, bo jakiś tam poziom wypowiedzi zachowałeś i ładnie opisałeś, co ci po głowie krąży.
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-08-09, 00:25   

To skąd niby miałes hasło?
I tak, to jest bug, bo wszystkie kanały mają teraz jedno hasło globalne. Jest to nadużycie.

Nadal wszyscy wiemy że pisaliście do mnie jednoznaczne rzeczy po wszystkim mnie obrażając bo jak ochłonęłam po wszytskim to pokazywałam wszystkim logi :)

EDIT: Wypierdalaj z tymi ddosami bo nam się śmiać chce XDXD Co, ts za mocno stoi żeby nim się zająć?
Ostatnio zmieniony przez Truchlo 2017-08-09, 00:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:53   

Cholera. Brzuszek mnie boli. No nie zasnę. Lecimy. Janiszewski. Ja dalej po tobie słyszałem od użytkowniköw opinie, że jest burdel i klan za cyce.
I nie wiem jakim ścierwem trzeba być, żeby pisać do nieznajomych ludzi z pozycji słabszego, prosząc o łaskę z zagrania z tobą... I podania były. Na TS, gdy zgłaszali się o uczestnictwo w klanie było tylko "Musicie grać i się zgłosić. ELO". A wy sukinkoty obrażacie mnie od debili i dalej myślicie, że jestem poważny... Jakiś tam raper kiedyś miał coś w stylu " Raperem jesteś słabym, człowiekiem jesteś żadnym" to jakby tego rapera na modera zamienił to nawet dla ciebie. I nie zeobiłem żadnego DDOSA. Musiałbym wam podkleić fake linka, mieć lepszy net i chęci. Ale jak chcecie, to obiecuję postawić kiedyś serwer w Indiach i pierdolnę wam taki DDOS, że się nie zbierzecie. I jestem Bartek, nie Przemek
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik PozytywK 
Lord protektor


Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2017

Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-08-09, 00:54   

A hasło miałem, bo wpisałem 12345, a potem 123 XD. Próbowałem jeszcze "admin". I o tym, że cię podrywałem to wiesz chyba tylko ty xD
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
Użytkownik dscnt 



Informacje
Dołączył: 24 Lut 2016

Posty: 22
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-09, 01:50   

Witam!

W dzisiejszym programie mamy okazję spostrzec niewidziany do tego czasu gatunek homo sapiens w jego naturalnym środowisku - internecie. Nazywamy go inaczej PozytywK.

1. Charakterystyka
Osobnik ten jest wielkiej postury, ze względu na nadchodzącą zimę gromadzi zapasy tłuszczu w swoim organizmie. Tłusta sierść na głowie, złuszczająca się skóra na twarzy towarzysząca z tzw. "pryszczami". Nie wiadomo jak długo osobnik taki potrafi wytrzymać w ekstremalnych warunkach - na dworze. Wiadome jest jedno - jego pożywieniem są odpadowe produkty procesu trawienia, które pobiera z jelita grubego:
PozytywK napisał/a:
srałem 2 godziny temu.
srałem* - jadłem (dop. tłum.)

Aktywne u tego organizmu są tylko jego ręce - jego aktywność fizyczna skupia się jedynie na pobudzaniu własnych narządów płciowych w celu wywołania u siebie pobudzenia seksualnego oraz odpisywaniu innym gatunkom zwierząt poprzez różne komunikatory internetowe wduszając parę klawiszy oraz otwieranie swojej jamy ustnej w celu wydawania różnych dźwięków. Do tej pory nie wiadomo jak ta osoba to robi ze względu na brak jednej półkuli mózgu (łac. hemispherium cerebri).

2. Zachowanie
Zostało to wspomniane już w pierwszym punkcie. Codzienna, wielogodzinna onanizacja, wydawanie dźwięków o niezbyt wysokiej częstotliwości poprzez struny głosowe. Gatunek ten jest jednak bardzo nieprzewidywalny - jako, że występuje tylko w internecie jesteśmy zagrożeni na wiele ataków z jego strony. Nie tylko my, ale nasze matki, ojcowie, bracia, siostry, etc. Jego inteligencja wobec PozytywKa jest niepodważalna, jednak i to naukowcy obalili jak Jamie Hyneman wraz z Adamem Savage z programu "MythBusters" z samym przyjściem tego osobnika na serwer TeamSpeaka 3. Nie można odmówić tej oto postaci wysokiej perswazji:
PozytywK napisał/a:
Ts padnie za maksymalnie rok, i nie mam tu na myśli średniej wieku użytkowników a fakt, że sam rozmawiałem z funkcyjnymi <niektórzy się nawet tu pojawili>, którzy twierdzą, że jak "część szefostwa nie wyjmie kija z dupy, to będzie kolejna secesja".

Jegomość stara się o dezintegrację całego klanu pod nazwą "PTT Polish Tactics Team" przy użyciu niepełnosprawnego przykładu. Przykładów jest wiele na zachowanie PozytywKa. Nie starczy nam niestety nam czasu, a muszę czym się podetrzeć.

3. Przeciwwskazania
Łatwo takiego osobnika znaleźć w miejscu takim jakim jest internet. Najlepszym sposobem na unikanie go jest nieodpisywanie oraz niereagowanie na żadne zaczepki ze strony tego otyłego zwierzęcia. Najlepiej wyjść na świeże powietrze, fajka, na browarka. Naprawdę, nie trzeba się męczyć. Złość piękności szkodzi.

4. Podsumowanie
Radzimy spuścić płynną wydzielinę, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego oraz przejść obojętnie. Dziękuje za cierpliwość. Do zobaczenia w następnym odcinku.
_________________
Ostatnio zmieniony przez dscnt 2017-08-09, 01:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   44%   4/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ