Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprosiny
Autor Wiadomość
Użytkownik Trampek


Informacje
Dołączył: 04 Mar 2018

Posty: 3
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-03-04, 22:11   Przeprosiny

Dobry wieczór z tej strony Trampek, Przepraszam Was wszystkich za tą kompromitującą sytuacje, nie byłem świadomy podejmując tamte działania które miały miejsce kilka tygodnii temu, miałbym na ten temat kompletnie gdzieś, ale mimo że byłem w klanie około miesiąc to i tak nabyłem więzi które uważam za cenne i nie chce ich tracić poprzez swój debilizm. Husarx, człowiek który jest duszą towarzystwa i każdego potrafi rozśmieszyć. Wodzu, który też ma dobry humor jak i temperament :D , ale też jest bezwzględny jeżeli chodzi o sprawy takie jak te. Jest jeszcze Raxon, informatyk budowlaniec z którym też się świetnie gadało chociaż ostatnio nie zawsze miał czas :D . Jest jeszcze wiele innych osób ale nie będe sie tutaj rozpisywał bo to by wiekcznoś potrwało. Wtedy kiedy doszło do mnie co zrobiłem poczułem lekkie zaniepokojenie ale zarazem większą więź do klanu do którego należałem, chciałem wybudować lepsze jutro dla cs'a i miałem kilka ciekawych planów które zachowywałem dla siebie. Z klanem opozycyjnym nigdy nie utrzymywałem kontaktu i nigdy nie będe utrzymywał jak się dowiedziałem więcej o "nich", od was. Poczułem więź z tym klanem której nie chce stracić, dlatego prosze o wyrozumiałość i nadania mi przynajmniej kolejnego okresu próbnego na min pół roku.
Z Poważaniem TRAMPEK
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik Mrocznu 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 08 Wrz 2016

Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2018-03-04, 22:34   

trampek nie chodzi mi o sprawę że złożyłeś podanie do ULT przed złożeniem u nas a chodzi co odwaliłeś dwa dni temu (http://ultimatum.org.pl/forum/showthread.php?tid=1219&pid=6403#pid6403)

za takie zabawy zostałeś wywalony stąd
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Użytkownik Trampek


Informacje
Dołączył: 04 Mar 2018

Posty: 3
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-03-04, 22:41   

O jakie zabawy chodzi? 2 dni temu bylem na iemie.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik Trampek


Informacje
Dołączył: 04 Mar 2018

Posty: 3
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-03-04, 22:44   

Ten wątek jest zaktualizowany nie ma takiej opcji żebym coś takiego pisał. Mam wrażenie że ktoś mnie wrobił, nie ma takiej opcji żebym coś takiego pisał zajęty i spałem po 11 godzinach przebywaina w spodku.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ