Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja sparingu (PCW) Black Ops
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]Br0niu 
Weteran




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010

Posty: 418
Skąd: Slawno
  Wysłany: 2011-06-30, 19:49   

Powiem krĂłtko...

SZOK I ZDUMIENIE!!!


Mo?liwe, ?e gĂłwno was obchodzi moje zdanie, gdy? nie gram w sekcji BO ale to moi kumple i musz? zabra? g?os w tej sprawie.

Pitty... robisz takie ?wi?stwo ludziom, z ktĂłrymi kiedy? gra?e? i ?mia?e? si? na TS/w grze.
Czy naprawd? z powodu g?upiej gry jeste? gotĂłw odwrĂłci? si? od kolegĂłw/przyjaciĂł? aby komu?/czemu? zaimponowa?? Nie wiem jaka jest przyczyna twojego odej?cia i nie obchodzi mnie to. To co robisz nie jest tego warte nawet je?li uwa?asz, ?e obecna dywizja BO poni?a si? na scenie.

Odej?? z klanu to jedno. Zostawi? i odwrĂłci? si? przeciwko przyjacio?om/kolegom to ju? zupe?nie inna sprawa.

P.S. Mam nadziej?, ?e przeczytasz ten post.

Brutal prosz? nie zamykaj tematu do chwili, a? nie odpowie na ni? Pitty. Zale?y mi na tym aby pozna? jego odpowied? na mĂłj post.
_________________
Join The Glorious Evolution!
Ostatnio zmieniony przez Br0niu 2011-06-30, 20:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   2%   1/49
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-06-30, 20:01   

Na pocz?tku innego tematu zwi?zanego z 4esport Brutal napisa?:
Cytat:
...a chodzi mi o to ?eby wszystko by?o jasne, wybaczcie te?, ?e a? tak wnikam ale podejrzewam jedn? osob? o co?.

a wi?c tak, podejrzewa?em Spectre o niechlubne zachowanie... zawsze mam racje... mialem racje z Barylakiem... mia?em racje z DJ.Speed'em...
ale do rzeczy.

Zgadzam si? z Tob? Orenos co do tego linku, s?owo za?osne by?oby za s?abe, kto ma czas ?eby by? tak? ?wini?? byc mo?e kto? tego czasu ma za du?o, ale spasuj Orenos bo to do niczego nie prowadzi, ale dobrze, ?e zapoda?e? link,
ciesze si?, ?e przynajmniej sirkurzeja wykaza? sie kultur? i nie dolal oliwy do ognia, chyba, ?e nie zauwa?y?em, je?li chodzi o Pittiego wszyscy maj? swoje zdanie i ja swojego zdania te? nie zmienie... Stinga oleje, niech kto? inny o tym napisze bo nie chce mi sie czyta? posta sirkurzeji jeszcze raz, ale je?li chodzi o Spectre...

jestem w klanie PTT... jestem przywi?zany do tego klanu do niektĂłrych ludzi i do rz?dz?cych i mam mieszane uczucia gdy dowiaduje sie, ?e kto? pod naszym sztandarem zniecheca innych graczy nawet do takiego 4esport, ok nie lubimy sie z rĂł?nych powodĂłw, ale PTT tak nie postepuje, nie zbieramy ludzi do naszego klanu poprzez narzucanie im, ?e inne klany s? be... ludzie sami przychodz?, kto? kto ma wyjebane nie trudzi si? by pisa? do graczy i to robi?, swoja drog? slysza?em nie pamietam od kogo co? identycznego o 4esport, nie zdziwi?bym si? jakby to by? pitty, tyle ode mnie.

@UP
s?owo przyjaciel to za du?e s?owo, jak jakiego? poznacie to zrozumiecie, je?li chodzi o Pittiego, pokaza? ju? swĂłj poziom i kultur?, tak?e ola?bym.

[czy?by kto? by? zdziwiony, ?e moj post nie ocieka mi?sem i wulgaryzmami? jestem bardzo zrĂłwnowa?ony i rzucam mi?sem gdy trzeba... hm... albo to dlatego, ?e by?em z lask? w rynku, empiku, potem na KFC, do kina, potem kupi? strĂłj "krĂłliczka" (nie pytajcie) a potem do empiku po dodatek do Sacreda2... a mo?e nie... ;p ]
Ostatnio zmieniony przez Brutal_Demon 2011-06-30, 20:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [W]matiax 
Braterstwo Broni

Weteran




Informacje
Wiek: 53
Dołączył: 13 Mar 2009

Posty: 255
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-06-30, 20:10   

ooo przeczyta?em tamten temat. No nie?le nie?le ;) Tylko w regulaminie naszego klanu ani na stronie g?Ăłwnej nigdzie nie pisze,?e jeste?my klanem profesjonalnym,przyjmuj?cym samych pro graczy i ze ?mierteln? powag? traktuj? ?ycie klanowe a wszystkich z innych klanĂłw uwa?aj? za czituchĂłw,lowkĂłw i noobkĂłw.
A wszystko posz?o o jeden g?upi spar 2x2 i jeden nie rozegrany spar 5x5.

Dajcie spokĂłj ch?opaki dajcie spokĂłj te wszystkie posty nie prowadz? do niczego. Spara oczywi?cie na razie nie rozegramy po przyjacielsku ;) bo emocje za gor?ce ale na pubach postarajmy si? spotyka? w normalnej pubowej atmosferze ;) b?dzie to ?wiadczy? zarĂłwno o waszym jak i naszym kroku do doros?o?ci ( w moim przypadku staro?ci ;) )
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Użytkownik MojoJojo 


Informacje
Dołączył: 07 Cze 2011

Posty: 17
Skąd: Ko?obrzeg
Wysłany: 2011-06-30, 23:51   

Ehe, tak jasne.
Pisa?em do rekrutĂłw 4eS tylko i wy??cznie w swoim imieniu, napisa?em tylko ?e jestem z klanu PTT ?eby go?ciu wiedzia? z kim rozmawia. Wyra?a?em swoje zdanie o tym klanie, zdanie, ktĂłre do teraz nie uleg?o zmianie. Demon, czy normalnym by?oby wg. Ciebie zabranianie mi pisania do ich rekrutĂłw w swoim imieniu ? Rozumiem jakbym podpisa? si? ?e jestem PrzywĂłdc? PTT czy bla bla bla.... ale tego nie zrobi?em, a wiadomo ?e na steam zmiana nicku to kwestia 10 sekund.
Wczoraj dosta?em potwierdzenie od jednego zaprzyja?nionego duszka, ?e na pcw "tak jakby czitujemy, ale trudno tego dowie??". Kucik to nie my zaognili?my wojn? tylko Ravcio w duecie z Ragim, kiedy i jak to oni najlepiej wiedz?. A ja pomiata? sob? nie dam, jak mam zej?? ze sceny to z hukiem. Kucik troche dziwi mnie ?e nie przerobi?e? rozmowy z baronem ale ok, + dla ciebie. Prawda jest taka ?e nie umiecie gra? normalnie, tak jak zak?adali twĂłrcy gry, tylko wykorzystujecie niewiedze innych graczy ktĂłrych zwiecie lowkami tylko dlatego, ze zmieniacie sobie parametry w grze. Do dzi? nie widz? odpowiedzi Pittiego na moje wyzwanie 1v1[sprawa mi?dzy nami, nie mieszaj?c klanĂłw do tego ;) ], a nawet jak po przeczytaniu tego je przyjmie, to za pĂł?no, bo wyje?d?am na prawie ca?e wakacje. I kto tu sie czego boi, ja sie pytam ?! Bo ci?gle wmawiacie nam ?e boimy si? walki z wami, a widze ?e sam chowasz g?owe w piasek. Przegrana 22:2 z wami na normalnych zasadach by?aby niemozliwa, wtf kto by przegra? z wami z tak? strat?? :o Przecie? od razu wida?, ?e co? jest nie tak.
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Użytkownik [ZPTT]STING 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2010

Posty: 88
Skąd: Miloslaw
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 05:50   

brutal o co ci tu chodzi "Pittiego wszyscy maj? swoje zdanie i ja swojego zdania te? nie zmienie... Stinga oleje" sama koncowka mnie interesuje stinga oleje :mrgreen:
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 10:47   

STING napisał/a:
brutal o co ci tu chodzi "Pittiego wszyscy maj? swoje zdanie i ja swojego zdania te? nie zmienie... Stinga oleje" sama koncowka mnie interesuje stinga oleje :mrgreen:


"Caly ten cyrk zaczal sie od jebanego stinga podszywanie sie pod innych graczy i obrazanie PTT na naszym ts wiec to juz jest przedszkole tak a sting ma ponad 30 lat wiec smiech jaki tempy lider"
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik PITTY' 


Informacje
Dołączył: 27 Cze 2011

Posty: 11
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-07-01, 10:49   

Mojojo nie martw si? zagramy :]
"Przegrana 22:2 z wami na normalnych zasadach by?aby niemozliwa, wtf kto by przegra? z wami z tak? strat?? :o Przecie? od razu wida?, ?e co? jest nie tak."
Buhahahaha szkoda, ?e nie mam linku jak przegrali?my z Szokami w turnieju 1:23. No w kit co? by?o nie tak, nie do??, ?e jak my i oni mieli?my w??czonego antycheata i demko si? nagrywa?o :)
Jak kto? po prostu jest dobry na mapce i do tego jeszcze zawodnicy skill: high + to taki wpierdol trzeba dosta? i nie trzeba od razu rycze?. Podobno wy dostali?cie, ale no cĂł?.
Bez odpowiedniego configu nic nie ugracie i tyle Wam powiem.

GG za wczoraj, + dla was, ?e nie uciekli?cie jak si? skapn?li?cie, ?e to MY :D

4eS vs PTT 5on5

Mam nadziej?, ?e po tym dywizja BO zrozumie ?e jest gorsza co wida? po rozegranym PCW na zasadach CB. Sko?czy si? ten ?mieszny spĂłr pomi?dzy nami i b?dziemy mogli zagra? normalny rewan? tym razem ju? nie zmieniaj?c nickĂłw :)
ok?
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Użytkownik [ZPTT]Fatii 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 26 Wrz 2010

Posty: 89
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2011-07-01, 11:04   

Orenos przeczytalem tego linka co zes dal, CZEMU MNIE TAM NIE MA?! xD ale na powaznie to kolega pitty reprezentuje swoj clan na calego. Wes se koles wypij okocim mocne wkoncu tylko dla orlow, albo kiedys wpierdol dostaniesz.
_________________
Powyzszy post wyraza jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on sluzyc przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogladow, bez podawania przyczyny.
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   42%   8/19
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 11:29   

PITTY' napisał/a:


GG za wczoraj, + dla was, ?e nie uciekli?cie jak si? skapn?li?cie, ?e to MY :D

Skapn?li?my si? ju? na pocz?tku, mieli?my niez?a polew? z was na ts'ie, banda ograniczonych umys?owo dzieciakĂłw ot co , proponuj? zamkn?? temat i zbanowa? pittiego + kurzeje, jak chc? ogl?da? cyrk to id? do cyrku, nie musz? ogl?da? wyg?upĂłw durnych ma?p spod loga elitarnych sanda?Ăłw na naszym forum.
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik PITTY' 


Informacje
Dołączył: 27 Cze 2011

Posty: 11
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-07-01, 11:36   

Fatii i Orenos nie wasza dywizja, wi?c po cholore si? odzywacie :) Tak wiem, wy tylko potraficie banowa?... ?a?osne.
To jak dywizja Black Ops??

a tak btw: Modern Warfare 3 > Battlefield 3
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 12:03   

a tak btw.: spierdalaj pacanie, nie masz tu g?osu, MW3 lepsze od BF3 ? Co najwy?ej dla takich bezmĂłzgich mato?Ăłw z 4 es ;)
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [ZPTT]STING 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2010

Posty: 88
Skąd: Miloslaw
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 12:07   

"Caly ten cyrk zaczal sie od jebanego stinga podszywanie sie pod innych graczy i obrazanie PTT na naszym ts wiec to juz jest przedszkole tak a sting ma ponad 30 lat wiec smiech jaki tempy lider" wiesz co lepszej bajki nie mogles wymyslec pod nikogo sie nie podszywalem a sir kucik prubowal zebym przeszedl do was wiec nie pierdol takich bzdur tu jak probowali zebym do was przeszedl i powiedzialem ze pierdole ich klan to sir kucik tak sie przejol i zaczol spamowac po wszystkich forumach jaki ja jestem i jaki klan PTT, ale widac ze to dzieciak jak ma do mnie jakis problem to niech pisze do mnie a nie pierdoli na caly klan,i po drugie panie pitty nie pierdolony gowniarzu,wiec ja juz kurwa koncze ten spor miedzy toba a kucikiem bo nie ma sensu tu pisac i pierdolic klupoty a jaki wasz wybor wasza sprawa
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Użytkownik [W]Br0niu 
Weteran




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010

Posty: 418
Skąd: Slawno
Wysłany: 2011-07-01, 12:29   

"MW3 lepsze od BF3 ? Co najwy?ej dla takich bezmĂłzgich mato?Ăłw z 4 es ;) "

Nie jestem mato?em, Nie jestem z 4eS i mĂłzg posiadam (jaki?).
Mimo wszystko trzymam kciuki za seri? MW bo to jedyna naprawd? udana seria Coda mimo tego co robi Activision.
_________________
Join The Glorious Evolution!
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   2%   1/49
Użytkownik PITTY' 


Informacje
Dołączył: 27 Cze 2011

Posty: 11
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-07-01, 12:38   

no i koniec pierdolenia. gg i nq
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Użytkownik [ZPTT]STING 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2010

Posty: 88
Skąd: Miloslaw
Ostrzeżeń:
 3/3/6
  Wysłany: 2011-07-01, 12:41   

koniec sporu zycze wam rowniez powodzeinia i milego fragowania :mrgreen:


Ts. mam nadzieje tyczy sie kucika ze topor zakopiemy i koniec na tym

[ Dodano: 01-07-2011, 13:42 ]
prosze zamknac temat i usunac najlepiej
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ