Poprzedni temat «» Następny temat
Adminka + zmiany na servie
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-10-18, 07:02   

batar183 napisał/a:


[ Dodano: 2012-10-17, 17:34 ]
Przypomnijcie si? -kogo nie wymieni?em- kto mia? admink? ? Wiem na chwil? obecn?:
...
rwij_pantofle


Ale pierdoln??em teraz focha pffff :D pantofle
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [BF]Hinnergy 
Dywizja Battlefield



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 19 Mar 2012

Posty: 50
Skąd: W-wa
Wysłany: 2012-10-18, 22:04   

MOORFEUSZ napisał/a:
Darowa?by? sobie te niepotrzebne nikomu s?owa wplatane w mĂłj nick -,-


Jaki oburzony :P
 
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   92%   12/13
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-10-19, 16:03   

batar183 napisał/a:
wykupuje na dzi? admink? na gameservers, wi?c jutro powinna by?, primo ogarn? wasze Konta a do ko?ca tygodnia postaram si? ogarn?? pluginy, ale na niektĂłre pluginy b?dzie trzeba poczeka? a? obecn? naprawi? bo trzeba ?ci?ga? ustawienia/etc.

[ Dodano: 2012-10-17, 17:34 ]
Przypomnijcie si? -kogo nie wymieni?em- kto mia? admink? ? Wiem na chwil? obecn?:
Wodzionka
Harakurum
qoobek
Qba
tyrion
nesc
hinnergy
Cheat M00RFEUSZ
krecik
rwij_pantofle
Rampalt


Jeszcze mnie brakuje na tej li?cie.
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-10-19, 16:44   

Orenos napisał/a:
batar183 napisał/a:
wykupuje na dzi? admink? na gameservers, wi?c jutro powinna by?, primo ogarn? wasze Konta a do ko?ca tygodnia postaram si? ogarn?? pluginy, ale na niektĂłre pluginy b?dzie trzeba poczeka? a? obecn? naprawi? bo trzeba ?ci?ga? ustawienia/etc.

[ Dodano: 2012-10-17, 17:34 ]
Przypomnijcie si? -kogo nie wymieni?em- kto mia? admink? ? Wiem na chwil? obecn?:
..WodziOnka
HarakuRum
...qoobEk
Qba
....tyrioN
nesc
hinnergy
Cheat M0ORFEUSZ
krecik
rwij_pantofle
Rampalt
MaciekSun


Jeszcze mnie brakuje na tej li?cie.


Jeste? w ukrytym przekazie, o wielki


A tak na serio na TEJ LI?CIE te? jeszcze Ci? brakuje - a mĂłwi?e? co?, ?e ?ydĂłw nie lubisz ? :/
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-10-19, 17:38   

Nie wszystkich.A na drugiej li?cie jeszcze si? pojawi? ;)
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
Ostatnio zmieniony przez Orenos 2012-10-19, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-11-02, 10:17   

Harakiri.
Da si? tak ustawi? ultimate map menagera, a?eby za?Ăł?my od 2 w nocy do 11 rano po warunkuem ?e jest mniej jak 40 graczy na serwerze tylko jedn? map? wali? ?, a powy?ej 40 osĂłb wrzuca obecn? maplist? ? - czyli 2 warunki (godzina + sloty)
Zauwa?y?em, ?e NH tak maj? - jak jest ma?o osĂłb leci u nich caspian, 1500 TicketĂłw - jak si? rozkr?ci wpada ca?a ich maplista, a dobrze im ten serwer prz?dzie, nasz si? kiedy? rozk?ca? oko?o 12~13 ale coraz mniej graczy napierdala w bfa i aktualnie rusza serwer z kopyta oko?o 16 - do tej 23~24, co jest na chwil? obecn? w stosunku do innysch serwerĂłw za ma?? ilo?ci? aby w rankingu i?? do gĂłry a nie na dĂł? - no i przyci?ga? wi?szk? rzesz? graczy. Link ps. daje linka podgl?dowo, nie gra? tam ! bo wspieracie wroga :evil:

Na chwil? obecn?:
- da?em wi?cej ticketĂłw, bo lepiej jak si? gra d?u?ej, no i ?atiwej si? rozkr?ca bo maj? go?cie wi?cej czasu na co?-tam-co?-tam na serwie
- resp pojazdĂłw z 65 na 55 % da?em - bo serwery z fast resp najpopularniejsze s? - to i tak jeszcze nie jest fast resp, ale ju? zamiast 30 sekund czeka si? 20, wi?c torch? wi?cej zabawy a mniej stania.
- zmieni?em z 30 sekund na 40 sekund start rundy (deafultowo by?o 60) ale narzekali?cie ?e 30 za szybko bo si? wgrywa? nie "zd??acie" (jest takie s?owo?)
- wywali?em Dywan z maplisty, bo nie spotka?em si? z opini?, ?e mapa fajna, wi?c na chuj si? m?czy?.

Panowie Admini do was te? uwaga, nie nadu?ywajcie adminki, i patrzcie z przymkni?tym okiem na przewinienia sta?ych bywalcĂłw - zamiast kicka, upomnienie i kill - jak nie zajarzy to mo?na ostrzej, ale nie zra?ajcie ludzi do naszego serwera ;)

^^przegl?da?em sobie logi ostanio i widzia?em dziwne komendy i powody, kickĂłw :/


Tak?e pomy?lcie co by jeszcze mo?na poprawi?, jak si? komu? co? nie podoba, bo trzeba si? jako? na ten kryzys przygotowa?, bo co? bfowi nie idzie jak si? patrzy na staty globalne, w godzinach szczytu 40k graczy straszna bida...
_________________
Ostatnio zmieniony przez batar183 2012-11-02, 10:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik Harakiri 
Moderator

Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield

Weteran



Informacje
Dołączył: 13 Lut 2011

Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2012-11-02, 10:30   

Powinno si? da? ustawi?, zajm? si? tym dzisiaj :)



Mnie bardziej dziwi to ?e nikt ju? nie przestrzega taryfikatora kar Kickowanie, Bany - czasowe, permamentne - Taryfikator kar. Wiele razy ju? o tym mĂłwi?em i ci?gle widz? wiele perm banĂłw za jednorazowy baserappe czy za obraz? admina. Poza tym przegi?ciem by?o niedawne zjawisko z wyrzucaniem na chybi? trafi? po?owy serwera bo by?y wszystkie spoty na mapie i kto? mia? cheata. Przez takie zachowanie ludzie przestaj? gra? na naszym serwerze, a szkoda bo na pocz?tku wiele razy widzia?em jak ludzie chwalili sobie ?e zawsze u nas jest jaki? admin i pilnuj? porz?dku, nie mĂłwi?c ju? o banie na Ichiro ktĂłry ma przegrane na naszym serwerze wi?cej godzin ni? po?owa klanowiczĂłw.


ps. zrobione :)
Ostatnio zmieniony przez Harakiri 2012-11-02, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   70%   29/41
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-11-02, 11:28   

Dajcie mi admink?, a zrobi? to co Hitler z Niemcami mi?dzy 1933, a 1939.
_________________
batar183 napisał/a:
Popieram w 100%, świetnie mi się gra z Orenosem, kosi równo i zawsze gra z myślą o zespole i zadaniach, a nie fragach.
Ostatnio zmieniony przez Orenos 2012-11-02, 12:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-11-02, 16:29   

Ichiro tylko zniechecal do serwera ciaglym zajmowniem czolgu i baserapowaniem i tyle w jego temacie - rozumiem Harakiri, ze to twoj kolega czy cos, ale spojz na to z troche szerszej perspektywy ^^

Batara pomysl co do zmian maplisty w godzinach po 23 i przed 16 jest bardzo dobry, ale wapite czy cokolwiek poza metro w godzinach po 24-1 i przed 14 zapelni server w obecnej sytuacji. Czesto gram w nocy i niestety jest pelno servow metro 32 i 64 z full graczy i tylko kilka conquest 64 jak xtracommunity czy oscarmike... oni majasiec po kilk czy kilkanascie serwow z roznymi maplistami i ciezko jest im zabrac graczy.

Prawie co wieczor po 23-24 jak u nas sie robi pustka idziemy z klanowiczami wlasnie gdzies na metro 32 albo na rusha 32 czy close quarters / armored kill. Moze ustawic addon zeby w godzinach poza szczytem 1-24- graczy - metro powyzej 24 dodaje bazar conquest albo bazar i sekwane rush czy jakies inne kombinacje...

Moim zdaniem conquest large sie robi ciekawy dopiero powyzej 50-55 graczy inaczej jako infantry jest nuda i sporo osob wychodzi, a nie kazdy lubi latac czy jezdzic pojazdami wiekszosc woli infantry - w nocy i w godzinach okolo poludnia po prostu nie ma wystarczajacej ilosci graczy zeby byl fun na duzych mapach dla graczy poza czolgami i pojazdami latajacymi ...

Odnosnie instant vehicle jestem sceptyczny - nigdy nie wchodze na takie serwery i wiem, ze duza czesc bardziej doswiadczonych graczy ma to samo zdanie... Takie serwery sa po prostu debilne rozwalasz vipera mija 10 sekund leci nowy i tak wkolko :D
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2012-11-02, 19:41   

@Harakiri
Je?eli chodzi o kicki zwi?zane z multispotem, nie przesadzajmy, ?e wylatywa?o pĂł? serwera (przynajmniej ja o takich rzeczach nie wiem) Sam sprzeda?em kilka razy kicka podejrzanemu cheaterowi w zwi?zku z tym tematem. Ale moim subiektywnym zdaniem, lepszy kick 2-3 graczy (a nie pĂł? serwera) ni? masowy rage-quit, bo 5 rund? siedzisz w bazie, chuja mo?esz zrobi?, bo gdzie nosa nie wystawisz, to dostajesz w plecy. Kolesie, ktĂłrzy wylatywali, nawet je?eli nie byli cheaterammi:
1) nie dostawali nawet czasowego bana, tylko byli kickowani (przynajmniej w wi?kszo?ci przypadkĂłw)
2) nikt, kto mia? normalne staty nigdy z tego powodu nie wylecial
3) pytanie zagadka. Jak widz? kolesia w teamie, ktĂłry ma przegrane 7 godzin, k/d 3.5, celno?? 24%... ?wieci si? ca?a mapa, to mam czeka?, a? jegomo?? znudzi si? po 3 rundach i liczy? na to, ?e ludzie na serwie b?d? tolerowa? permanentnego spota? Czy sprzeda? mu kicka?

@reszta
Apropo zmian na serwie (co tam, dorzucam par? groszy co miesi?c, to i powiem co my?l?):
1) Zmiana mapy/trybu ze wzgl?du na ilo?? graczy/godzine to bomba sprawa jak dla mnie
2) Jestem na nie, je?eli chodzi o zmniejszanie respa pojazdĂłw (wydaj? mi si?, ?e je?eli np latasz i zestrzelisz helk? przeciwnika, to powiniene? by? nagrodzony tymi paroma sekundami spokoju) fast resp jak dla mnie nie ma najmniejszego sensu, rĂłwnie dobrze na tej samej zasadzie mo?emy zmniejsza? resp graczy (bo komu? tam si? fajniej gra jak nie musi czeka?) - dla mnie to nie ma sensu i nawet 65% je?eli chodzi o pojazdy, by?o wrzodem na mojej dupie.
Tak, wiem, ?e du?o graczy lubi siedzie? w pojazdach. Du?o graczy te? marudzi, ?e jak rozpierdzieli czo?g przeciwnika, to po 20 sekundach przyjdzie nast?pny.
3) ?eby nie by?o, ?e tylko pierdole, pomys? ode mnie:

Dlaczego nie sprĂłbujemy zmienia? map/trybĂłw gry od czasu do czasu? zrĂłbmy np weekend z rushem w armored kill, jaki? wieczĂłr tdm na kana?ach, conquest na metro, kiedy indziej wrzu?my Karkand. Nie mĂłwi? tu o napierdalaniu w ka?dy dzie? tygodnia czego? innego, ale o jakiej? akcji, np raz w tygodniu (ile mo?na napierdziela? na sekwanie/bazaarze/kana?ach). Mamy do dyspozycji ponad 20 map i 10 trybĂłw gry. Zmie?my co? od czasu do czasu na godzin? albo dwie.
Kolejn? spraw? mo?e by? robienie konkursu na serwie. Co? w stylu zdob?d? najwi?cej kili w weekend na naszym serwie, a wygrasz br?zowe majtki mojej babci.
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik Harakiri 
Moderator

Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield

Weteran



Informacje
Dołączył: 13 Lut 2011

Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2012-11-02, 20:03   

qoobeq napisał/a:
@Harakiri
Je?eli chodzi o kicki zwi?zane z multispotem, nie przesadzajmy, ?e wylatywa?o pĂł? serwera (przynajmniej ja o takich rzeczach nie wiem) Sam sprzeda?em kilka razy kicka podejrzanemu cheaterowi w zwi?zku z tym tematem.
Ale moim subiektywnym zdaniem, lepszy kick 2-3 graczy (a nie pĂł? serwera) ni? masowy rage-quit, bo 5 rund? siedzisz w bazie, chuja mo?esz zrobi?, bo gdzie nosa nie wystawisz, to dostajesz w plecy. Kolesie, ktĂłrzy wylatywali, nawet je?eli nie byli cheaterammi:
1) nie dostawali nawet czasowego bana, tylko byli kickowani (przynajmniej w wi?kszo?ci przypadkĂłw)
2) nikt, kto mia? normalne staty nigdy z tego powodu nie wylecial
3) pytanie zagadka. Jak widz? kolesia w teamie, ktĂłry ma przegrane 7 godzin, k/d 3.5, celno?? 24%... ?wieci si? ca?a mapa, to mam czeka?, a? jegomo?? znudzi si? po 3 rundach i liczy? na to, ?e ludzie na serwie b?d? tolerowa? permanentnego spota? Czy sprzeda? mu kicka?


Nie raz widzia?em jak +7 osĂłb by?o wyrzucanych z powodem " szukamy cheatera ", nie jest to sposĂłb na znalezienie nieuczciwego gracza, a co gorsza przez takie zachowanie zniech?camy nowych graczy do gry u nas i prosz? Cie nie wmawiaj mi ?e sprawdza?e? jakie maj? kd i ile godzin wygrali zanim ich wyrzuci?e?.



Popieram natomiast pomys? ze zrobieniem konkursu na najwi?cej zabi? z jakie? broni - szczegĂłlnie ?e mamy teraz stron? ze statystykami serwera.
 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   70%   29/41
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-11-02, 21:10   

W pelni popieram qoobka w sprawie respu pojazdow - zmniejszanie go tylko dysbalansuje rozgrywke i robi sie debilne spamienie... Jest cala masa osob, ktora nie toleruje instant vehicle czy jakichs udziwnien typu 50% szybszych spawnow.

Proponuje dac normalne spawny i moze nawet to napisac w nazwie serwa, bo chocby na yotuube wielu najpopularniejszych komentatorow wlasnie narzeka, ze ciezko znalesc servy bez n00b instant vehicle...
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2012-11-02, 23:38   

Harakiri napisał/a:
qoobeq napisał/a:


Nie raz widzia?em jak +7 osĂłb by?o wyrzucanych z powodem " szukamy cheatera ", nie jest to sposĂłb na znalezienie nieuczciwego gracza, a co gorsza przez takie zachowanie zniech?camy nowych graczy do gry u nas i prosz? Cie nie wmawiaj mi ?e sprawdza?e? jakie maj? kd i ile godzin wygrali zanim ich wyrzuci?e?.


Sorry Harrakiri, ale za przeproszeniem pierdolisz g?upoty teraz. Chcesz mi powiedzie?, ?e patrzy?e? mi przez rami?? ZAWSZE sprawdza?em staty zanim ktokolwiek wylecia?. Nie by?o jedego przypadku kiedy wypieprzy?em kogo? z serwa na chybi? trafi?. Ma?o tego, ?eby mie? pewno??, ?e nie wypieprza?em za nic, ?azi?em potem za takimi frajerami po innych serwerach. TU masz przyk?ad.
Nie przypominam sobie te?, ?eby wylatywalo wi?cej ni? 2 czy 3 osoby. Mo?e akcje takie mia?y miejsce, gdy mnie nie by?o na serwie. Albo by? to pojedynczy wypadek kiedy frustracja wzi??a gĂłr? nad rozs?dkiem.
Jasne, masz razj?, nie jest to najlepszy sposĂłb na znalezienie czitera, ale niestety, innego nie by?o. Akcje w stylu "szukamy czitera" mia?y miejsce na naszym serwie 4 mo?e 5 razy (te o ktĂłrych wiem), wi?c nie mĂłwmy te? o masowych kickach.

Mo?emy sobie tutaj dyskutowa?, czy lepiej wyrzuci? kilka osĂłb, czy pozwoli? cziterowi rozwali? serwer. Nie powiesz mi chyba, ?e uczciwi gracze b?d? wchodzi? na serwer, na ktĂłrym pozwala si? gra? czituchom, bo admini nie s? na 100% pewni, ?e kto? oszukuje.

Hacka o ktĂłrym mowa nie widzia?em od ?adnych paru miesi?cy, wi?c nie rozumiem czemu teraz odgrzewasz kotleta i p?aczesz nad rozlanym mlekiem, a nie poruszyli?my tej sprawy kiedy by?a aktualna.

Wracaj?c do tematu:

Kurzy si? u mnie Cyborg Fly 5. GĂłwno straszne z tego jest, co nie zmienia fakty, ?e warte pare z?ociszy. Sprawdz? jutro, czy przypadkiem nie ma na nim ?adnych ?ladĂłw u?ytkowania, ale wydaje mi si?, ?e na nagrod? powienien by? ok. Oryginalne pud?o jest, papiery wszystkie mam, a patrz?c na to, ?e na innych serwach rozdaj? koszulki, my?le, ?e b?dzie to ca?kiem atrakcyjna nagroda. ZrĂłbmy jaki?, powiedzmy dwutygodniowy konkurs, tylko z g?ow?, a nie tak, ?eby ka?dy idiota biega? po serwie z erpegiem i prĂłbowa? str?ci? helke, albo kampi? na samolot, bo liczymy ilosc kili z powietrza.
Proponuj? te? z konkursu wykluczy? klanowiczĂłw:
a) bo wiadomo kto wygra
b) ?eby nie by?o, ?e konkurs ustawiony
c) nagrod? dla nas i tak b?dzie wi?kszy ruch na serwerze

Powinni?my te? wzi??? pod uwag? rozreklamowanie konkursu, chuj wie gdzie i jak, ale im wi?cej ludzi si? dowie, tym lepiej, nie s?dz?, ?eby spam na czacie by? wystarczaj?c? reklam?.

Co do ustawie? serwa:
Proponuj? wrĂłci? do poprzednich 65% (moim zdaniem i tak za szybkiego) czasu respa pojazdĂłw:
- kana?y: dla RU s? jeszcze bardziej przerypane (szybszy resp samolotu, helki i wielkiej ?wini)
- baazar: (po jednej btrce z kazdej strony, w ktĂłrej siedzi 2-3 graczy, kosz?c kolejnych 30. rozwalasz btrke z rpga, po 20 sek masz nast?pn?)
- sekwana (to co wy?ej, tylko z czo?gami)
- damavand (ktĂłry wylecia? i ktĂłry ja jako jeden z nielicznych lubi?em, jedna helka i jeden czo?g, jeszcze mniejszy bonus ze zniszczenia pojadu przeciwnika)
- firestorm i caspian tu moim zdaniem szybszy resp nie ma tak wielkiego wp?ywu na gr? ze wzgl?du na liczb? pojazdĂłw)
- moim zdaniem pojazdy, powinny by? szanowane, a z coraz szybszym respem promujemy gr? w stylu, wpierdol? si? na punkt/ flag?/baz? btrk?/czo?giem/helk? zabije 3 i sam zgin?, zrespi? si? w bazie, i za 20 sek, zrobie to samo, sko?cz? gr? z k/d 30/10 i b?de w pierwszej trĂłjce. Z mojego punktu widzenia im szybszy resp, tym ?atwiej jednej osobie bra? ten sam pojazd z bazy.
Ostatnio zmieniony przez qoobeq 2012-11-03, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik MOORFEUSZ 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Dołączył: 16 Gru 2011

Posty: 408
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-11-03, 11:42   

Bez instant vehicle!! Normalny spawn pojazdĂłw!!
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   80%   36/45
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-11-03, 14:48   

taka ciekawostka:

@Ja:
dzi? natomiast z nazwy serwera znikn?? dopisek g4g.pl



@Wiciu:
I to celowe. Za chwil? w ogĂłle automat b?dzie wam wycina? G4G

Zdecydowali?my si? nie bra? na klat? szopki jakie odchodz? (no niestety) na polskich serwerach BF3.
Z racji dopisku G4G.pl niezale?nie co tam odwalacie.. i tak idzie na konto community G4G.pl (serwery G4G to syf, ?redni gameplay, zasady z dupy, admin mnie zbanowa? i tego typu teksty ). Tego typu maile dostaj?.Ludzi zg?aszaj? odwo?anie od banĂłw na serwerach komercyjnych z ktĂłrymi nic poza us?ug? hostingu nie mamy wspĂłlnego.
?rednio z tego mamy jaki? zysk. Zatem czujcie si? wolni usun?? branding G4G.pl
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ