Poprzedni temat «» Następny temat
A wszyscy za jednego...
Autor Wiadomość
Użytkownik lucash


Informacje
Dołączył: 15 Lut 2009

Posty: 20
Skąd: krk
Wysłany: 2009-05-09, 13:46   

To by? serwerek wilk?w jako? o 2 w nocy xD ledwo widzia?em na oczy bo Juwenalia, imieniny Taty i tak jako? si? nazbiera?o. A jeszcze mam ci?gle problem z netem heh a tu jeszcze mi truje g?ow? ze mam czity ... Ale chocia? si? po?mia?em przed spaniem
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 13:50   

Po?mia?em sie ojejujeju ale ci wali franek ja z ciebie sie moge po?mia? bo mie rozwala?e? wczoraj szkoda ze nie tylko mnie Matiaxa te? i jeszcze jaki? 2 kolesi na serwie.
Z tym co wyprawia?e? trza cie nagra? bo to normalnie sie do archiwum X nadaje.
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik lipa 


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 4
Skąd: Wa/wa
Wysłany: 2009-05-09, 14:02   

Po pierwsze to witam was bo pisze tu pierwszy raz i wypada si? przywita? :) .
Wiadomo w ka?dym klanie s? normalni gracze z kultur?, kt?rzy zachowuj? to co widz? dla siebie i tacy kt?rych czasem ponosz? emocje. Nie chodzi tu o to co my?li o nas, ale niech si? wy?yje na tym forum na TS czy tam vt i ju?. Ale takie chamstwo to przegi?cie. Je?li kto? uwa?a ?e mamy czity, a sam jest pr0 uber itp. a wszyscy kt?rzy go bij? to cziterzy to dawajcie tego serwa z Recordem i jazda tylko potem oficjalne przeprosiny na bf.pl.
Jak m?wi?em ka?dego czasem czasem ponosz? emocj?, ale warto przeprosi?, a nie brn?? w to dalej... pzdr
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 14:06   

Przeprosin nie b?dzie bo ka?dy wie swoje. A nikt tu nikogo nie leje tylko chodzi o 1 osobe a nie ?e wszyscy bo kazdy czasem ma lepszy dzie? a czesm gorszy i wie na co go sta? tymbardziej jak gram 3 lata a nie 3 miesi?ce:) ale wporzo wporzo.
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik lipa 


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 4
Skąd: Wa/wa
Wysłany: 2009-05-09, 14:10   

Kolego cytat :"Magnum yeahbany". Wi?c nie jeden. A poza tym to dobry gracz w z?ym dniu odpuszcza sobie gr
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 14:13   

Po 1 kolegami nie jeste?my flaszki my razem nie wypili.(i nie wypijemy)
Po 2 to tylko jeden bo mial nick Magnum yeah bunny a chodzi?o mi o cal? jego nazwe Magnum yeahbany o tego jednego kolesia.
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 14:19   

to teraz ja sie wypowiem moze w tej sprawie jako vCL klanu PTT ;) Lucash hmmmm zostales skickowany z serwera przez adminow... hmmm i to chyba serwer Wilkow... wiekszosc osob z klanu =wilk= ja szanuje i odwrotnie ale jak zawsze w ktoryms klanie znajda sie wyjatki tych nie sympatycznych osob takze dazac do tematu ufam im co do kickow,banow itp..

Po prostu moim zdaniem masz CFG ale kto sie przyzna do tego co nie :?: ja jezdze na default i jestem z tego dumny a jak osoby na serwerze cos o mnie pisza to nie robie screen shot-ow( bo to jest dla mnie tak jakbym dostal po nosie i poszedl na policje) tylko sie usmiecham bo to co pisza niektorzy jest tak zalosne ze az smieszne...

Widzialem wypowiedzi na SS osob grajacych na serwerze w tym Hawoka... nie popieram takiego zachowania a wrecz potepiam...

Hawok :!: na forum masz juz ostrzezenie... tym razem to nie przelewki... przesadzasz :evil: i w Twojej sprawie podejmie kroki Wodzu bo chyba jak ja do Ciebie mowie i pisze to do tej slaskiej glowki nic nie dociera :!: :/


lipa napisał/a:
"poza tym to dobry gracz w z?ym dniu odpuszcza sobie gr?."
- heh wow wykryles moj styl i kazdy to z klanu wie bo zawsze tak robie :mrgreen:
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez PiTeRsOn 2009-05-09, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik lipa 


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 4
Skąd: Wa/wa
Wysłany: 2009-05-09, 14:28   

Po pierwsze to nie chcia?bym by? twoim koleg? i b?d? m?wi? jak chce (wolno?? s?owa).
Po drugie to wyra?aj si? precyzyjnie jak ju? kogo? chcesz obrazi? bo si? mo?esz narazi? ca?emu klanowi.
Po trzecie to
Cytat:
tym bardziej ?e.... "magnum" wiele z?ego ju? o was s?ysza?em, wi?c wierze, ?e u?ywa?e? jakich? dopalaczy zw?aszcza, ?e nie jedna czy dwie ale wiele os?b si? o to was czepia?o
cytat demona.
A po czwarte to lqs jest moim ziomkiem z klanu i bd go broni? jak b?dzie trzeba, ale wtedy gdy bd mia? pewno?? ?e si? inni myl?.

Co do wypowiedzi pitersona to cholera jasna zaczynacie mnie irytowa?, nie masz dowod?w to nie m?w s??w typu "na pewno masz" "musisz/musia?e? mie?" poka? mi screena jego cfg ?e nie ma defa i cofn? wszystko co powiedzia?em.
A co do ludzi z wilka to na prawd? nie jestem typem kogo? kto gada bezpodstawne rzeczy ale wilk to chyba najbardziej lamerski klan w naszym kraju. Przepraszam za ten komentarz, ale je?eli kto? (nie b?d? m?wi? kto) dostaje po ty?ku i za minut? wymy?la ?e ma na serwerze program antycziterski i wykry? czita u kogo? kto nie wie co to jest czit to wybaczcie.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Użytkownik ZaPuNiO 


Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

Posty: 1
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2009-05-09, 14:37   

Btw. Lucash czym ty sie przejmujesz,Hawok r?wnie? os?dza mnie o ''czity'' (to swiadczy tylko o nim, nie moze sie pogodzic z faktem iz leje go osoba ktora gra w bfa rok) natomiast ja leje na to cieplym moczem,mnie to tylko bawi no i ciesze sie bo skoro mnie wyzywa od ''cziterow'' to znaczy ze dobry jestem :D



:* for PTT
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 14:37   

lipa napisał/a:
Po pierwsze to nie chcia?bym by? twoim koleg? i b?d? m?wi? jak chce (wolno?? s?owa).
Po drugie to wyra?aj si? precyzyjnie jak ju? kogo? chcesz obrazi? bo si? mo?esz narazi? ca?emu klanowi.
Po trzecie to
Cytat:
tym bardziej ?e.... "magnum" wiele z?ego ju? o was s?ysza?em, wi?c wierze, ?e u?ywa?e? jakich? dopalaczy zw?aszcza, ?e nie jedna czy dwie ale wiele os?b si? o to was czepia?o
cytat demona.
A po czwarte to lqs jest moim ziomkiem z klanu i bd go broni? jak b?dzie trzeba, ale wtedy gdy bd mia? pewno?? ?e si? inni myl?.

Co do wypowiedzi pitersona to cholera jasna zaczynacie mnie irytowa?, nie masz dowod?w to nie m?w s??w typu "na pewno masz" "musisz/musia?e? mie?" poka? mi screena jego cfg ?e nie ma defa i cofn? wszystko co powiedzia?em.
A co do ludzi z wilka to na prawd? nie jestem typem kogo? kto gada bezpodstawne rzeczy ale wilk to chyba najbardziej lamerski klan w naszym kraju. Przepraszam za ten komentarz, ale je?eli kto? (nie b?d? m?wi? kto) dostaje po ty?ku i za minut? wymy?la ?e ma na serwerze program antycziterski i wykry? czita u kogo? kto nie wie co to jest czit to wybaczcie.


heh mozesz powiedziec kto... wlasnie zalezy od tego moja dalsza wypowiedz... "lamerski klan"- na naszym forum nie obraza sie innych klanow bo nie pozwala na to regulamin oraz jesli jeszcze jakies slowo znajdzie sie w tym stylu zostana podjete bardziej drastyczne srodki takie np. jak wyrzucenie z forum... przy swoich postach prosze zwazac na slowa bo to nie jest smietnik albo podworko... w Wilkach niektore osoby graja pare lat w bfa i nie wypada sie tak o nich wyrazac... to ze niektorzy nie potrafia sie zachowac to prawie w kazdym klanie znajdzie sie taka osoba...

Pokaz mi screena :?: ODP: Za przeproszeniem nie jestem dzieckiem NeO a wyrazilem tylko swoje zdanie na ten temat jesli bys nie zauwazyl... :evil: tego nie da sie udowodnic bo to jest srodowisko systemowe plikow con. itp.

i nie gram w ta gre dzien, miesiac, rok zeby nie wiedziec o tym co sie dzieje w bf...

Pozdrawiam
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik GaX


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 1
Skąd: SLWK
Wysłany: 2009-05-09, 14:38   

Lipa daj spok?j ka?da lama ( bez urazy ) wie ?e mamy wszyscy czita. Ich sprawa.
Co do wilka to si? zgadzam w 100%. 3 gwiazdki i .... Ale oni przynajmniej nie p?acz? jak Hawok :^^

Iku? nie r?b tych ss, a jak ju? musisz do wrzu? je do nas na forum i tam sie po?miejemy.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Użytkownik [ZPTT]HaWoK(PL) 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lis 2008

Posty: 125
Skąd: Ruda Slaska
Wysłany: 2009-05-09, 14:38   

Napewno mniej lamerski niz wasz bo ja do Wilk?w nic osobi?cie nie mam.
A wog?le nie ?atwo screena cziterowi zrobi? poprostu to wida? co on robi jak jeste? jego celem albo widzisz z boku(to wtedy mozna ale sie nie my?li nad tym tylko o walce).
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   22%   5/22
Użytkownik Maniek
[Usunięty]
Sekcja BF


Informacje
Wysłany: 2009-05-09, 14:53   

Rozmawiacie tu i cziterstwie czy o bluzganiu po sobie?

BTW temat powinien byc zaraz zamkniety po przedstawieniu sprawy bez zbednego pierdolenia.

P.S. Magnum nie wiecie kto jest CL albo vCL w =PTT=? Bo nierozumiem. takie sprawy powinniscie zalatwic odgornie.
 
     
Użytkownik aveblack611


Informacje
Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 3
Skąd: Magnum
Wysłany: 2009-05-09, 14:57   

skoro mamy czity to czemu na tych screenach nie widac np WH czy tam innych bajerow? bo ich nie mamy? bo mamy dobre staty http://img17.imageshack.us/img17/7882/jpgqdo.jpg ??
i co jakis czas trafia sie koles co wyzywa nas od czitow? http://img6.imageshack.us/img6/1057/screen002u.jpg ?
a co do CFG Usersettings.con? jak sama nazwa wskazuje ustawienie uzytkownika i to jest dozwolone przez EA nawet w CB sa dozwolone w kazdej lidze... Kto na jakim gra to jego sprawa na LANIE wyjdzie kto ma CFG kto nie...
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-05-09, 15:15   

aveblack611 napisał/a:
skoro mamy czity to czemu na tych screenach nie widac np WH czy tam innych bajerow? bo ich nie mamy? bo mamy dobre staty http://img17.imageshack.us/img17/7882/jpgqdo.jpg ??
i co jakis czas trafia sie koles co wyzywa nas od czitow? http://img6.imageshack.us/img6/1057/screen002u.jpg ?
a co do CFG Usersettings.con? jak sama nazwa wskazuje ustawienie uzytkownika i to jest dozwolone przez EA nawet w CB sa dozwolone w kazdej lidze... Kto na jakim gra to jego sprawa na LANIE wyjdzie kto ma CFG kto nie...

i w tym miejscu przyznajecie sie do plikow cfg ;) Lipa to chyba teraz musisz odwolac swoje posty :!: :mrgreen: po co mam dawac screeny... jedna wypowiedz starczy a bynajmniej jej znaczenie ;)

i nie dziwcie sie ze zostajecie banowani, kickowani... skonczyliscie grac w cs'a calego zrobionego z jedno configa i przezuciliscie sie na bfa :?: zalosne stwierdzenie lecz prawdziwe... :>

Zapraszamy na Lan w lipcu chyba :p PRGK 1 miejsce na Lanie hmmmm pewnie tez o nich byscie powiedzieli "lamy" bo nie graja na configach... wtedy zobaczymy ;)
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ