Poprzedni temat «» Następny temat
ProCon: Pluginy i SQL Database
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2011-01-09, 14:26   ProCon: Pluginy i SQL Database

Skoro mamy Procona odpalonego 24/7 na hostingu to to samo trzeba zrobi? z pluginami.
Ja pluginy odpalam oko?o 9:00~10:00 rano i wy??czam jak gasz? kompa o ok 24:00
?eby mie? pluginy wgrane i aby procon je czyta? trzeba stworzy? SQL Database-baz? danych kt?ra b?dzie je czyta?a, ta baza musi by? po??czona z ProConem aby on wiedzia?, ?e pluginy s? odpalone i jak skonfigurowane. Konfiguruje si? je, wgrywa, etc potem przez takjakby zdalny dost?p do nich(wiec program podobny do naszych adminek)

Natomiast Plugin to nic innego jak w notatniku(zale?nie od skomplikowania/zaawansowania pluginu wa?y od kilku do kilkudziesi?ciu KB, w sumie ca?y folder z Pluginami z czego 30% mam odpalonych ma 3,24MB) napisany konfig/scrypt, kt?ry ProCon realizuje(nie wiem jakiego s?owa tu u?yc)

Rozmawia?em wczoraj na ten temat troch? z PURE oni maj? serwer wraz z Proconem na Primarytarget.com i im od r?ki zrobili SQLa i dali "namiary" na niego tak jak na Procona.
Na dzie? dzi? przez to, ?e nie mamy tej bazy danych postawionej nie mo?emy chocia?by odpali? mixmoda, czy sprawi? aby takie pluginy jak Autobalans, Killstreak, Spammbot, Serwer Rules, Welcome Massage lecia?y 24 na dob?.
A ja wielokrotnie zaznacza?em, ?e przy moim necie 2mb laguje mi do?? mocno gra przez co spada m?j konfort zabawy i cz?sto ostatnio wkurwiony jestem.

TUTAJ jest bardzo obszerny artyku?l na temat SQLa, plugin?w, cz??? mo?na pomin?? bo ok 40% dotyczy jak si? to konfiguruje je?li si? nie ma Procona na hostingu tylko u siebie na kompie. Jednak trzeba to ogarn??. Na dzie? dzi? ka?dy serwer, kt?ry ma ProCona ma SQLa z pluginami odpalonymi tylko my jestesmy jakie? "u?omy" i nie mo?emy tego odk?d procona mamy ogarn?
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ