Poprzedni temat «» Następny temat
#47. Alpha Team vs PTT
Autor Wiadomość
Użytkownik PITIWI 


Informacje
Dołączył: 18 Lut 2012

Posty: 2
Skąd: Resistance
  Wysłany: 2012-02-18, 20:28   #47. Alpha Team vs PTT

Alpha Team vs Polish Tactics Team (COD: MW3)
25:10





Sparing si? odby? dobrowolnie bez ?adnego przymusu. Smutne jest to, ?e gracze dywizji MW3 ci?gle mĂłwi?, ?e chc? rewan? 5on5 w League of Legends... Nie pomylili czasem dywizji panie Wodzu?
Dla waszego honoru nie usuwajcie tego tematu, bo teraz kolejny raz wida? jak jeste?cie s?abi i jak? ?mieszn? wag? przyk?adacie do dru?yny.
Pozdrawia Was mene?d?er Sons of Plunder, za?o?yciel 4ever eSport, gracz Alpha Team i wielokrotnie banowany na tym forum za posty demokratyczne o prawdzie PTT ...
P1TTY - na tym forum jestem duchem nigdy mnie nie znajdziecie :)

PS. Czekamy na rewan?:
20:04 - [PTT] Kaan ®: jeny mozemy powtorzyc to ale wezniemy dobry sklad ok?

OK! Czekamy.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-02-18, 21:37   Re: #47. Alpha Team vs PTT

PITIWI napisał/a:
...Pozdrawia Was mene?d?er ...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahha no kurwa nie mog? Panie mene?d?erze

A co si? sta?o z moc? ora?a ?? nie przetrwa?a :cry: a tak wam kibicowa?em.

ps. Kto mi powie o co temu bambusowi chodzi - jest w klanie, obra?a nas, jest w klanie, obra?a nas, sk?ada podanie - miesi?c temu, no i znowu si? Lamka czepia

Nie umie bez nas ?y? czy jak ? Kolego odpierdoli si? wa?? wko?cu od nas ?

pss. jeszcze si? tylko troch? po?miejemy
PITIWI napisał/a:
za posty demokratyczne o prawdzie PTT ...


sko?cz najpierw podstawĂłwk? potem pisz "demokartyczne posty hehehe

PITIWI napisał/a:
P1TTY - na tym forum jestem duchem nigdy mnie nie znajdziecie :)


Revolution is coming. Jeste? mo?e mena?erem grupy Ano?nymus ?
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-18, 22:36   

Batar pokocha?em twĂłj post :) Stop Pittalom hahaha :lol:

Ten pittal chyba kolegĂłw szuka, a ?e wsz?dzie indziej go pewnie w pup? wala to przychodzi tutaj si? pop?aka? jak mu nas brakuje :)
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Użytkownik [ZPTT]Emeryt 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 21 Cze 2011

Posty: 190
Skąd: Mr?gowo
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-02-19, 10:42   

Panie menager Pitty masz swoja stronke czy forum to tam sobie spamuj, wrzucaj sobie tysiace ss z meczy jacy to Wy zajebiscie dobrzy gracze...

jakies zawwody mistrzostwa swiata mnie ominely czy mecz o 1 000 000 000 baksow??? Piznij sie chlopie w swoje pustoglowie i pomysl zanim na jakims innym - nie swoim forum umiescisz jakikolwiek post.

PS co zes sie tak LOLa czepnal? Czy kazdy musi byc zboczopny jak Ty i grac tylko w 1 gr????
Ostatnio zmieniony przez Emeryt 2012-02-19, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   85%   23/27
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2012-02-19, 11:13   

A ja napisz? obiektywnie: chuj Ci w dup? zerze ?yciowy.
?artowa?em, teraz serio napisze obiektywnie:

Cz?owieku zastanĂłw si? nad sob?, swoim ?yciem i swoimi przet?uszczonymi w?osami, w??cz chocia? na moment ostatnie pi?? szarych komĂłrek i zastanĂłw si? - wbijasz na nasze forum po wielokrotnym ubli?aniu, potem ca?owaniu nas w dupk? bo chcia?e? wrĂłci? i wklejasz nam tak ni z gruchy ni z pietruchy zdj?cia gdzie gra?e? z naszymi lud?mi, gdzie 90% KlanowiczĂłw o tym nie wiedzia?a/ma w dupie/nie interesuje si?.
WHO CARES!

PowtĂłrz? jeszcze raz. Przypomn? jeszcze, ?e wszyscy mamy na Ciebie wyjebane, mamy Ci? w dupie, "kim Ty kurwa jeste? pajacu?". No wi?c, gdy dzie? po ostatniej twojej wizycie zapomnieli?my kim jest ten smutny ch?opczyk bez ?ycia o nicku Pitty, Ty zjawiasz si? dzi? i zaszczycasz nas zdj?ciami oraz swoj? osob?, powiedz, dlaczego? Nie rozumiesz znaczenia s?owa, "Wyjebane"? Czy my robimy co? ?le? dali?my Ci jaki? najmniejszy ZNAK, ?e Ci? lubimy, martwimy si? o Ciebie, obchodzisz nas? je?li tak, to przepraszam za tak karygodne nieporozumienie.

Widz? twoj? pasj? i hobby ktĂłre zwie si? "gram w gr?(...)" przypuszczam, ?e po ka?dym triumfalnym zwyci?stwie otwierasz kolejnego batonika w nagrod?... tak jak to mia?o miejsce i suppose w sylwestra.

P.S Mieliby?my skasowa? tak wspania?y temat z dowodem na twĂłj iloraz inteligencji? NO WAY!

Cytat:
Pozdrawia Was mene?d?er

hahahah xD ej to nawet ci??ko wymĂłwi?, ciekawe ile razy si? przy tym oplu?
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]Bu?a 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 43
Dołączył: 11 Cze 2011

Posty: 149
Skąd: ChorzĂłw/Edinburgh
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-02-19, 11:14   

No i co by mu tu napisac zeby go nie obrazic hehe hmmmmm..... moze najpierw wytlumacz mi dlaczego marek gral z wami a nie w swoim teamie? Po drugie jesli sparing odbyl sie jak to napisales dobrowolnie i bez przymusu to po jakiego chuja zjebany bambusie tak sie tym chwalisz i z pewnoscia w trakcie wklejania ss musiales majtole zmieniac!! Tak jak Emeryt napisal ze nie lamimy tylko przy jednej grze, ja osobiscie na mw3 mam wyjebane bo za duzo niewykrywalnych cheatow jest i grac sie w esla nie da.
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   28%   7/25
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-02-19, 12:59   

pitty, ale ty jeste? ?a?osny, pokaza?e? ju? , ?e jeste? ?yciowym przegranym, kompletnym zerem i swoje kompleksiki musisz leczy? w necie, przy jakie? godnej po?a?owania gierce.Ciekawe czy poza komputerem te? jeste? taki cwany - nie s?dz? ;)

PS.A i jeszcze jedno...

PS2.Pozdrawia Lider Sekcji PTT Crysis 2, Admin Weteran serwera TS PTT,gracz sekcji Battlefield 3,sta?y klient Brutalnej Knajpy,Rage-man, Dragonborn, W?adca Jedynego Pier?cienia, W?adca KrĂłlestwa Ludzi i 7 KrĂłlestw Westeros.
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
Ostatnio zmieniony przez Orenos 2012-02-19, 13:30, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [ZPTT]NeMo 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 28 Paź 2011

Posty: 148
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2012-02-19, 14:04   

Ja dzi?kuje sekcji mw3 ?e mog?em po raz pierwszy zagra? z wami w t? gr? (free weekend) i w dodatku pcw co na pocz?tek nie?le mi sz?o :D
Nie wiem co to za klan 47 jak brali to na powa?nie, my?l? ?e daleko nie zajd? w ?wiatowych rozgrywkach :)

pozdrawiam

P.S.
Pitty kojarz? tylko z cod'a BO (mam akurat ciebie na steamie w znajomych hmm zbieg okoliczno?ci ?e jako przedtem gra?em w klanie FFT, a teraz jako z coda przenios?em si? na bfa to wiem tyle ?e jak gra?e? w Black Opsa taki kozak to nie by?e? a skilla mia?e? amatorskiego)
Nic akurat Pitty do ciebie nie mam ale jak zauwa?y?em ci? w mw3 i to co piszesz na stronie PTT jest po prostu ?mieszne. Zachowujesz sie gorzej ni? dziecko doro?nij ch?opie.
_________________
دولة اسرائيل
Ostatnio zmieniony przez NeMo 2012-02-19, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   24%   6/25
Użytkownik PITIWI 


Informacje
Dołączył: 18 Lut 2012

Posty: 2
Skąd: Resistance
Wysłany: 2012-02-19, 15:54   

@NeMo Chyba Ci si? co? pomyli?o. To wy (FFT) byli?cie amatorami z publica. Uwa?ali?cie si? za koksĂłw, jak przysz?o pcw to z rykiem uciekali?cie z Firing Range. Znowu mam zarzuci? screenem? Ehh prawda boli. Taka prawda T!co teraz prowadzi dru?yn? MW3 nie graj?c na pubie tylko trenuj?c i gra? liczne pcw. W Black Opsie byli?cie amatorami z publica. Sprzeda?e? si? PTT i popsu?e? sobie reputacj?.
A w BF3 to jak trenujecie? Zapierdalacie kto szybciej przez 5 km mapy?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BF3 jest dla amatorĂłw i funboyĂłw ak. Brutal_Demon, Orenos i reszta doros?ych, ktĂłra wymy?la g?upie prze?miewki i sama zaczyna wojn? s?own?.

@Bula ju? troch? gra?em z Tob? i Ty zawsze narzekasz na cheaterow jak dostaniesz pierwszy lepszy skan nie wiadomo sk?d. Mo?e rzeczywi?cie id? pozapierdalaj czo?giem...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teraz ja si? z Was po?mia?em AMATORZY. W pierwszej wypowiedzi nikogo nie obrazi?em dla Waszej doros?ej ?wiadomo?ci tylko wpisa?em wynik sparingu z raportem :)

Bye, bye i do zobaczenia w Black Ops 2 :)
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [W]sweep 
Spoderman
Weteran




Informacje
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 845
Skąd: Uć
Wysłany: 2012-02-19, 16:37   

Orenos napisał/a:
PS2.Pozdrawia Lider Sekcji PTT Crysis 2, Admin Weteran serwera TS PTT,gracz sekcji Battlefield 3,sta?y klient Brutalnej Knajpy,Rage-man, Dragonborn, W?adca Jedynego Pier?cienia, W?adca KrĂłlestwa Ludzi i 7 KrĂłlestw Westeros.


Zapomnia?e? doda? Dzieci? Smocze miSZCZu xD

Co do tematu nie znam go?cia (nie moja sekcja), ale czytaj?c ten tekst a? ?ciska bebechy.
proponuje zmieni? harmonogram zaj?? w ?yciu codziennym "mened?erze", bo pĂłki co spo?ecznie awansowa?e? na trolla forumowego co plansuje ci? pod kucykiem sraj?cym t?cz?.
 
     
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   7%   6/78
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-19, 17:45   

Pittaj zaoszcz?dz? Ci wstydu i zamkn? temat przy okazji banuj?c cie :)
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ