Poprzedni temat «» Następny temat
A wszyscy za jednego...
Autor Wiadomość
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 10:05   A wszyscy za jednego...

Cze?? Ch?opaki!
Og?lnie nie robi? takich akcji ale go?? mnie wyj?tkow? sprowokowa? swoj? prostot? i dziecinno?ci? (25lat to chyba zmy?ka ... albo pomy?ka... raczej genetyczna )
Nie widz? mistrza HaWoK(PL) na Waszej li?cie cz?onk?w klanu, ale chyba w rekrutacji go przyjeli?cie, pewnie kwestia czasu kiedy dopiszecie go, ale zanim to zrobicie zapraszam na moj? galeri? xfire: http://www.xfire.com/scre...f94174a5d2b.png (dos?ownie ostatnie skriny)
Gra?em z nim troszk? wczoraj a w zasadzie dzisiaj na serwerze wilk?w
Nie robi?em skrin?w ka?dej jego wypowiedzi w moj? stron? (wszystkie mia?y jedno zabarwienie, obfituj?ce w jego podw?rkowe zwroty), ale wiele os?b mu pisa?o ?eby nie p?aka? je?eli jest s?abszy ( przykro mi kolego ale taka jest prawda).
Zr?bcie z tym co tylko chcecie. Ja na og?? nic nie mam do =PTT=, ale jak widz? takie zachowanie waszego DOROS?EGO HaWoK(PL)'a to naprawd? dobrze o Was wszystkich nie ?wiadczy.

Pozdrawiam Wszystkich
magnum-team.pl
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 10:20   

Co swiadczy!! A jak juz to 26 syneczku:) i nie chodzi czy slabo nie slabo ale zadnych hackow czy innych dupereli nie uzywam w przeciwienstwie do ciebie. I wole przegrywac i ci jechac w papi?r zebys zm?drzal i gral jak m?zczyzna a nie jak ciota .MAsz jak?s frajde z takiego graniA ?e po?owa twoich strza??w jest korygowana to fajnie wporzo ale to se idz pograc na jakie? shackowane serwery jak cie to bawi. AAA no i wog?le to nie tylko ja jak wida? i jak pamietasz jecha?em ci synku. Se fotki kurde porobi? co za cie? wy?lij je do EA albo na Policje sie poska?y? ojeju jeju nie pop?aka?e? sie wieczorem jak sie k?ad?e? spa???
Kulture to zawsze mam ale do takich os?b jak ty zero szacunku niecierpie cziterstwa i oszustwa.Kiedys to sie gra?o spokojnie i wyrzuca?o sie takich jak ty a szarpa?em dobrze na serwach bo inni nie korzystali z dupereli jak ty!!A teraz ju? jest inaczej niestety scena BF upada przez takich jak ty m.in.
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 10:25   

Co do twojego wieku- patrzy?em na twoje podanie nie na awatar ... tato heh
Co do twojej kultury- teraz zn?w j? pokaza?e?
Co do moich zdj?? na xf- robi? je dla tzw picu, i by si? po?mia?, mi?dzy innymi z takich jak ty.
nigdy nie czitowa?em i nie b?d?, watro by? popatrzy? jak wygl?da aimbot a p?zniej dopiero rzuca? mi?skiem na serwerach.
Heh a pytasz czy nie pop?aka?em si? jak k?ad?em si? spa?? Wiesz? prawie, prawie si? pop?aka?em... ze ?miechu...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez lucash 2009-05-09, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2009-05-09, 10:39   

A ja przejrza?em wszystkie te screeny na xfire i niemal?e na ka?dym jaki? gracz si? do ciebie bura o czitowanie, jak dla mnie ma?o prawdopodobne ?eby akurat tyle ludzi z r??nych serw?w i w r??nych czasach oskar?a?o cie o czity bezpodstawnie, tym bardziej ?e.... "magnum" wiele z?ego ju? o was s?ysza?em, wi?c wierze, ?e u?ywa?e? jakich? dopalaczy zw?aszcza, ?e nie jedna czy dwie ale wiele os?b si? o to was czepia?o. A zachowanie Hawoka... no c??, to zostawi? Wodzowi, Ma?kowi albo Pitersonowi ... ;p

/Piterson chyba "Wodzowi, Matiemu albo Pitersonowi ... ;p "
Ostatnio zmieniony przez PiTeRsOn 2009-05-09, 11:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 11:02   

No to napisz? jeszcze raz dla ciebie Co do moich zdj?? na xf- robi? je dla tzw picu, i by si? po?mia?.
A zauwa?, jakbym czitowa? to po co robi?bym te skriny? Z reszt? u pana PB te? jestem czysty.
Gracie czasem na waib? Mo?e jakie? gathery? ^
Ostatnio zmieniony przez lucash 2009-05-09, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 11:03   

jeszcze dzisiaj wypowiem sie w tej sprawie zas teraz nie mam zbytnio czasu ani sily... dopiero wstalem a oczy mi sie same zamykaja ;) tylko jedno panowie... jak bedziecie klnac, obrazac itp na forum posypia sie warny lub bany czasowe a po uzgodnieniu z Wodzem robia sie na "nigdy" ;) to tylko wskazowka na dobry poczatek tego tematu ;)

Hawok... nie pisz z capslockiem bo to niezbyt dobrze wyglada (SS) :lol:
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik [ZPTT]avantic26
TurboPampers
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 11 Wrz 2008

Posty: 88
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2009-05-09, 11:05   

Je?eli chodzi o zachowanie Hawoka to niezbyt dobrze swiadczy o klanie tym bardziej ?e gra na publiku,a co do magnuma hmm czity by?y i b?d? a to czy u?ywa niewiem i mam to w dupie,ka?dy gra dla siebie,je?eli komu? sprawia satysfakcja grania na g?wnie i my?li ?e jest pro to jest prawdziw? k......bez muzgu ;)
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2009-05-09, 11:18   

"tzn dla picu i by si? po?mia?" no to wiele m?wi o twojej osobie i dlaczego robi?e? screeny mimo to ?e czitowa?e?? hmm.. z w?asnej g?upoty? Zostawiaj?c te screeny udowodni?e?, ?e to nie jeden przypadek, tego ?e kto? (tutaj Hawok) wkurzy? si?, ?e u?ywasz dopalaczy, lecz w?a?nie wiele graczy, a to zwi?ksza prawdopodobie?stwo tego, ?e naprawd? czitowa?e?. Poza tym ka?dego gracza w ka?dej grze multi w?a?nie najbardziej wkurza to jak kto? czituje, nie ma nic gorszego i wtedy stress lvl dochodzi do zenitu. Znam si? na ludziach i po paru s?owach lub paru tekstach mo?na stwierdzi? jaka jest osoba, dlatego id? co? wszama? i zostawiam to reszcie. I teraz szczerze powiem, jestem zbyt leniwy ?eby kopa? ten temat i o tobie pisa? :lol: :P
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik [ZPTT]koRo_PL 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lis 2008

Posty: 31
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-05-09, 11:18   

Je?li chodzi o nasz klan to Hawok wypowiadajmy sie z kultura a nie same przeklenstwa itp. itd. to potem ?wiadczy tylko i wy?acznie o nas(PTT)... a nieraz s?yszlem od innych klanow ze z nas cziterzy i bez kultury ale mam to w dupie i staram sie pokazywac ze niemaja racji ;) (ale pewnie sami sa nielepsi :D )a czy uzywa czitow to jak avantick mam to g?eboko w dupie jak chce to niech uzywa jego sprawa... 8) pozdrawiam :)
_________________
...::: Visca El Barca !!! :::...
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   36%   4/11
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 11:35   

Hacki aimboty to r??nica ale kij z tym ka?dy wie ?e nie gracie czysto.Pozatym by?o wczoraj wida? szkoda ?e nie nagra?em tego co? ty wyprawia? za sztuczki magiczki!! A ?mia? to sie mo?esz ze swojej g?upoty i dziecinady bo jak mo?na wog?le korzysta? z jaki? pierd??.
Wlasnie kulture to ja zostawiam w takim przypadku jak tw?j za drzwiami dopiero jak widze ze ktos gra i ma umiej?tno?ci to szacuneczek a do ciebie powtarzam zero za twoje skrypciki. Hehe do picu zdj?cia ciebie ukulali chyba do picu kole?:)
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 12:10   

Zwykle jest tak, ?e je?eli kto? dostaje baty to pisze "cziter, haker" itd w?a?nie tak jak to zrobi? wasz kolega. Serio ch?opie zacznij gra? na bardziej wymagaja?ych serwerach, po?wicz i bedziesz gra? lepiej.
Ale widz? ?e nie rozumiecie po co ja robie te skirny... heh robi skriny by pokaza? ze jest cziterem no suuper super ch?opaki. IQ wysokie ...
Tak my?l?... to wed?ug was jak jaki? noobek pisze do skillera, ?e ma czity to skiller czity ma tak? Acha no to powodzenia.
A co do maGnum, strzyka nas to ?e noobki uwa?aj? ze mamy czity. Warto popatrzy? czasem na PB i p?zniej plakac.
p.s. rozmowa wam troszke ucieka z tematu
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 12:28   

hehehehehehe to kto tu ucieka od tematu a w dupie cie mam kole?!! ?wiczyc nie musze bo gram juz w Battla prawie 3 lata i idzie dobrze na czysto w przeciwienstwie do ciebie lolek i sie nie kryj tym PB bo nie wszystko umi wychwycic sa te? dobre skrypty ktorych nie widzi.
Korzystasz z czego? proste jak.... :mrgreen: A to wiadome ?e to inni widz? ale nikt sie nie przyzna ani do winy ani do ?adnych badziewi z jakich korzysta normalka.
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik [ZPTT]SIWY DYM 
CL Klanu =PTG=
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 44
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 57
Skąd: Polish Tactics Group
Wysłany: 2009-05-09, 12:28   


Mo?e oba klany wbij? na serwerek z BattleRecorder i pograj? kilka rund po czym ?ci?gn? i przejrz? zapis z dema - od razu b?dzie wida? kto u?ywa 'czit?w' i tym podobnym dopalaczom. Macie tyle jaj?

P.S.
Na screenach nie ma nic przez co mo?na pos?dzi? kogo? o 'czity' a to ?e kto? na 'chacie' komu? zarzuci? ich stosowanie nie jest jednoznaczne z ich u?ywaniem.
_________________
[ ClanLeader Klanu / =PTG= Polish Tactics Group / http://bf2.easyisp.pl/ ]
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 12:36   

W?a?nie potrzebowa?em wypowiedzi osoby z g?rnej pu?ki - Leadera. Poczekam jeszcze na waszego CL'a
btw: czego si? nie robi by zwi?kszy? ilo?? odwiedzin galerii na xf [;
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]SIWY DYM 
CL Klanu =PTG=
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 44
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 57
Skąd: Polish Tactics Group
Wysłany: 2009-05-09, 12:43   


lucash na jakim serwerze takie "?adne" s?ownictwo jest stosowane? By? mo?e wpadn? tam na ma?? 'degustacj?' ;)

P.S.
Je?li prowadzicie rozmow? na tak delikatne tematy jak 'oszustwa' i 'kultura osobista na serwerach' zachowajcie przynajmniej tutaj jaki? poziom dobrego smaku w wypowiedziach zamiast 'drapa?' si? jak rozdra?nione dzikie kociaki :mrgreen:
_________________
[ ClanLeader Klanu / =PTG= Polish Tactics Group / http://bf2.easyisp.pl/ ]
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ