Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja sparingu (PCW) Black Ops
Autor Wiadomość
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 12:52   

MW3 b?d?c trzecim ju? 4 odgrzewanym (serii , ktĂłra sko?czy?a si? na cod 4) kotletem po prostu nie mo?e by? lepszy jako gra od bf'a 3(plus wa?ne osoby studio opu?ci?y).
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik MojoJojo 


Informacje
Dołączył: 07 Cze 2011

Posty: 17
Skąd: Ko?obrzeg
Wysłany: 2011-07-01, 14:57   

Kupie obie gry i porĂłwnam, ale jak dla mnie B3 zmiecie MW3 pod ka?dym wzgl?dem prĂłcz sprzedanych kopii. MW ma fanĂłw ktĂłrzy zawsze je kupi?, nawet jakby by?o ca?kiem zryte. Niestety Battlefield tylu nie ma.
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2011-07-01, 15:31   

Podsumowuj?c ostatcznie ten temat jak i ca?? przesz?o?? chcia?bym zaznaczy?, ?e jest to ostatni temat, w ktĂłrym "Wulgarne obrazy(obrazy rĂłwnie?) innych u?ytkownikĂłw forum"/Nadmierne u?ywanie ?aciny puszczam mimo uszu.
Od dnia dzisiejszego post niezgodny z regulaminem forum i klanowym b?d? nagradza? warnami (i wydaje mi si? ?e Zarz?d Klanu w tej sprawie mnie poprze).
Bo Panowie jak sami si? pilnowa? nie umiecie...

I jeszcze takie ma?e przypomnienie:
Cytat:
[...]III.Usuni?cie Gracza z Klanu:

1. Usuni?cie gracza mo?e nast?pi? po z?amaniu poni?szych zasad:
- Obra?ania innych graczy jak i KlanowiczĂłw, psucie reputacji klanu.[...]
- Nie stosowanie si? wobec regulaminu klanu.[...]

IV.Obowiazki klanowicza:

1.Dba? o dobre imi? klanu. [...]
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 15:54   

Frajerzy "nieogary ?yciowe" b?d? frajerami i do ko?ca ?ycia b?d? uwa?a?, ?e jest inaczej, dlatego wszystkich takich momentalnie olewam i dla mnie oni nie istniej?, ka?dy chcia?by si? odgry?? albo przyjeba? w ry?o, ale ja swoj? agresj? zostawiam na ludzi ktĂłrzy na ni? zas?uguj?, reasumuj?c, naprawd? chcecie traci? czas na band? dzieciakĂłw ktĂłrzy w szkole (no niestety da si? tylko zahaczy? o szko??) s? na samym dole piramidy pokarmowej? Bardzo dobrze robi wyobra?enie sobie, swojej dawnej klasy ze szko?y, gdzie by?cie ich posadzili? ja wiem, ?e w moim ?wiecie nikt by nawet nie zwrĂłci? na nich uwagi (niech starsi te? sobie to wyobra??, w ko?cu ka?dy by? w szkole ;) ).

To tyle...

je?li chodzi o sprzedane egzemplarze powiem tak, Doda jest "s?awna", Bieber jest s?awny, Gracjan Roztocki eee... JP KURWA!.... Tibia, itd. itp. maj? t? popularno?? i fanĂłw... spakuje to wszystko w trzy s?owa, "LUDZIE TO DEBILE" i niestety tylko garstka opiera si? manipulacji i my?li samodzielnie, cho? niektĂłrym to sprawia problem,
rozumiem, ?e CoD dobrze si? sprzedaj? ale spytajcie siebie teraz wszyscy, zastanĂłwcie si?, ile latek ma ta ogromna liczba fanĂłw ktĂłra gra w CoD'a, to nie ma na celu nikogo obrazi? bo to jak WY si? zachowujecie przy grze w CoD'a to wasza sprawa, ?miem twierdzi?, ?e ten wiek jest dosy? ma?y z do?wiadczenia ktore naby?em, wiadomo, net, you tube, ?mieszne filmiki, oraz z sekcjami CoD ktore mamy w PTT, zw?aszcza z poprzedni? sekcj? ktĂłra wylecia?a bo robi?a syf i burdel... a tak, ty te? tam by?e? pitty. Krzyk, przekle?stwa, piski, robienie syfu, przeszkadzanie i m?ode glosy, nikogo nie obra?am ale nie mo?ecie si? te? nie zgodzi?, ?e WI?KSZO?? fanĂłw CoD'a przechodzi okres dojrzewania, je?li kto? nie przechodzi to nie ma si? o co na mnie gniewa? ;) bo przecie? nie mĂłwi? o was ;) .

Dobrze napisa?e? Batar.
TEMAT ZAMKNI?TY
zajmijcie si? ?yciem
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ