Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wodzu
2012-01-02, 18:05
Vietnam opinie
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]MrSanchez 
Weteran



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 25 Mar 2010

Posty: 145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-26, 01:00   Vietnam opinie

No jak wielu z naszego klanu kiedy ujzalo obnizke Vietnamu do 24.50 siegnelo do portfela ;p
Rowniez ja zakupilem ten dodatek oto moja opinia.

Dodatek zrobiony z mysla o starciach na bliskie odleglosci w sumie tylko jedna mapa (pole ryzowe) daje jakas przestrzen. pozostale to glowniebliski kontakt co mi sie w sumie bardzo podoba bo nie lubie w grach tego typu biegac .... (kubra dam BRRRR zatar fall BRRR pustynia atacama BRRRR Heavy Metal OMFG!!!)

Tylko zeby ludzie sie nie meczyli za bardzo widac jak znaczaco obnizyli odrzut broni... Z AK , M16 z rpk strzela sie tak jak z ump45 w podstawce czyli bez zadnej muszki spokojnie prujesz na odleglosci 40-50 m!!!!! No tak jak nie ma celownikow to robia z ludzi debili i obnizaja rozrzut broni.... Czyli pada sie jak mucha na otwartej przestrzeni.... Postrzelajcie z Mac10 to dopiero jazdaaa xD

Ja daje minus za m79 dla wietnamcow i rpg7 dla amerykanow (czyli po prostu niechec na rozdzielenie broni dla stron NVA i USA.....
ORAZ karygodne jest dla mnie zeby dac helke armii NVA!!!!!! AMERYKANSKI HUEY dla Vietnamcow (podboj mapa z polem ryzowym!!!) no koszmar!!!! Co im szkodzilo dac poczciwe Mi8 lub dac LAV-25 zamiast RPG;p

Ale ogolnie fajny klimat mapek, zamieszanie niesamowite trzeba ogarniac bo nie wyjdziesz zza rogu ;p Jak dla mnie super bo lubie takie starcie lufa w lufe ;p
i te dewniane domki przez ktore wszystko przebijaaaaa UFF! robi sie taki maly counterstrike xD

P.S. czemu m21 ma taki maly ZOOM co z tego za snajperka..... tylko na bliskie starcia do 100-200 m;/ nawet 12x nic nie daje!!
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   12%   3/25
Użytkownik [ZPTT]oMen 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 22 Maj 2010

Posty: 69
Skąd: Radom
Wysłany: 2010-12-26, 09:55   

Jeste? zawiedziony m21 ;)
_________________



B?G WybAczA aLe nIe oMen
 
 
     
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   25%   4/16
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-12-26, 12:22   

z tego co wczoraj gra?em to strzela sie faktycznie fajnie na 1 clipie bez problemu 4 sciagniesz, co do mapek wypowiem si? jak troch? d?u?ej pogram, bo narazie to biega?em tam gdzie by?a flaga(taki ogar tylko mia?em), natomiast jestem rozczarowany i to bardzo sposobem w jakim lata si? helk?...nie wiem dlaczego tak popieprzyli to, jakbym siedzia? w klocku lego i bawi? si? nim 3 latek, kt?ry o fizyce jeszcze nie ma bladego pojecia, i z pojazdami w sumie podobnie jak ma?e klocki, nawet ?mieszne pod tym wzgl?dem bo do?? mocno karykaturalne, nie wiem dlaczego taki dziwny model zastosowali, za to bardzo ?adne modele postaci bardzo naturalnie to wygl?da, do?? ?mieszne Vietnamskie okrzyki XD i ciekawie wygl?daj?ca apteczka i ammo(realnie).
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-12-26, 14:17   

?adnie si? kosi, ale nieco przesadzili. Z MACa spokojnie ci?gn? na dalekie odleg?o?ci podczas ADS i ten brak recoila, o kt?rym wspomnia? Sanchez. Niekt?re mapy s? s?abe, zw?aszcza podczas Rush - co chwila w?skie gard?a, g??wnie na pierwszym zestawie MCOM.
Muzyka... s?abo to s?ycha?. Praktycznie w og?le podczas gry tego nie s?ysz?. Czasem jak siedz? w jakim? poje?dzie, lub na "kill camie" czo?gu... ale s?ycha? tr?bienie!

Miotacz ognia wygl?da beznadziejne, a dok?adniej ogie?, kt?ry si? z niego wydobywa - wygl?da to tak, jakby? strzela? "klockami ogniowymi". Straszna tandeta.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik [W]macieksun 



Informacje
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2011

Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-27, 08:40   

paziek napisał/a:

Muzyka... s?abo to s?ycha?. Praktycznie w og?le podczas gry tego nie s?ysz?. Czasem jak siedz? w jakim? poje?dzie, lub na "kill camie" czo?gu... ale s?ycha? tr?bienie!


Uwa?am, ?e muza jest mistrzowska i nie pogniewam si? jakby kto? m?g?by wrzuci? na forum spis tych utwor?w u?ytych w Vietnamie
Cytat:

Miotacz ognia wygl?da beznadziejne, a dok?adniej ogie?, kt?ry si? z niego wydobywa - wygl?da to tak, jakby? strzela? "klockami ogniowymi". Straszna tandeta.


Wczoraj miota?em i p?omienie u mnie na kompie wygl?da?y bardzo realistycznie - mo?e dlatego, ?e mam graf? na maxa ustawion? ... ale d?ugo?? p?omienia jest zdecydowanie za kr?tka ;P na 7 pr?b tylko 1 go?cia uda?o mi si? spali? :/
 
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   85%   17/20
Użytkownik [ZPTT]Fatii 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 26 Wrz 2010

Posty: 89
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2011-01-28, 18:42   

za to u mnie za helke maja duuuzy plus, a gunner ze mna latajcy dostaje bana za czity xD
_________________
Powyzszy post wyraza jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on sluzyc przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogladow, bez podawania przyczyny.
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   42%   8/19
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ